tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Żeby było wesoło - przerwa techniczna




UWAGA!

Wszystkie posty napisane dzisiaj po godz. 20:00 będą utracone.


Trwają prace techniczne.
Po ich zakończeniu poinformuję stosownym komunikatem i posty znów będą rejestrowane.

Proszę o cierpliwość, potrwa to kilka godzin.



__________________________________________________




Podczas każdej przerwy technicznej (występują one na PPL średnio raz na 5 lat!) jest tradycja wątku z głupotami, który po zakończeniu grzebania na zapleczu znika bezpowrotnie w otchłani niebytu.


Zatem to jest ten wątek podczas prac administracyjnych A.D. 2020.
 

pszczołowaty  Dołączył: 07 Gru 2009
Będzie giełda?
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
pszczołowaty napisał/a:
Będzie giełda?

Albo chociaż hasło :evilsmile:
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
test posta zażółć gęślą jaźń

[ Dodano: 2020-09-21, 23:40 ]
zażółć gęślą jaźń
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
żółty żeń-szeń wije krętą ścieżkę
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
🐸🐸🐸
🐵 🙈 🙉 🙊
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
UWAGA.

Prace zostały na dzisiaj zakończone.

Widzicie drugą stronę lustra.
Jest nieco inaczej, ale jakże inaczej. Yyy, jest inaczej. Przez pewien czas będziemy tak wyglądać
.
 

szpajchel  Dołączył: 20 Kwi 2006
Przecież my wszyscy tutaj jesteśmy normalni inaczej, więc po co się tak tłumaczyć?
;-)
 
radek_m  Dołączył: 21 Lis 2007
Trefku, przez ten wygląd nic nie da się znaleźć. Normalnie trzydzieste plenum spółdzielni zenum ...
https://www.youtube.com/watch?v=ul-Aqwb-nDI od 1:03
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Natychmiast przełączyłem na "pentaskin". :-D
 
zloty_2000  Dołączył: 27 Wrz 2010
Jak mogę "ftronćić" to zdecydowanie za małe są literki w tytułach i w połączeniu koloru tła z kolorem liter trudno to odczytać...
I mając w pamięci skecz Ani Mru Mru "Lekcja polskiego" - nie mogę się "dosikać" by to udało się zmienić, chyba że to "niedosikanie moje" . :mrgreen:
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Wątek został obcięty z wesołych tekstów, więc jest to smutno.

Pentaskin został włączony nad ranem, ale w wersji nie do końca funkcjonalnej.

[ Dodano: 2020-09-22, 11:34 ]
Można sobie przestawić skórkę do czytania.
 

Marooned  Dołączył: 14 Paź 2006
Czy subsilver obecnie niebieski taki zostanie czy wróci jego czerwień? Niewielka, nieistotna zmiana, pytam z czystej ciekawości.

Oraz, (opiszon?), proszę o zmianę, o którą parę lat temu poprosiłem i znacznie pomogła, czyli o ustawienie tabindex dla pola szybkiej odpowiedzi oraz przyciśku [wyślij], by dało się zrobić tab, spacja i wysłać post.. obecnie [tab] leci w kosmos na górę strony
 

mh2012  Dołączył: 05 Wrz 2012
Zakładam, że to jest chwilowe, ale trudno zrozumieć zamysł forum fotograficznego (wiem, że bardziej sprzętowców niż wykonawców zdjęć) bez podglądu tych pojedynczych prac, które jeszcze do niedawna można było zobaczyć.
Zostały tylko teksty, zapisy, rozliczenia i próby z polskimi literami.
A ja chciałbym zobaczyć fotografie.

Chociaż może to tylko ja zostałem odcięty od tego dobra?
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
mh2012, chwilowo dane te są niedostępne. Wrócą niebawem, może nawet dziś wieczorem przywrócę tę część backupu.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Pentaskin został odpalony produkcyjnie.
Mogą być jakieś błędy - jak coś znajdziecie, to zgłaszajcie proszę :-)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
W pentaskinie, w postach brak górnych odnośników do cytowania, edycji postu itp.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
tak, wiem :-0
to jest grubsza sprawa (brakuje też dolnych linków)

Jak komuś to mocno przeszkadza (np przeszkadza w administrowaniu forum) to tymczasowo zalecam przełączenie skórki na subsilver lub apallachia
 

Marooned  Dołączył: 14 Paź 2006
1) Kliknąłem "zobacz posty nieprzeczytane", były jakieś dwa, które mnie nie zainteresowały. Cofnąłem się i kliknąłem "zobacz swoje posty" i błąd "Nie możesz wyszukiwać tak szybko. Odczekaj kilka sekund i spróbuj ponownie lub odśwież stronę." - no proszę...

2) zdjęcia (na subsilver) w wątkach mają 400px szerokości, w poprzedniej wersji było bodaj 900px. Przy monitorach FHD to wygląda jak znaczki pocztowe ;-) [no i praktycznie uniemożliwia ocenę w RAW challenge (nigdy nie oglądam pełnych wersji, kto ma na to czas? :-P )]
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
opiszon napisał/a:
Jak komuś to mocno przeszkadza (np przeszkadza w administrowaniu forum) to tymczasowo zalecam przełączenie skórki na subsilver

Tak zrobiłem :-D

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach