bosmanzbryzy  Dołączył: 25 Cze 2006
Wtopy na ebayu?
Pytanie mam takie. Czy nie macie wrazenia, ze wraz ze wzrostem popularnosci coraz gorzej to dziala. W sensie opisy naciagane, jakosc nie taka i wogole przewaly jakies? Mnie sie ostatnio pod rzad dwa razy zdarzyla wpadka i to nie na drobne. Skonczylo sie policja i jestem dobrej mysli, bo kilku poszkodowanych bylo w obu przypadkach, wiec sprawa tutaj (UK) kwalifikuje sie jako karna bez watpliwosci. A sprzedawcy niby powazni, feedback dobry i liczny (jeden pod stowe w dwie strony, drugi tylko sprzedaz pod 30). Czasami mam wrazenie, ze to tak jak z calym netem - wraz ze wzrostem popularnosci jakosc pikuje. Poza tym ludzie chyba boja sie szczerze negatywki wystawiac przez ryzyko zwrotnego otrzymania takowej i stad sie dodatkowo szum zwieksza.
Stad na koniec moj apel - oceniajmy faktycznie a nie pod katem zwrotnej opini.

PS O tym, ze wraz ze wzorstem popularnosci skonczyly sie prawdziwe okazje to nawet nie wspominam, bo to niestety nieublagane prawa rynku sa. A nie jest to znowu takie zle jak sie sprzedaje ;-)
 

vomer  Dołączył: 12 Cze 2006
Ja na razie (odpukać) nie trafiłem na taką sytuację, choć faktycznie coraz więcej robię zakupów przez internet i prawdopodobieństwo natknięcia się na nieuczciwego sprzedawcę wzrasta.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach