opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Throwend napisał/a:
Co do niskości to rzeczywiscie, ale Slik ma odwracaną kolumnę, czyli możesz zamontowac aparat 'pod statywem'.


sherpę chyba też tak można, ale nie sprawdzałem :-D
 

nemo  Dołączył: 21 Wrz 2007
No to ja chwalę sobie taki zestaw: http://www.fotozakupy.pl/...lowica-3d,5154s + http://www.fotozakupy.pl/...ny-statyw,6262s Można go prawie całkiem płasko rozłożyć a z drugiej strony gdyby dało się go jeszcze trochę wydłużyć to bym do aparatu nie dosięgał Waży to to 3 kg i jest solidne.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
ok, co do wysokości, to Cześ chyba zaszalał, bo te 2 metry to będzie wysokość wizjera przy nierozstawionych nogach, tyle że wtedy to się monopod robi ;-)

 

vertiico  Dołączył: 08 Maj 2007
opiszon napisał/a:
kolega się zastanawia czy warto dopłacić 60zł, a ty mu proponujesz 210zł, czyli drugie tyle co Sherpa 250

oj nieładnie


cen nie sledze, ale jak szukalem porzadnego statywu, to ceny byly podobne, moze +/-100zl , ale nie pamietam juz.
Bynajmniej nie zaluje, statyw dla mnie b. dobry.
 

nemo  Dołączył: 21 Wrz 2007
opiszon napisał/a:
co do wysokości, to Cześ chyba zaszalał, bo te 2 metry to będzie wysokość wizjera przy nierozłożonych nogach, tyle że wtedy to się monopod robi


No ten mój zestaw ma z głowicą 197 cm... więc może i ten tyle ma.
 

Throwend  Dołączył: 26 Kwi 2007
Hmmm, ciekawe... Szkoda że nie mam w domu swojego statywu, bo bym sprawdził.
 

JackDeJack  Dołączył: 21 Gru 2007
Sherpa 450 ma szybkozłączkę na jakichś 173 cm.
Co do cen to dla mnie wyborem była obsługa głowicy jednym - czymśtam :mrgreen: , a nie dwa-trzy motylki/manetki - i tu Sherpa wygrywa.
 

Throwend  Dołączył: 26 Kwi 2007
No cóż, ja wolę jednak 3 cosie ;-)
 

nemo  Dołączył: 21 Wrz 2007
Throwend napisał/a:
No cóż, ja wolę jednak 3 cosie
Ja też :-)
 
turo5  Dołączył: 06 Lut 2008
nemo a jak z jakością wykonania, bo się zastanawiam nad statywem i produkty goldphoto cenowo są bardzo atrakcyjne ale ludzie rożnie się na ich temat wypowiadają??? :?:
 

Cześ  Dołączył: 15 Lut 2007
opiszon napisał/a:
co do wysokości, to Cześ chyba zaszalał

Opisy są pobierane ze stron producentów lub dystrybutorów... niestety im również zdarzają się błędy. Przy tak dużej masie towarowej nie jestem w stanie wychwycić wszystkich pomyłek.
W przypadku Sherpy 600 powinno być 170 cm. Błąd już poprawiłem.
 

nemo  Dołączył: 21 Wrz 2007
Jakość ok. Na początku trzeba wszystko po dokręcać kluczem który jest w zestawie (klamry do blokady nóg), ja mam jakąś źle dopasowaną zaślepkę z oznaczeniem modelu głowicy ale jeśli chodzi o działanie wszystkich mechanizmów to nie mam się do czego przyczepić. Kawał porządnego statywu.
 

Throwend  Dołączył: 26 Kwi 2007
Cześ napisał/a:
Opisy są pobierane ze stron producentów lub dystrybutorów

Prawda, na stronie Foto-techniki, czyli dystrybutora jest taki kwiatek... na stronie Velbona jest 170.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Cześ napisał/a:
opiszon napisał/a:
co do wysokości, to Cześ chyba zaszalał

Opisy są pobierane ze stron producentów lub dystrybutorów... niestety im również zdarzają się błędy. Przy tak dużej masie towarowej nie jestem w stanie wychwycić wszystkich pomyłek.
W przypadku Sherpy 600 powinno być 170 cm. Błąd już poprawiłem.


przynajmniej ten wątek się do czegoś przydał pożytecznego :-|

ale w sumie teraz, to Cześ ma niekonkurencyjną ofertę, bo ma niższy statyw niż innych sklepach :-D
 
turo5  Dołączył: 06 Lut 2008
nemo, dzieki za opinie
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
opiszon napisał/a:
ale w sumie teraz, to Cześ ma niekonkurencyjną ofertę, bo ma niższy statyw niż innych sklepach :-D

Ale jest jedyny uczciwy :-P
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
plwk napisał/a:
Ale jest jedyny uczciwy :-P


ale uczciwość nie zawsze popłaca niestety :-|
 

Cześ  Dołączył: 15 Lut 2007
opiszon napisał/a:
ale uczciwość nie zawsze popłaca niestety

nie przesadzajmy, zawsze byłem uczciwy i jakoś źle na tym nie wychodzę...
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Cześ, oj wiemy, wiemy

tak żarcik tylko

wiadomo że zależy nam na prawidłowych opisach

tyle że śmieszne jest to, że w sytuacji gdy wszyscy kopiują opisy od dystrybutora, to ty teraz masz najniższą Sherpę 600 :evilsmile:
 

Cześ  Dołączył: 15 Lut 2007
opiszon, myślisz, że sprzedaż spadnie? Może wrócę do poprzedniej wersji... :evilsmile:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach