zuka68  Dołączył: 31 Maj 2010
Problem z DxO PL
Witam
W związku z tym, że przy uruchamianiu DxO PL wyskakuje komunikat o błędzie i program staje się martwy do czasu jego zamknięcia przez menadżera. Ponowne jego otwarcie przebiega już bez problemów. W menadżerze to wygląda jakby chciały otworzyć się na raz wcześniejsza wersja i aktualna. Po resecie jest tylko widoczna najnowsza i wszystko działa.
Program jest ciągle aktualizowany do najnowszej wesji i stąd mam pytania :
Jak ściągam aktualizację to jest to jednak pełna wersja czy tylko aktualizuje do najnowszych komponentów?
Czy jak wykasuję wcześniejsze wersję i zainstaluję ostatnią to nie wywali mi jakiegoś komunikatu?
Przerabiał może ktoś ten temat?

Z góry dziękuję za pomoc :)
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Ja mam zainstalowane wersje 9 i11. Działają bezproblemowo jako dwa niezależne programy. Raczej każdy - przy sciąganiu - to pełna wersja i powinien być instalowany oddzielnie.
 
RPM  Dołączył: 28 Lip 2010
Jak masz PhotoLab-a to masz nielimitowaną liczbę aktywacji. Czyli możesz odinstalować w diabły, ściągnąć najnowszą wersję, pewnie i tak będzie się chciała zaktualizować. Po tym wysiądź i wsiądź moim zdaniem powinno działać ok. U siebie mam/miałem wersje free od 7 do 11 Optics, i płatną Photolab 2 i wszystko działa. Programy przeżyły nawet upgrade z Windows 7 na 10 tylko trzeba je było re-aktywować. O ile dobrze widzę to aktualizacja PL polega na ściągnięciu pełnego instalatora i wymianie całości.
 

zuka68  Dołączył: 31 Maj 2010
Dzięki za info. W wolnym czasie wywalę wszystkie wersje i zainstaluję od nowa ze ściągniętej ostatniej aktualizacji i oby pomogło :)
 
RPM  Dołączył: 28 Lip 2010
Zachowaj tylko sobie pliki z aktywacjami - tak na wszelki wypadek. Mogą się przydać potem.
Katalog: c:\Users\All Users\DxO Labs\Licenses\
 

zuka68  Dołączył: 31 Maj 2010
RPM napisał/a:
Zachowaj tylko sobie pliki z aktywacjami - tak na wszelki wypadek. Mogą się przydać potem.
Katalog: c:\Users\All Users\DxO Labs\Licenses\


Jeszcze nie miałem czasu się tym zająć, a to cenna informacja. Dzięki :)

[ Dodano: 2019-07-25, 23:01 ]
RPM napisał/a:
Zachowaj tylko sobie pliki z aktywacjami - tak na wszelki wypadek. Mogą się przydać potem.
Katalog: c:\Users\All Users\DxO Labs\Licenses\


Jeszcze nie miałem czasu się tym zająć, a to cenna informacja.

PS: Przed chwilą sprawdziłem i u mnie tego nie ma w tym miejscu. W samym katalogu gdzie jest program (u mnie dysk E) jest podkatalog "Licenses" z kilkunastoma plikami tekstowymi...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach