robertdax  Dołączył: 03 Lip 2006
Hosting - chyba zbyt pochopnie sie zdecydowalem
Postanowilem i ja postawic sobie jakiegos bloga, wiec wybralem sobie w miare tani hosting. Niestety po fakcie kapnalem sie , ze nie ma bazy MySQL. Przyznaje sie bez bicia, ze wcale sie na tym nie znami nie wiem za bardzo co moge z tym fantem zrobic (co zainstalowac) :cry: . Moze ktos by rzucil okiem na te oferte i poradzil laikowi?
LINK:
http://www.strato-heberge...ng/details.html

oferta EasyWeb,
prosze o pomoc
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Mój francuski jest czysto symboliczny, ale piszą, że istnieje StratoBlog, który nie wymaga oprogramowania u Twojego ordynatora ;-)

"Chez STRATO, vous utilisez votre blog sans avoir à installer un logiciel spécial sur votre ordinateur. "

Tylko, że pewnie zdjęć nie można dodawać do bloga...
Sprawdzałeś to?
 

PiotrR  Dołączył: 03 Maj 2006
Po fakcie, znaczy już zapłaciłeś za rok? Jeśli niedawno, to jest tam w ofercie taka pozycja " 60 jours satisfait ou remboursé", to znaczy, że do 60-ciu dni, jak Ci się usługa nie podoba, możesz się wycofać i zwracają Ci kasę. Może po prostu z tego skorzystaj i poszukaj innego hostingu. Albo spytaj, czy możesz dopłacić i zamienić to, co masz, na droższą ofertę z mysql'em (jeśli jej cena Ci odpowada).

 
robertdax  Dołączył: 03 Lip 2006
Witam i dzieki za zainteresowanie. Jest to Wordpress w jakiejs bardzo uproszczonej wersji. Nie moge w nim zainstalowac ani nowego THEME i nawet pluginow. Wchodze na serwer przez FTP i nie widze zadnych plikow konfiguracyjnych ani nic w tym temacie. Jest tylko katalog /blog.
Mozna wprawdzie dodawac zdjecia ale ja chcialem fotoblog a nie gazetke szkolna... A moze ja o czyms nie wiem? Poradzcie prosze :-B

[ Dodano: 2007-11-30, 21:04 ]
Wlasnie wczoraj zaplacilem za rok z gory. Pewnie moge skorzystac z tej opcji 60 dni, ale najpierw chcialem sie poradzic. A niestety nie wiem dlaczego nie moge narazie zmienic pakietu na ten z baza. Opcja ta jest nieaktywna, moze trzeba troszke poczekac. Z tego co widze to raczej bede potrzebowal czegos z baza :-?
 

mumonzan  Dołączył: 23 Kwi 2007
Ja tam widzę, że w tej opcji możesz mieć Album Photo STRATO:

Mettez vos photos facilement en ligne en quelques minutes seulement – sans aucune connaissance en programmation! Les images peuvent être téléchargées sans aucun risque avec HTML ou FTP. L’Album Photo dispose de quelques fonctions spéciales: commentaires, votes des visiteurs et la possibilité d’envoyer des cartes virtuelles personnelles.

Masz też support telefoniczny i mailowy. Rozumiem, że jak siedzisz we Francji to potrafisz się z nimi dogadać:)
 
robertdax  Dołączył: 03 Lip 2006
Dzieki za podpowiedzi :-B . jakos udalo mi sie wybrnac z zaistnialej sytuacji. Ocencie sami (faza testowa)

http://www.photodax.fr/

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach