sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
Ebay - prośba o pomoc w licytacji.
Czy znalazłaby się jakaś dobra duszyczka, która pomogłaby mi wylicytować coś niefotograficznego na niemieckim ebay-u? Chodzi o:

http://cgi.ebay.de/Roland...1QQcmdZViewItem

Czy ktoś mógłby również mnie przetłumaczyć (jeśli takowy zapis się w treści aukcji znajduje) czy to ustrojstwo jest sprawne, jakie są warunki licytacji, ewentuale koszty przesyłki i czy nie ma przeciwwskazać odnośnie wysyłki za gramanice? Tam na dole aukcji jest jakieś "Achtung an alle Spaßbieter!" więc domyślam się, że jest tam jakaś ważna informacja/uwaga dla wszystkich licytujących, ale nie wiem co tam jest dalej napisane.

Jeśli udałoby się wylicytować w okolicach 100€ (maksymalne-maksimum 150€) byłbym ogrooomnie wdzięczny.

(Póki co uciekam do pracy, więc za wszelkie odpowiedzi podziękuje po 22:00)
 
m1b2c3  Dołączył: 29 Maj 2007
"
Licytowany jest moj ukochany Roland MC 303 Groovbox

Bardzo zadbany i w doskonalym stanie. Sprzedaje ze wzgledu na brak czasu.

Wyposazenie:

- oryginalny zasilacz sieciowy

- angielska instrukcja obslugi (troche zuzyta)

- niemiecka instrukcja obslugi (wraz oryginalnym rachunkiem z firmy Roland, lekkie slady zuzycia)

- przewod 2 na 4m (wtyki Chinch zlocone) do podlaczenia do sprzetu HiFi

(sam lutowalem, ale jestem elektronikiem, wiec porzadnie. Rachunek na czesci)

- 5m kabel przedluzajacy do sluchawek, wtyk 6,3mm

- przejsciowka do wtyku 6,3mm na 3,5mm

- Sluchawki stereo Philipsa SBC HP090 wtyk 3,5mm

Przy ofercie ponad 200 euro dodam jeszcze oba kufry aluminiowe, widoczne na zdjeciu. Ponizej 200 euro kufry nie naleza do aukcji.

Wszystko bylo zawsze starannie zadbane i sprzedaje z ciezkim sercem.

Na koniec jeszcze maly minus, niestety MC 303 ma dwa male zadrapania od poprzedniego wlasciciela, ktore mi nigdy nie przeszkadzaly i nie maja w zaden sposob wplywu na funkcjonalnosc sprzetu.
"

Wysylka na terenie Niemiec, koszt 19,99 euro, przesylka nieubezpieczona (moj komentarz: tragedia. Paczka ubezpieczona po niemczech kosztuje 6,90 euro)

Gwarancja, obnizka ceny po zakupie, wszelkie reklamacje wykluczone!
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
No, no. Soltys, bedziesz robil loopy pod gitare ;-) Jakby co, chetnie zasnipuje. Wyslij mi maksymalna kwote na PW.

dz.

[ Dodano: 2007-06-14, 16:24 ]
Napisalem do goscia. Oto odpowiedz.
Cytat
Versand würde dann bei 40,99? liegen! Wenn Du den Betrag zahlst, dann geht das Paket auch nach Polen!


Innymi slowy, jesli zaplacisz za wysylke 40,99 to do Polski wysle.

dz.
 

deniel  Dołączył: 15 Kwi 2007
sołtys napisał/a:
Czy znalazłaby się jakaś dobra duszyczka, która pomogłaby mi wylicytować coś niefotograficznego na niemieckim ebay-u?

Nie wiem czy to jest dobry pomysl,umow sie konkretnie z kims na PW azeby ci to wylicytowal, zeby nie bylo tak, ze kilku twoich znajomych bije sie dla ciebie o ta sama rzecz :-D No i cena automatycznie jest wyzsza :lol:
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
Przede wszystkim ogromne dzięki m1b2c3 za tłumaczenie :-B
m1b2c3 napisał/a:
Przy ofercie ponad 200 euro dodam jeszcze oba kufry aluminiowe, widoczne na zdjeciu. Ponizej 200 euro kufry nie naleza do aukcji.

I to mnie mocno zasmuciło :-| Tak właśnie przewidywałem, że pod tymi 200ojro kryje się coś niedobrego :-/ Myślałem, że wszystko jest w cenie, bo takie kuferki fajna rzecz, a tak to lipa troche :-? No i pewnie cena ostatecznie podskoczy :cry: [sołtys upija się z rozpaczy. Wychodzi z domu w nieznanym kierunku ale do nieznanego kierunku nie dociera, bo w połowie drogi wpada pod ciężarówkę z kapustą]

Tak więc jeszcze wstrzymam się z bulami póki co. Ogromne dzięki w każdym razie :-B

dzerry napisał/a:
No, no. Soltys, bedziesz robil loopy pod gitare

dokładnie pod gitare, klawisz, bas, być może żywe bębny i wszelkiego rodzaju przeszkadzajki, możliwe, że i pod sax, być może pod flet poprzeczny, może pod jakąś wokalize (nie mylić ze śpiewaniem) ... czegoś nie wymieniłem? ... aa didgeridoo :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach