szela  Dołączył: 02 Lip 2007
[szela] moje wypociny
Witam wszystkich ... dawno mnie tu juz nie bylo :)... jak mozna poprosilbym o ocene kilku fotek ..... z gory dziekuje za wszystkie komentarze ....

1.


2.


3.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Drugie mi pasi! Tylko obrobka mdlawa...
 

babylock  Dołączył: 23 Maj 2007
To z lusterkiem "autoportret" fajne ale gdyby jeszcze Ciebie tam nie było to by było jeszcze lepsze.
 

szela  Dołączył: 02 Lip 2007
babylock - a ja myslalem, ze dodam uroku tej fotce hahaha ;-)
 

maniownik  Dołączył: 28 Mar 2007
Fajne pomysły na zdjęcia i bardzo trafne podpisy pod nimi. Co do oceny zdjęć tom niegodzien by się w tej materyji wypowiadać. Ale z przyjemnością przeglądnąłem pozostałe zdjęcia w galerii.
 

Bantu  Dołączył: 24 Wrz 2007
Fajne kadry, ale z obrobka to za alkosem. Troche ciemnawe i takie kolorki nijakie. Z tych to obrobkowo chyba najbardziej mi pasuje 1, a pod wzgledem kadru i pomyslu - 2.

Pozdrawiam
b.
 

babylock  Dołączył: 23 Maj 2007
Pomysły są przednie szczególnie ten z reprodukcją XVIIIw. W pierwszej chwili myślałem że to odbicie od szyby poloneza. A że technicznie nie teges to nic nie wszystko wychodzi tak jakbyśmy chcieli.
 

Bantu  Dołączył: 24 Wrz 2007
babylock - ale obróbka na kompie, to coś co można poprawić, bo drugi raz już takiego samego kadru nie chwycisz. PSa zawsze można odpalić :-P

Pozdrawiam
b.
 

szela  Dołączył: 02 Lip 2007
Bantu - masz racje ... kadr podstawa ale jak sie juz na poczatku za mocno sknoci to nawet ps nie pomoze :)
 

Litol  Dołączył: 14 Sie 2007
2 rewelacja! Świetny pomysł. Ale warunki to chyba miałeś kiepskie (trochę pochmurno, a i szkiełko chyba musiałeś nieźle przymknąć, co?)
:-B
 

Bantu  Dołączył: 24 Wrz 2007
szela - dlaczego swoj watek nazwales wypocinami?
Niezbyt moge zrozumiec stosowanie takiego nazewnictwa, zwlaszcza do wlasnych prac.

Pozdrawiam
b.
 

babylock  Dołączył: 23 Maj 2007
Jeśli mogę to ja tak sobie zrobiłem, taki klimat znaczy się mi podoba.

 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
No to ja tak jak mi sie podoba ;-)

 

Litol  Dołączył: 14 Sie 2007
babylock, ciekawe, ale chyba za ciemne - zatarł się rysunek budynku na obrazie. Wersja alkosa bardzo mi się podoba.
Napiszę jeszcze, że w pewnym momencie pomyślałem, że gdzyby nie było odbicia szpicy wieży na obrazie, to byłoby leppiej. Ale im dłużej się przyglądam, tym bardziej wydaje mi się, że jest bardzo fajnym łącznikiem. Myślę, że gdyby obraz był obrócony nieco bardziej w lewo i minimalnie mocniej pochylony, to można byłoby uzyskać odbicie większego fragmentu wieży na środkowej części obrazu. A wtedy ten związek byłby wyraźniejszy. Taki łącznik dwóch światów (a w zasadzie dwóch czasów).
 

szela  Dołączył: 02 Lip 2007
Bantu - wypociny .. hm, to nie tak, ze chcialem sie zdolowac wlasnymi pracami ... raczej zartobliwe podejscie do sprawy .... a swoja droga robiac 1 i 2 fotke nachodzilem sie tego dnia nie malo ... to i wypocilem troche :)

[ Dodano: 2007-10-19, 13:35 ]
oto oryginal, bez ingerencji ps-a .... swoja droga te B&W nawet mi podpasilo :)


a to drugie ujecie .... przy wiekszej glebi ... ale starsznie kadr mi nie pasuje ... no i ta osoba jeszcze :(

 

Bantu  Dołączył: 24 Wrz 2007
szela - jezeli tak podchodzisz do sprawy to faktycznie wiekszosc fotek to wypociny :mrgreen:

Jak po plenerze ktos mi powie: pokaz swoje wypociny, to sie nie obraze :mrgreen:

:-B na uzupelnienie plynow, albo nawet :-B :-B

Pozdrawiam
b.
 

szela  Dołączył: 02 Lip 2007
Bantu - co racja to racja .... :-B :-B ... - bo weekend nadchodzi :)
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
alkos napisał/a:
No to ja tak jak mi sie podoba

Ajjj....a myślałem, że ktoś w końcu usunie cień tej wieży - tak i mnie by się podobało
 

mumonzan  Dołączył: 23 Kwi 2007
szela, czekamy na więcej...
galeria całkiem niezła, pozdrawiam warszawiaka!
 

szela  Dołączył: 02 Lip 2007
ponizej zostawiam link do nowej (starej) galerii i zapraszam do komentowania tego co tam zobaczycie :)

www.szela.xon.pl/gallery2

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach