kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
Kolejne pytanie co zabrać do ... ?
Wybieram się z żoną (tylko bez komentarzy, że drzewo do lasu :!: ) na Kretę pod koniec września. Wypad jest zupełnie w ciemno. Nawet jeszcze nie wybraliśmy hotelu. Chętnie posłucham uwag i rad kogoś kto już tam był. Cenna będzie każda rada. Gdzie najlepiej pojechać, gdzie nie jechać, z kim pojechać, co warto zobaczyć, co zabrać, co kupić, czego nie kupować.
Z góry dziękuję.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Greckie żarcie jest pyszne! Na tyle pyszne, że bym się przestawił na żywienie w knajpach w 100%. Ja bym też zabrał rower i po górach pojeździł: od poziomu morza na 2500m to trochę jest! No, ale ja to na tym punkcie trochę dziwny jestem ;-)
A przy okazji trochę greckich klimatów - z Santorynu:
http://picasaweb.google.pl/ptachulec/Santorini - proszę oglądać i nie krytykować. Te zdjęcia dawno były robione, jak o fotografii ja i moja koleżanka małżonka mieliśmy nikłe pojęcie :-P
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Co do jedzenia to potwierdzam. Do obejrzenia: wąwóz Samaria. Uwaga, to całodzienna wyprawa, praktycznie bez możliwości "cofnięcia" się do punktu startu. Wskazane mieć dobre obuwie "górskie". Ciekawe są wszystkie miasta i miejscowości ze szczególnym uwzlględnieniem dzielnic portowych. Trzeba zobaczyć wykopaliska pałacu Minosa, choć dla mnie nie było to zbyt ciekawe, ot na zaadzie "być tam i nie widzieć?".
Kupić można wiele pamiątek i to bezporednio od wytwarzających je ludzi. Do jubilerów to lepiej żony nie wprowadzaj. Schodzę z nocki więc to na razie tyle co przyszło mi do głowy.
 

kristofo  Dołączył: 28 Lut 2007
Dzięki wielkie :-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach