miromatys  Dołączył: 22 Lis 2010
Polska instrukcja do Metza 44 AF-1
Czy ma ktoś instrukcję do Metza 44 AF-1 po polsku? Kupiłem tę lampę po dużych przejściach w e-cyfrowe.pl (patrz: http://www.ceneo.pl/266-0a wpis z 16.01.2012) i nie idzie się z nimi dogadać, aby dostarczyli polską wersję instrukcji. Trzymajcie się jak najdalej od tego sklepu !!!
Wiem, że to lampa prosta w obsłudze. Ale jak czytam instrukcję po angielsku to widzę, że są jakieś niuanse, których nie bardzo rozumiem. A polska instrukcja w sieci nie do znalezienia. Chyba, że źle szukam.
 
Adamss68  Dołączył: 31 Sie 2009
miromatys,miałem taką "instrukcję"po Polsku(taki mały zeszycik)do Metza 48.Lampa była nowa,ale dystrybutor się nie postarał :-/ .Mało się z niej dowiedziałem :-| i chyba jest tak we wszystkich produktach Metza...na Polskę ;-) .
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Próbowałeś napisać do dystrybutora?
 

miromatys  Dołączył: 22 Lis 2010
Nawet telefonowałem. Dystrybutor może przekazać tylko poprzez sprzedawcę. Jak widać jest to strasznie cenna rzecz !
 

hangmann  Dołączył: 05 Lut 2011
a z angielską, niemiecką bądź jakąkolwiek inną instrukcja ni hu hu? z mojego doświadczenia z papierami od metza wiem, że ta angielska jest dla mnie o niebo łatwiejsza do zrozumienia niż polska. no ale ja mam metz 50. Może do 44 mają (ale nie dają) lepsze tłumaczenie.
 
Goran  Dołączył: 10 Gru 2011
Jak kupiłem Metza 50 to w komplecie była instrukcja do Metza 48. Po wielu telefonach i monitach wysłali mi z euroagd instrukcie w pdf. Trwało to ponad miesiąc.
 

kubica  Dołączył: 30 Lis 2011
Z tego co pamiętam instrukcja musi byc po polsku, jeżeli nie można zwrócić towar, a najlepiej uderzyć do PIH, oni podpowiedzą co należy zrobić
 

matis  Dołączył: 04 Wrz 2009
Ja kupiłem Metza 50 i tez nie miałem polskiej instrukcji. Napisałem do FotoTechniki, otrzymałem odpowiedz ze lampa pochodzi prawdopodobnie z nieoficjalnej dystrybucji. :-|
Instrukcje mogą sprzedać za ok 50 zł
 

mtb  Dołączył: 05 Mar 2011
matis napisał/a:
Instrukcje mogą sprzedać za ok 50 zł

Te kilka stron formatu A5 przetłumaczonych z angielskiego przez translator (takie czasem odnoszę wrażenie)? :shock:
 

squonk  Dołączył: 01 Wrz 2008
Ja mam. Musze tylko jutro albo w weekend poskanować, nie mam gdzie "powiesić (wrzuce w pdf).
 

miromatys  Dołączył: 22 Lis 2010
squonk, na priv wysłałem Ci mojego maila. Prześlij proszę, jak zeskanujesz.
 

arturo.c  Dołączył: 17 Kwi 2008
squonk, jeśli można to ja też poproszę instrukcję na maila. Adres wysłałem na priv.
 

squonk  Dołączył: 01 Wrz 2008
zajrzałem na pw, podeślę :-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach