garp  Dołączył: 16 Lut 2007
Stanowczo polecam
Byłem wczoraj na koncercie Fisha w Gdańsku i powiem wam jedno- pozycja obowiązkowa dla miłośników Marillionu oraz każdego kto lubi dobre koncerty- świetny kontakt szkockiego olbrzyma z publicznością gwarantowany-Twoje zdrowie żubrówką Fish!
Tylko z kupnem biletów trzeba się już bardzo spieszyć.
http://muzyka.onet.pl/0,1625276,newsy.html
 
rysiekll  Dołączył: 10 Maj 2007
Byłem na koncercie w Zabrzu podczas poprzedniego pobytu Fish'a w Polsce ... koncert oczywiście super, pomijając drobne niedociągnięcia ze strony dźwiękowców :( ...

P.S. Najlepsze było jak przed koncertem do kasy podeszli dwaj dresiarze, chyba sobie "rybki" pomylili :mrgreen:
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
garp napisał/a:
koncercie Fisha w Gdańsku i powiem wam jedno- pozycja obowiązkowa dla miłośników Marillionu

Baaa, ma sie rozumieć. Słuchałem wywiadu z Fishem w "trujce" przed przyjazdem do Polski - był bardzo pozytywnie nastawiony, wręcz uwielbia polską publiczność - a my jego :-D . Niestety nie będzie mi dane posłuchać na żywo :-x
 

Cobretti  Dołączył: 06 Lut 2007
rychu napisał/a:
wręcz uwielbia polską publiczność


hehe, każdy mówi, że uwielbia publiczność, do której jedzie - taki chwyt marketingowy:-) "jesteście najlepszą publicznością na świecie, kocham was" - standardzik:-)
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Jeśli ktoś jest zainteresowany, to tutaj: http://www.empik.com/empi...ania_w_empikach

jest trasa koncertowa Fisha po Polsce oraz rozpiska jego spotkań w Empikach.

Pozdrawiam,
Kytutr
 
rysiekll  Dołączył: 10 Maj 2007
rychu, właśnie kumpel mi pisze, co Fish m.in. powiedział:
Cytat
mam nadzieje, że chociaż część tych podatków co u was zostawię to pójdzie na remont dróg, bo spanie w autobusie u was można porównać do próby odpoczynku w wirującym bębnie pralki

Cobretti, tylko że Fish z Marillion'em są w Polsce naprzemiennie niemal co rok lub dwa ... i tak już od bardzo dawna
 

garp  Dołączył: 16 Lut 2007
rychu napisał/a:
był bardzo pozytywnie nastawiony, wręcz uwielbia polską publiczność - a my jego :-D

i to było widać na koncercie! Dużo mówił, żartował, w czasie jedenej piosenki wszedł w tłum. Uśmiechnięty, bardzo kontaktowy. Publika nie dawała mu wyjść, bisował 3 razy, koncert trwał przeszło dwie godziny.
 

Tok'Ra  Dołączył: 11 Lip 2006
A ja tu jestem niczym król, który najpierw z własnej woli zamieszkał w zamku otoczonym z każdej strony lasami i polami, a później narzeka: kurczagina, jak ja mam wszędzie daleko...
Lepiej pokazcie jakies foty z tego koncertu :-)
 

Vi.The.Q  Dołączył: 20 Paź 2007
heh chciałbym usłyszeć coś z płyty Felini Days czy Sunset of Empires... Ale usłysze je na mojej wieży bo mnie na bilet nie stać :D Kocham moje biedne życie, a mogłem iśc na księdza

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach