PK  Dołączył: 24 Maj 2008
Czy są na forum strzelcy?
Jeśli tak, to interesowaliście się dyrektywą 91/477/EEC?
http://firearms-united.org/

https://www.change.org/p/...l-gun-ownership

Mam nadzieję, że nie podpadnie pod politykę (w razie innego zdania, proszę o przyspieszenie utylizacji).

Jak pamiętam, jakiś czas temu próbowano zrobić bandytów z fotoamatorów...
 

akagi66  Dołączył: 16 Lis 2007
póki co bwana Bieńkowska w mocy yntelektu swego spłodziła akt zakazujący posiadanie broni podobnej do broni automatycznej ( czyli samoczynnej ) - przy czym hgw co to znaczy podobna - pies jest podobny do kałacha, jak mu sie dobrze przyjrzeć, a obrazy Picassa też były podobne do pierwowzorów. Mniej lub bardziej- ale zawszeć ;-) Kombinuja nie pierwszy raz - oby się nie udało - mam plany na fajnego ARa i klamkę do dynamiki :-)
 

zipzip  Dołączył: 06 Sty 2010
akagi66 - o kurde ale zakamuflowany przekaz - ja też lubiałem strzelać do czasu jak mi armia nie uszkodziła słuchu, każąc łapać łuski strzelającego z KBK AK kolegi do czapki - no bo do magazynu trzeba zdać tyle łusek ile się wystrzeliło.
Od tej pory jeśli, mogę strzelam z łuku ;-)
 

akagi66  Dołączył: 16 Lis 2007
zip zip - zapewniam Cię , że poza kałachem istnieje jeszcze sporo fajnej broni :-)
 

PK  Dołączył: 24 Maj 2008
Ppn!
 
arekzg  Dołączył: 30 Wrz 2015
W Szwajcarii to albo nie ma demokracji, albo obywatele są patriotami.
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
akagi66 napisał/a:
istnieje jeszcze sporo fajnej broni :-)

np. Mosin 1891/1930 - poezja :)
 

akagi66  Dołączył: 16 Lis 2007
nie strzelałem jeszcze z mośka - co w nim fajnego ?
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
niesamowicie celny, no i ta świadomość , że z takiego strzelali czterej pancerni ;)) lub snajperzy w Stalingradzie, chociaż oni mieli chyba wersję z przedłużoną lufą
 

Ekajana  Dołączył: 30 Lis 2006
pszczołowaty napisał/a:
Mosin 1891/1930 - poezja :)
czy to nim w czasie Wojny Zimowej fiński strzelec wyborowy o ksywie Biała Śmierć ubił 500 przybyłych ze wschodu wyzwolicieli klasy robotniczej?
 

akagi66  Dołączył: 16 Lis 2007
ale mosiny są dostępne jedynie z produkcji wojennej ? Czy można zanabyć nówkę nieśmiganą ? Mam wolną promesę i chętnie bym kupił coś celnego na dłuższy dystans.
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
Ekajana, z tego chyba również
akagi66, nie mam pojęcia, miałem przyjemność strzelania w tym roku na strzelnicy historycznej :)
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
PK, nowe idzie... zmiany w ustawie ;)
 

papcio  Dołączył: 20 Kwi 2006
Nim te zmiany wejdą... ;-)
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
papcio, :mrgreen: wejdą... wzięli się za robotę, macie może jakiś tutorial jak skalibrować dobrze pistolet pneumatyczny? W naszym języku słabo...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach