kefa  Dołączył: 13 Mar 2008
Historia google online
 

nemo  Dołączył: 21 Wrz 2007
U mnie już od bardzo dawna "Historia online jest wstrzymana" :-)
 
BAN Gedeon  Dołączył: 22 Maj 2011
kefa, Dzieki, dobra wiadomosc musze teraz wstrzymac. :-)
 

diplodok  Dołączył: 13 Cze 2006
"Usługa Historia Online jest niedostępna w domenie pentax.org.pl"
czy to znaczy ze google nie bedzie mialo mozliwoaci zbierania informacji o moich poczynanaich w sieci czy ze po prostu nie moge tego wylaczyc?
 

arQ  Dołączył: 10 Mar 2011
diplodok napisał/a:
Usługa Historia Online jest niedostępna w domenie pentax.org.pl"

a właśnie miałem zapytać, co z indeksowaniem w domenie P...

diplodok napisał/a:
czy to znaczy ze google nie bedzie mialo mozliwoaci zbierania informacji o moich poczynanaich w sieci czy ze po prostu nie moge tego wylaczyc?

jak dla mnie usługa niedostępna = wyłączona = brak możliwości włączenia/aktywacji/etc ;-)
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
Hm... U mnie to jest wyłączone (chyba, skoro mam do wciśnięcia przycisk "Turn Web History on" a nie "turn off"). Czyżbym wyłączył już wcześniej, czy jednak jest wyłączone domyślnie?

[ Dodano: 2012-02-29, 12:46 ]
Ciekawe, sprawdziłem na koncie syna (on jeszcze nie korzysta, ale "zaklepałem" mu dobry adres, jak się urodził) i on ma tak, jak w tej instrukcji. To co jest, u licha, są różne konta google, czy jak? Czy moje jest inne dlatego, że znaczenie wcześniej założone?

 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
PiotrR napisał/a:
sprawdziłem na koncie syna (on jeszcze nie korzysta, ale "zaklepałem" mu dobry adres, jak się urodził)

najs
a planujesz jeszcze jakichś potomków :?: bo wiesz, trzeba sprawdzić jakie imiona wchodzą w grę ;-)

ja mam po prostu domenę ze swoim nazwiskiem i pocztę gmailową w domenie
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
Widzisz, domenę .pl z moim nazwiskiem mają moi rodzice, a ja się tam nie chcę do tego mieszać ani podpinać, więc mam imię.nazwisko@gmail.com.
Co ciekawe, jakiś czas temu przez przypadek się przekonałem, że jak ktoś wyśle na imięnazwisko@gmail.com, to też do mnie dochodzi. I do dziś nie wiem, czy zakładając konto, założyłem sobie taki alias i o tym zapomniałem, czy gmail zrobił to za mnie.
 

wallace  Dołączył: 08 Maj 2010
PiotrR napisał/a:
Co ciekawe, jakiś czas temu przez przypadek się przekonałem, że jak ktoś wyśle na imięnazwisko@gmail.com, to też do mnie dochodzi. I do dziś nie wiem, czy zakładając konto, założyłem sobie taki alias i o tym zapomniałem, czy gmail zrobił to za mnie.

Masz nawet i.........mi....e.....na.....z....w.i.s.k.......o(at)gmail.com ;-)
To standard na gmail, kropki są nieważne w username (tak jakby ich nie było).
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
No proszę, czego to się człowiek nie dowie...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach