DO_c  Dołączył: 17 Kwi 2007
[DO_c] strzelone
Będąc niejako służbowo na Turnieju Rycerskim strzeliłem

i nie tylko:







 

zenza  Dołączył: 22 Kwi 2006
Fajnie jakbyś odstępy robił między zdjęciami.
 

Bantu  Dołączył: 24 Wrz 2007
Jak nikt nic nie mowi to chociaz ja wetke swojego nosa tutaj ;-)
Generalnie lubie takie imprezy z dwoch powodow. Pierwszy to taki, je jest okazja do zrobienia fotek nietypowych a druga, ze generalnie to sa fajne sprawy. Tylko tutaj dorosly facet moze znowu sie pobawic tak jak dzieciak :mrgreen:

Ale do zdjec wracajac.
Pierwsze to rozumiem, ze to Ty przy pracy? Jezeli nie to wyglada tak sobie.
Co do drugiego to chyba preferowalbym ciasniejszy kadr. Albo cale postacie ale bardzo ciasno, albo tylko zupelnie ciasny kadr pokazujacy skupienie na twarzach i obiekt, na ktorym to skupienie sie koncentruje.
3 - jakos tak zupelnie do mnie nie przemawia - nie ma tutaj zadnej akcji, przez co rycerze wygladaj jak zwykle chlopaki poprzebierane za rycerzy
4 - mogloby byc, gdyby nie poucinane nogi i rece (ale wiem, ze to trudno tak), co do kadru to nie wiem czy troche ciasniej nie byloby fajniejsze.
5 - chyba lepiej, gdybys mial inne miejsce, bo ci dwaj faceci po lewej wszystko psuja.
6 - prawie prawie, ale ostrosc uciekla z rycerza, co niestety bardzo zdjeciu szkodzi.
7 - bardzo fajne, jedyne do czego moge sie przyczepic to chyba tylko mina rycerza. Na Twoim miejscu poczekalbym i strzelil druga fote, kiedy rycerz patrzy bardziej przed siebie a nie na siodlo
8 - kadr nie bardzo a ostrosc na reklamach, chociaz okazja byla przednia do zrobienia bardzo dynamicznej foty
9 - ostrosc uciekla a namiot to wielka wypalona plama, no i koniki jakos poprzycinane - wiem, ze strasznie ciezko strzelac fotki do ruszajacych sie obiektow, ale tutaj to nie bardzo wyszlo

Oczywiscie to tylko moje subiektywne opinie i nie chodzi o to, ze robie lepsze foty, bo nie. Ostatnio bylem na festynie i czesto stare babcie byly za szybkie dla mnie, a co dopiero mowic o koniach ;-)

Pozdrawiam i zycze dobrego swiatla
b.
 

Pentaxowiec  Dołączył: 27 Sie 2007
Jedno dobre 7 reszta nie przypadla mi do gustu (mozliwe ze to dzis mam taki kiepski dzien bo malo co mi sie dzis podoba :-/ )

Ps nastpnym razem napisz numeracje nad zdjeciem

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach