dan  Dołączył: 11 Sie 2006
645N & fetysz
Znalazlem cos takiego:

http://www.flickr.com/photos/elaisted/ (nie dla dzieci i wrazliwych)

Nie do konca w moim guscie (za sterylne i za duzo fetyszu), bez jakichs rewolucji i rewelacji etc.
Ale!... to wszystko jest z filmu, robione P645n :-) B&W wola w kuchni, a kolor w osiedlowym labie ;-)

Ciezko uwierzyc, prawda? :-) Ja przynajmniej bylem lekko zaskoczony, bo trzeba przyznac ze jakosciowo sa tip-top, takze jesli chodzi o oswietlenie, a wiadomo ze na filmie nie ma natychmiastowego podgladu ;-)

Respekt dla tego pana! Podejrzewam ze spokojnie stac go na jakiegos haselka...

Prawdziwy diehard 8-)
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
No, ale bez rewelacji... zauważ że 8 lat temu wszyscy robili takie rzeczy na średnim....
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Cytat
You must be signed in to see this content from elaisted.
Rzeczywiście genialne w swojej prostocie. Nie mam czasu na rejestrację, niestety komentarz zostawię na później [a tak chciałem sobie to na szybko zobaczyć].
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
alkos napisał/a:
No, ale bez rewelacji... zauważ że 8 lat temu wszyscy robili takie rzeczy na średnim....

To fakt, ale bylo to 8 lat temu :!: Niektorzy z cyfra sterowana z laptopa nie uzyskaja oswietlenia na takim poziomie. Facet musi miec niezle czucie swiatla :roll:

tref napisał/a:
Rzeczywiście genialne w swojej prostocie. Nie mam czasu na rejestrację, niestety komentarz zostawię na później [a tak chciałem sobie to na szybko zobaczyć].

O kurde, nie wiedzialem ze na flikrze tak moze byc. Wybacz tref! :oops:
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
dan napisał/a:
Facet musi miec niezle czucie swiatla


Jesli robi lampami, to tak. Wazne jest tez czucie materiału...
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Obejrzałem. No ok!
Polecam zakładkę 16 - są "exif'y" :-P

Jest też domowa naszego fotografa -> LiNK
 

piotrecius  Dołączył: 31 Gru 2006
Technika techniką - nie oceniam, bo za mało mam doświadczenia, lecz jeśli chodzi o resztę to trochę żałuję, że kliknąłem link do strony domowej :-?
Jakieś to wszystko takie ohydne, obleśne i odpychające... łe (ale było ostrzeżenie na początku więc sam sobie jestem winien :-P )

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach