matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Jest jakiś wątek, gdzie się fotoblogi swoje wrzuca?
No bo ja w końcu też sobie taki zapodałem. Na razie kilka zdjęć na krzyż, ale będzie przybywać. Mam nadzieję, że jakoś człowieka zmobilizuje do w miarę regularnego pokazywania własnych pstryków ;-)
Na razie tak:
http://codziennosc.matb.nr5.pl/
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Zasadniczo powinien być w "Fotografie do oceny". Dla odróżnienia od Twojego wątku za zwykłymi zdjęciami do oceny, można założyć nowy wątek o nazwie [matb] Fotoblog.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
zorzyk, to słabe jest takie ustalenie :-P . Fotki do oceny, to fotki do oceny. A fotki do okazania, to są do pokazania. Co rusz ktoś jakiegoś fotobloga zapodaje i chyba warto je w jednym miejscu pozbierać albo co. Tak jak jest wątek o zdjęciach z pleneru i taka śmieszna tabelka, co ją kiedyś Tref zaczął robić, ale nie skończył ;-)
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Napisałem, co wiem. :-|
Wobec tego zostaw tu, gdzie jesteśmy - Fotografia - tu też są, jak już zauważyłeś, informacje Koleżeństwa o blogach.

Pewnie powstanie nowy dział dla blogów.
W przyszłosci.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
No ja dałem tu, bo tu takie info dają. I tylko chciałem zasugerować, że możnaby taki wątek specjalny (może nawet przyklejony?) dać, gdzie się te adresy blogów pokazują ;-)
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Zasadniczo się z Tobą zgadzam ;-)
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Byl taki watek, w ktorym byly linki do stron (w tym takze blogow) roznych uzytkownikow forum.
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Tak.
Trefelek nawet zrobił tabelkę.
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Słusznie, mygosia :-B

Tu jest wątek do podawania adresów do własnych dokonań, galerii, blogów itp.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
No tak, ale tamten był do portfolio i plenerków a nie blogów :-P
Poza tym kiedyś dałem tam linka i po ustawowych dwóch tygodniach posta usunęło. A w międzyczasie do tabelki się nie załapałem. Normalnie doła złapałem, że takie fatalne te moje fotki, że link do nich tak dyskretnie usunięty został ;-)
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
matb, napisz do trefa to doda. Blogi tez tam sa.
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
A bo ja od razu mówiłem, że ten układ jeden wątek, jeden autor tysiąc zdjęć jest do.. no niedobry jest. :evil:
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
No dobra - ale do rzeczy poproszę ;-) Znaczy - ktoś już te moje zdjęcia widział? I co? Jest sens tego bloga trzymać, czy dać sobie spokój, rzucić w diabły i ewentualnie do sprawy wrócić, jak się wreszcie dobre zdjęcia nauczę robić :?:
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Arti napisał/a:
ten układ jeden wątek, jeden autor tysiąc zdjęć jest do.. no niedobry jest.

Tzn uważam, że taki układ jako: "Zdjęcia do oceny" jest dobry.
Ale rzeczywiście brakuje mi czegoś takiego: "Moje najnowsze zdjęcia" - czyli chwalę się, pokazuję, ale nie krytykujcie, bo jestem nieśmiała i więcej nie pokażę ;-)
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
matb napisał/a:
No dobra - ale do rzeczy poproszę

No co Ty?! Tutaj do rzeczy? :-P
No widziałem. Czy jest sens? hmmm a po co są te wszystie blogi? ;-) Bo jeśli chcesz, to robić, czujesz taką potrzebę to jest. A jeśli nawet zdjęcia nie będą wysadzać z butów, to przecież chcesz coś pokazać i to robisz. I wtedy jest sens.
A czemu te fotki są takie jakieś fioletowe?
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
swoje portfolio wrzucamy do wątku ZDJĘCIA
LINK
W wątku tym są dwie tabele, w jednej są galeryjki plenerowe, a w drugiej portfolio.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Widzę, że czasem ktoś smętnie okiem rzuci i popatrzy, co tam za foto zawiesiłem. Lista odwiedzin nie powala, ale cóż - te zdjęcia to raczej nie jest mistrzostwo świata. WIem. Ale jak już ktoś wlazł na tego fotobloga, to mógłby czasem jakiś komentarz zamieścić. CHoćby taki na duchu wspierający :evil:
http://codziennosc.matb.nr5.pl
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
matb napisał/a:
te zdjęcia to raczej nie jest mistrzostwo świata

Może i nie ale nie które mi się podobają.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach