Grendel  Dołączył: 31 Gru 2006
Pentax k10d - camera of the year..
 

zenza  Dołączył: 22 Kwi 2006
No, no miło wiedzieć, że sie ma taki aparat. Ciekawe jak będą "pluć" użytkownicy C i N. Ciekawi mnie tylko sprawa tych obiektywów do K10, czyżby coś "skaszanili" i teraz poprawiają?
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
zenza napisał/a:
Ciekawe jak będą "pluć" użytkownicy C i N.
Zenza, daj spokój, proszę bez takich.
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Jarek Dabrowski masz rację ale zenza też ma rację :shock: mam racje?
8-)
 

papanf  Dołączył: 28 Maj 2007
wszyscy mamy racje :mrgreen:
 

mily  Dołączył: 19 Kwi 2006
Cytat
Ciekawe jak będą "pluć" użytkownicy C i N.

tfu tfu tfu tfu
a kysz, sio , precz :P
nie moge juz dalej zyc z tego powodu :-B :-B :-B
 

Korba  Dołączył: 30 Lis 2006
Wg mnie ten tytuł żadna rewelacja ;-) . Dlaczego? Bo już ponad pół roku temu uznałem, że dla mnie jest to obecnie najlepszy aparat na rynku. I nawet w końcu udało mi sie go kupić.
Oczywiście miło mi, gdy inni podzielają moje opinie :-) .
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
zenza napisał/a:
Ciekawe jak będą "pluć" użytkownicy C i N.

Fajna wypowiedź szczególnie w kontekście wspomnianych wojen systemowych na CF :-P
O jak ja żałuje, aż mnie po prostu skręca, chyba muszę sprzedać swój aparat bo nie jest najlepszym aparatem świata :evilsmile: i co ja teraz zrobię :mrgreen: ? twu twu ale pluję sobie na plecy :-P
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
tomecki napisał/a:
Fajna wypowiedź szczególnie w kontekście wspomnianych wojen systemowych na CF :-P
No niefortunnie sie wypowiedział Korba. Ale Cyberfoto jest ogólnym forum, a nie jednego tylko systemu. Na wielbienie swojego systemu można sobie tutaj pozwolić :-P
 

Korba  Dołączył: 30 Lis 2006
tomecki napisał/a:
O jak ja żałuje, aż mnie po prostu skręca, chyba muszę sprzedać swój aparat bo nie jest najlepszym aparatem świata :evilsmile: i co ja teraz zrobię :mrgreen: ? twu twu ale pluję sobie na plecy :-P

Tomecki, sam sobie jesteś winien, skoro uznałeś, że dla Ciebie najlepszy jest inny aparat niż dla mnie ;-) . Ale trochę mnie zmartwiłeś. To tak się reaguje jak się nie ma "camera of the year"? Ja za rok też już pewnie nie będę miał, bo nowy aparat dostanie ten tytuł :-( .

[ Dodano: 2007-06-24, 13:18 ]
argawen napisał/a:
tomecki napisał/a:
Fajna wypowiedź szczególnie w kontekście wspomnianych wojen systemowych na CF :-P
No niefortunnie sie wypowiedział Korba. Ale Cyberfoto jest ogólnym forum, a nie jednego tylko systemu. Na wielbienie swojego systemu można sobie tutaj pozwolić :-P

argawen, mnie się wydawało, że tomecki nie odnosił sie do mojej wypowiedzi

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach