vesper  Dołączyła: 19 Gru 2006
Święta za pasem!
Moi drodzy, zostało jeszcze kilka dni do tego wyczekiwanego okresu, jakim jest... wolne :) Jednak już dziś wyjeżdżam do krainy słodkiej, nieznośnej lekkości niebytu, jaką jest offline na Dzikim Wschodzie.
So... chciałam złożyć Wam, bracia i siostry, najlepsze życzenia świąteczne. Każdy widzi je trochę inaczej, więc niech upłyną Wam one w takiej odsłonie, jaka sprawi najwięcej przyjemności.
Sobie życzę spokojności, wyspać się, wytargać psiura za uszy, skończyć wreszcie książkę, wywołać pierwszy film, obejrzeć kilka dobrych filmów, nie musieć odbierać telefonów i ściskać się ze szwadronem ciotek i wujków, żeby choinka pachniała, żeby pierdniczki były mientkie, przejechać się na sankach, sprawdzić wytrzymałość lodu na lokalnym ścieku.... eee rzece, być Najlepszą z Ciotek i odrobiny absurdu. Coś jeszcze pewnie by się znalazło, ale jako że gwiazdki z nieba są mało dostępne....

A Wam, co się marzy? (Proszę o przeprowadzenie wizualizacji.....
...in progress...

...in progres...

...in progress...

Już?

No. To tego Wam właśnie życzę!


Trzymajcie się ! ;-)
vesper
 

TomekS  Dołączył: 05 Mar 2007
Milusio to napisałaś. Tak jakoś lekko i miło się poczułem, trochę nostalgicznie nawet.
Dziękuję za życzenia.

Wesołych Świąt, wielu przyjemności, wzruszeń i ciepła.

Tomek
 

Ijon  Dołączył: 27 Paź 2006
My też o Tobie pamiętamy, wypocznij sobie, zrelaksuj się przy bębenku i wróć z setką nowych zdjęć do pokazania :)
 

kafciok  Dołączył: 24 Lut 2007
  Święta
No i stało się. Znowu mamy święta. W związku z tym dla wszystkich...



... tak na szybko, ale szczerze :-)
 

Pietras  Dołączył: 30 Kwi 2007
Dzięki wielkie vesper,... Wzajemnie życzę Tobie i wszystkim forumowiczom miłych, spokojnych, jak najbardziej udanych Świąt spędzonych w gronie rodziny lub jak ktoś nie ma takiej możliwości to przynajmniej w gronie najbliższych przyjaciół ;-)

Wybiegnę trochę na przodek bo nie wiem czy będę miał później możliwość Życzyć wam również Szczęśliwego Nowego Roku, spełnienia wszystkim marzeń, dużo dobrego alkoholu, udanych imprez sylwestrowych, tysięcy wspaniałych fotek... I najważniejsze to zdrowia bo bez tego to wszystko nie ma sensu :-B :-B :-B :-B :-B
 

kafciok  Dołączył: 24 Lut 2007
Kule, kto to wrzucił do wątku vesper, przyznać się :-) Nie chciałem jej tu śmiecić, a tu masz ;-)
 

vesper  Dołączyła: 19 Gru 2006
kafciok nie wiem, ale ktoś dobrze zrobił. Żadne śmiecenie. Niech to będzie wspólny wątek życzeniowy - jeśli ktoś sobie życzy :)
 

kafciok  Dołączył: 24 Lut 2007
vesper, no to ok., ja to sobie nawet życzę :-) Zaraz widać, że świątek, piątek, a forum i tak jest moderowane :-)
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Wszystkie wątki są nasze :mrgreen:

Wszystkiego Świątecznego!
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Wszystkiego smacznego!

:mrgreen:

[ Dodano: 2007-12-21, 14:35 ]
Wg mieszkancow Ukrainy, znalezienie w domu podczas swiat jakiejs pajeczyny to zwiastun szczescia. Panowie mamz wymowke od sprzatania :evilsmile:
 

vesper  Dołączyła: 19 Gru 2006
Boże, to ja w przyszłym roku, się nie podniosę spod ciężaru tego szczęścia, jakie na mnie spadnie.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach