baxxx  Dołączył: 16 Lip 2007
Tamrac Velocity 6 lub 7 do k100d
Wypatrzyłem sobie torbę Tamrac Velocity 6 lub 7 - dość fajny patent wydaje mi się (zobacz tu) - ktoś korzysta może z takiej? Jak wrażenia?

chcę tam wrzucać body z podpiętą jakąś 300 max + 50 + kit

czy rozwiązanie dotyczące mocowania/noszenia tej torby jest OK?

pozdrawiam
J
 

smiechoo  Dołączył: 31 Mar 2007
Cześć,

Mam Tamraca tego typu - najprawdopodobniej rozmiar 7. Rozmiar jak dla mnie idealny. Nosiłem w nim wcześniej Canona T90 z przypiętym 80-200 i ze cztery stałki - sprawdzał się wyśmienicie. Bardzo wygodnie zmienia się obiektywy - łatwy i szybki dostęp do torby i jak trzeba można w niej coś położyć.

Materiały i wykonanie na wysokim poziomie, całość jest bardzo solidna.

A teraz łyżka dziegciu - wg mnie największy minus tej torby to cienki pasek na ramię - wolałbym sztywniejsze i szersze podparcie - a'la szkolny plecak. Drugi minus (mniejszy) to otwieranie klapy - rozsądniej by było jakby ją otwierać od siebie jak jest na brzuchu, tak trochę zasłania, ale można z tym żyć.

Co do noszenia jest dodatkowy 'pasek' na klatkę, żeby się torba nie przemieszczała na boki - nigdy nie korzystałem, ale mogę sobie wyobrazić, że jest niezbędny np. na rower.

Generalnie gorąco polecam - bardzo fajny sprzęt, wydaje mi się, że rozmiar siódemki jest optymalny - jestem dość duży, moja dziewczyna jest drobna, a dla nas obojga torba jest komfortowa,

Powodzenia
Smiechoo

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach