Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Instrukcja do niej http://www.mirandacamera....700CD_flash.htm
nie wiem tylko jak z napięciem na stopce.
 
adapter  Dołączył: 02 Mar 2007
Ja mam mirande 630cd. Wygląda tak samo jak Twoja (pewnie GN inne) by ja uruchomić klolem n a czym świat stoi. Metodą prób i błędów i info z różnych forów - gdyby ci nie błyskała podłączona do body przestaw ten suwaczek nie na P - Pentax tylko S - standard (dla k100d jeśli k1000 ma obsluge pomiaru błysku TTL to zadziała w nim ustawienie na P) a i sprawdź czy + jest na bolcu (u mnie było -) i dlatego jej nie wyzwalało. Szanowny kolega plwk poradził komuś by sprawdził bo tez nie błyskała czy przypadkiem kabelki nie są zamienione.
U mnie napięcie jest ok 8V i działa okej.
Woltomierz w dłoń i mierz :)
Dużo w jej opanowaniu pomógł mi artykuł http://forum.fotoexpert.pl/topics41/10713.htm
 
TTomek  Dołączył: 02 Mar 2008
Ta lampa wygląda też jak moja exacta ctz-25, napięcie ma w granicach 8V ale chodzi bez problemów. Liczba przewodnia to 26, ale musiałbym sprawdzić dokładnie w instrukcji.
 
chwally  Dołączył: 08 Lut 2009
Witam, wiem że temat z przed paru miesięcy, ale ciekaw jestem czy udało się koledze uruchmić tą Mirande 700cd z ka-setka? Jeśli tak, to czy wymagało to jakiś przeróbek?
Dzieki i pozdrawiam.
 
chwally  Dołączył: 08 Lut 2009
O wieeelkie dzieki, czyli mozna licytowac ;)
 
chwally  Dołączył: 08 Lut 2009
Miranda zalicytowana, wygrana już przyszła i faktycznie, działa niczego sobie. No i po co wydawać ciężkie tysiące na jakieś P-TTLe jak można mieć lampę za 25 zł ? :-P
 
diegotm  Dołączył: 17 Lut 2011
Sory że odkopuję stary temat, ale chciałem zapytać czy do okazjonalnego doświetlania portretów, eksperymentów z odbijaniem od sufitu itp opyla się kupić tę lampę czy może lepiej Speedlite yn-462? To miałaby być moja pierwsza lampa, chciałem się nauczyć robienia zdjęć z lampą, a że używałbym jej tylko sporadycznie i mam ograniczone fundusze, to nie potrzeba mi AF540 albo metza 58:) z góry dzięki za radę.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach