Keek  Dołączył: 25 Cze 2008
"Kwestia wyboru" - opowiadanie na fejsie
Ludzie drodzy, będę spamował, więc jeśli ktośjest uczulony proszę nie czytać. Święta idą, nie muszę lepić pierogów i mam trochęczasu. Zacząłem więc zabawę w pisanie fotograficznego opowiadania z gatunku SF. Rzecz zupełnie niebiznesowa i niezarobkowa - czysta zabawa. Ze względów technicznych, najłatwiej do opanowania jest na fejsie, więc jeśli ktośnie ma tam konta - czy sątacy jeszcze na świecie? - szczerze przepraszam. Wymyślam historięi proszęo wybór w kwestii dalszej części. Nie sprzedajęgarnków, nie wciskam fotowoltaiki; nie reklamuję żadnego sklepu foto ani warsztatów z fotografii ślubnej. Jeśli ktośma ochotę się pobawić to zapraszam na konto w linku - nie umiem na tym pieprzonym fejsie wyodrębnić bezpośrednich linków. Opowiadanie nazywa się “KWESTIA WYBORU”, wczoraj wrzuciłem drugączęść, która jest przypięta na górze, ale po pierwszątrzeba by poskrolować do dołu. Nie j** mnie w komentach, to tylko okołofotograficzna, eksperymentalna zabawa żeby odsapnąćtrochęod rozmów o sprzęcie i oglądania zdjęć: LINK
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
Keek napisał/a:
jeśli ktośnie ma tam konta - czy sątacy jeszcze na świecie? - szczerze przepraszam
Może ich nawet ubywać. Ja niedawno założyłem. Ogólniak syna umieszcza tam różne informacje dla starych ludzi, bo młodzi to już gdzie indziej hulają :lol: To tak parafrazując, jak mnie jedna z nauczycielek zachęciła do założenia konta... ;-)
 

Keek  Dołączył: 25 Cze 2008
[quote="Ryszard"]
Keek napisał/a:
Może ich nawet ubywać. Ja niedawno założyłem. Ogólniak syna umieszcza tam różne informacje dla starych ludzi, bo młodzi to już gdzie indziej hulają :lol: To tak parafrazując, jak mnie jedna z nauczycielek zachęciła do założenia konta... ;-)

No wiem, wiem - nie odważyłbym sięzałożyć konta na Tik-Toku. Osobiście marzy mi siępowrót do grup dyskusyjnych. Tam można było wszystko... :D
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Keek, odszukaj, a może ktoś podpowie tytuł wątku, z tutejszą nieprawdopodobną historią. Może tu znajdziesz natchnienie z nawiązaniem do "ducha" Forum.
 

Ryszard  Dołączył: 04 Paź 2006
Inspektor Kadyszek? Tutaj: https://pentax.org.pl/viewtopic.php?t=52156
rychu napisał/a:
z nawiązaniem do "ducha" Forum
Duch? Zmora? Upiór? Ostrzegałem!
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
Keek napisał/a:
więc jeśli ktośnie ma tam konta - czy sątacy jeszcze na świecie?
Oj, mam trochę znajomych bez FB. I takich, którzy chyba nigdy nie mieli, i takich, którzy się wypisali. Szczerze mówiąc, gdyby nie dość pożyteczne grupy tematyczne, też by mnie tam nic nie trzymało.
 

Keek  Dołączył: 25 Cze 2008
O dzięki. Poczytam wieczorem.
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Ryszard napisał/a:
Inspektor Kadyszek? Tutaj: https://pentax.org.pl/viewtopic.php?t=52156

Dobre, ale nie o to mi chodziło. To była wspólna tfurczość - dopisywanie historii. NIe pamiętam gdzie to było i jaki miało tytuł.
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Po prostu – „Historyjka”: https://pentax.org.pl/viewtopic.php?t=53482

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach