perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
  Pierwsze w życiu widzę
http://www.allegro.pl/ite...lus_korpus.html


jakby coś między ME a P30 hmmm (tak wyglądem)

kto mi coś więcej powie o tym ślicznym korpusie?

w ogóle opłaca się za taką cenę?
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
To jest amerykańska wersja Pentaxa Program A. IHMO nieco drogo. Za tę można wyłowić np. Z-20, no ale to już AF.
 

asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
Primo, mialem wlasnie Program A, czyli europejski odpowiednik tego korpusu. Jest rzeczywiscie sliczny.
A cena. Nie uwazam wcale, ze jest drogi. Tanie korpusy AF teraz kosztuja mniej niz starsze dobre manuale. A ten aparat to naprawde dobry manual. I ta piekna kultura pracy. Ja np. zaluje, ze swojego sprzedalem.
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
okej dzięki za odpowiedzi :]
 
wojtal  Dołączył: 07 Wrz 2006
powalos napisał/a:
To jest amerykańska wersja Pentaxa Program A. IHMO nieco drogo. Za tę można wyłowić np. Z-20, no ale to już AF.

jakiś czas temu nabyłem korpus Z - 20 za całe 48 pln :-D (sprawny) :lol:
 

asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
wojtal, ale manualny korpus rozni sie nieco od puszki AF. Jezeli ktos planuje uzywac manualnych obiektywow to ja mu nie polecam puszki AF. Manualne ostrzenie sprawia wiele przyjemnosci, no i ten wizjer.
 
wojtal  Dołączył: 07 Wrz 2006
asklop napisał/a:
wojtal, ale manualny korpus rozni się nieco od puszki AF. Jezeli ktos planuje uzywac manualnych obiektywow to ja mu nie polecam puszki AF. Manualne ostrzenie sprawia wiele przyjemnosci, no i ten wizjer.

wiem, wiem.......... cały czas wspominam swego Chinona Cp 7m, to była bajka, a teraz się muszę mordować z jakimiś wydmuszkami, ble........ ;-)
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
W gieldzie wystawilem Program A i Super A za odpowiednio 150 i 250zl jakby co... I lepiej dla mnie kupic w tej cenie klasyka niz najtansza puszke AF...

Pzdr
Spinner
 

asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
Spinner napisał/a:
I lepiej dla mnie kupic w tej cenie klasyka niz najtansza puszke AF...


sie wie :-P

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach