rafalf  Dołączył: 09 Cze 2007
[rafalf] Poległ podczas walk....
Witam,

Z pewną taką nieśmiałością chciałbym Wam zaprezentować po raz pierwszy na tym forum jedną z fotek popełnionych przeze mnie:



Komentarze mile widziane ;-)

Rafał
 

Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
Z jednej strony ciekawe niedopowiedzenie, widz trochę się dopatruje, a nie kawa na ławę; z drugiej strony jest to nieczytelne, może warto by ukazać nieco bardziej z góry.

Od strony technicznej poprawna kompozycja po przekątnej, nieco nieprzyjemne przepalenia w prawym górnym rogu (to na nich skupia się cała uwaga).
 

adrian  Dołączył: 06 Mar 2007
Przepraszam ale co (kto) tam leży na pierwszym planie ??
 

Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
Na moje oko chłop w kaloszu.
 

rafalf  Dołączył: 09 Cze 2007
Dzięki Samp za ocenę, postaram się kiedyś umieścić cały reportaż w jakiejś galerii - może na picasie. Mam nadzieje że wtedy zdjęcie będzie sie lepiej prezentować jako część większej serii.
Na zdjęciu jest żołnierz w mundurze, może niepotrzebnie usunąłem kolory z tej fotki - tak mi się osobiście bardziej podobała, wieczorem jak znajdę chwilkę, to umieszczę tu oryginał....

Rafał
 

gezeb  Dołączył: 26 Maj 2007
takie buty w górze mogą faktycznie sugerować chłopa po "ciężkiej robocie w polu" choć to już
rzadki widok,rafalf a to może Parada Historyczna w Krempnej?
 

rafalf  Dołączył: 09 Cze 2007
gezeb napisał/a:
a to może Parada Historyczna w Krempnej?


Nie, to rekonstrukcja bitwy Wermaht - Armia Czerwona w Dołzycy

[ Dodano: 2007-08-01, 23:49 ]
OK, jak mówiłem jest iu wersja w kolorze:


Rafał
 
lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
rafalf, Wrzuć więcej, w formie cyklu/reportarzu. Bo to jedno, o ile ciekawe, o tyle nie czytelne.
 

rafalf  Dołączył: 09 Cze 2007
Witam,
Dawno się nie odzywałem a obiecałem wrzucić gdzieś więcej fotek..... No więc wrzuciłem na picase:
http://picasaweb.google.p...yReconstruction

Rafał

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach