alekw  Dołączył: 27 Wrz 2007
dzerry napisał/a:
Zależy. Przy założeniu, że mówimy o bardzo dobrze wykonanych odbitkach, to wydrukowane dedykowanym tuszem cz-b na dobrym papierze będzie porównywalne albo nawet lepsze od odbitki na barycie. Wydrukowane na zwyklym papierze i zwyklych tuszach będzie słabsze od dobrej odbitki na plastiku.


+ jakość skanera
 
satman  Dołączył: 28 Paź 2014
Chcialbym zeskanowac swoje czarne negatywy negatywy i dlatego tu trafilem. Ale widze, że temat jest starusienki, nie ma zdjec do opisu. Czy daloby sie odswierzyc temat dla nowych "skanerzystów"? A może ktoś zrobi ponownie tutka, albo chociaz zdjecia do tego, podanego na pierwszej stronie.
Dodam, że posiadam V500, VueScan, i troche starych negatywów, które mają być tylko dla rodzinnego archiwum, nie będą robione artystyczne lub wielkoformatowe wydruki, myślę, że z niektórych chcialbym wydrukowac max A4.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
satman, odezwij się na PW, abym nie zapomniał po powrocie do domu. O ile dobrze pamiętam, to mam ten tutorial zrzucony do pliku.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Ku potomności Piotr - jeżeli rzeczywiście masz go zrzuconego, to podłącz pod pierwszy post link lub podlinkuj zaginione obrazki z postu Alkosa.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Wstawiłem te, które miałem.
 

szybkiparowoz  Dołączył: 20 Lut 2011
Umiłowani w kliszy siostry i bracia,

czy ktoś ma u siebie na kompie "krzywą Alkosa" do odwracania negatywu b&w? Poratujcie mnie proszę, bo folder zip z pierwszej strony tego wątku jest pusty.

[ Dodano: 2015-04-21, 14:22 ]
Już dostałem. Costa, plwk - dzięki za błyskawiczny odzew! :-)
 
strazak22  Dołączył: 02 Kwi 2011
Podłączę się również proszę o krzywe bo ostatnio Internety za nimi przekopałem i nie znalazłem.
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Koledzy ! Był i wsiąkł mi z kompa plik Alkosa do odwracania B&W. Jezeli możecie to poratujcie na powala at poczta/point/onet/point/pl
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Dzięki, szybkiparowoz. Zasługujesz na ten nick ! :mrgreen: Pzdr.
 

szybkiparowoz  Dołączył: 20 Lut 2011
Drobiazg! Chociaż ten jeden dobry uczyne(cze)k dziś zrobiłem.
 

Andy_X  Dołączył: 09 Sie 2012
Panowie podłączam się do powyższej prośby. Nie mogę znaleźć Alkosowego "preset funkcji logarytmicznej c-log-rev-inv.amp"
 
keck  Dołączył: 12 Lis 2014
Andy_X napisał/a:
Panowie podłączam się do powyższej prośby. Nie mogę znaleźć Alkosowego "preset funkcji logarytmicznej c-log-rev-inv.amp"

Sprawdź PW
 

Andy_X  Dołączył: 09 Sie 2012
keck
Dzięki
 

kojut  Dołączył: 13 Kwi 2011
Wrzuciłem na Dropbox i na pewno tam zostanie, dopóki mi konta nie zlikwidują https://www.dropbox.com/s...ev-inv.amp?dl=0
 

Andy_X  Dołączył: 09 Sie 2012
Dzięki

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach