takpoprostu  Dołączył: 10 Kwi 2008
[takpoprostu] prosze o Waszą opinię - ślubniaki
Chciałbym Was zaprosić na moją stronkę www.akwilianszubert.pl. Są tam zdjęcia z ostatniego ślubu na którym pstrykałem. Prosiłbym o opinie, wytknięcie błędów by łatwiej mi było je naprawiać i szlifować. Z góry dziękuje i czekam na opinie...
 

Meggido  Dołączył: 05 Mar 2007
takpoprostu, wiesz co? Ta galeria jakaś dziwna jest i sama tnie fotki. Nie można obejrzeć zdjęć w całości.
 

takpoprostu  Dołączył: 10 Kwi 2008
u, aż dziwne... bo ogólnie zawsze było ok... zaraz zobacze gdzie tkwi problem..
 

dybon  Dołączył: 05 Gru 2007
No ważne ze zdjęcia się młodym podobają.
Trochę śmiałe kreowanie się po jednej imprezie.
Nie podoba mi się przeglądanie zdjęć.

[ Dodano: 2009-07-30, 00:15 ]


To jest świetne, można dodać extra każdej parze.


[ Dodano: 2009-07-30, 00:19 ]
Chociaż plener całkiem całkiem.
 

Wito76  Dołączył: 10 Kwi 2008
Obejrzyj sobie fotki naszego lokalnego pstrykacza. Jak dla mnie koleś niezły jest.
Moze poprzez porównanie sam dojdziesz jakie błędy popełniasz, podejrzysz sobie jakies ujęcia, jakieś pomysły, gadżety typu walizka, wachlarz itp
http://www.gelon.opoczno.net/
 

takpoprostu  Dołączył: 10 Kwi 2008
ładne, ostre zdjęcia, ładna GO... czyżby FF ? I jasne stałki ?
 

andrzejb  Dołączył: 25 Gru 2008
Zdjęcia nienajgorsze(piszę teraz o pierwszych trzech ujęciach),jeśli podobają się tym co za nie zapłacili to jest OK.Natomiast sama galeria...........,wybacz ale nie mam kilku godzin wolnego czasu aby wszystkie obejrzeć,ładują się staaaaaaaaaanowczo za długo i do tego po jednej sztuce.Wg.mnie trzeba to poprawić(chyba,że to ,tylko u mnie tak wolno trybi to zwracam honor).
 

Wito76  Dołączył: 10 Kwi 2008
takpoprostu napisał/a:
ładne, ostre zdjęcia, ładna GO... czyżby FF ? I jasne stałki ?
Bylem na slubie i tylko z daleka widzialem, facet miał 3 puszki ze sobą. Widziałem, ze chodził w przód i tył, czyli cos stałoogniskowego miał podpiete. Poza tym w kosciele w ogole nie uzywał lampy, wiec na pewno jasne szkła i potężne użyteczne ISO. Generalnie Canon, a jakie to byly puszki - za daleko było, nie widzialem.
Na sesje w plenerze (robił kolezance) jezdzi z kolegą, kumpel taszczy sprzęt, trzyma blendę itp.
Tele miał w białym kolorze czyli L-kę, dokladniej nic nie wiem.

[ Dodano: 2009-07-31, 07:54 ]
andrzejb napisał/a:
ładują się staaaaaaaaaanowczo za długo i do tego po jednej sztuce.
Moze to kwestia łącza, jakos koszmarnie dlugo sie nie ładują, ale i nie szybko. Ale to, ze ladują sie po jednej sztuce to poważny babol. Przydałby sie jakis przycisk Przód/Tył. Uzywanie za kazdym razem klawisza Wstecz i klikanie na kolejne zdjecie nie jest zbyt przyjazne i odechciewa sie oglądania całej galerii.
 

takpoprostu  Dołączył: 10 Kwi 2008
www.akwilianszubert.pl po aktualizacji i poprawieniu przeglądania zdjęć... Zapraszam do oglądania i oceniania z góry dziękuje za wszelkie opinie.
 

Rafi  Dołączył: 25 Mar 2007
ja może dziwny jestem
takpoprostu napisał/a:
www.akwilianszubert.pl po aktualizacji i poprawieniu przeglądania zdjęć... Zapraszam do oglądania i oceniania z góry dziękuje za wszelkie opinie.


http://www.akwilianszubert.pl./galeria.php
Po którymś z kolei kliknięciu się na tym adresie znalazłem. Baaardzi mi się NIE podoba ta strona :oops: Raz, ze sama strona/układ mi nie odpowiada, a dwa (zwłaszcza) dobór fotek (na miniatury) wręcz mnie odrzuca i absolutnie zniechęca do czegoś więcej :-( . Gdybym szukał fotografa na ślub, "dalej" bym nie kliknął ...
Fotek nie ocenię, bo - jak wyżej napisałem - dalej naprawdę nie klikam ...

[edit: pomiń http://www.akwilianszubert.pl/ - daj od razu http://www.akwilianszubert.pl/strona_glowna.html - czas to pieniądz! ile można klikać , aby znaleźć się u celu?? ]
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Rafi napisał/a:
Fotek nie ocenię, bo - jak wyżej napisałem - dalej naprawdę nie klikam ...

Moim zdaniem mocno przesadzasz. W swoim gatunku design strony wydaje mi się ok. Samo przeglądanie też bez zbędnych bajerów i działa. Uwaga techniczna - rozjechało się coś w pewnym momencie z miniaturkami na dole, o tak:
 

Rafi  Dołączył: 25 Mar 2007
upieram się ;)
[quote="bEEf"]
Rafi napisał/a:
Moim zdaniem mocno przesadzasz. W swoim gatunku design strony wydaje mi się ok.

Fakt, że mogłem delikatniej, czyli tylko zasugerować. Ale gdybym naprawdę szukał, pierwsze wrażenie by mnie autentycznie zniechęciło (zwłaszcza miniatury). A po pierwszym wrażeniu wiadomo, że nie jest lekko... P

Zgodzę się: sam design jest naprawdę OK, ale ... diabeł tkwi w szczegółach.
http://www.akwilianszubert.pl/strona_glowna.html ta jak główna (bez tego ww. niby intro!jak najbardziej odpowiednia i podoba mi się ! - przynaję).

Natomiast Galeria http://www.akwilianszubert.pl/galeria.php (jako jedyna chyba) naprawdę mnie zniechęca. Ale od galerii właśnie bym zaczął szukanie ...
 

dany  Dołączył: 30 Wrz 2008
Przejrzałem przygotowania i plener (najbardziej mnie ciekawiły),podobają mi się :-) .Zmieniłbym tylko obróbkę drugiej foty z przygotowań.
Do strony nie mam większych uwag,ale zmiana zdjęć byłaby lepsza klikiem w strzałkę.
 

rysiekp17  Dołączył: 27 Wrz 2008
takpoprostu, czym uzyskujesz taki ładny bohek ? ogólnie czym robisz ? na ile mogę otworzyć przysłonę przy portrecie mając metza 48 lub podobną?
 

takpoprostu  Dołączył: 10 Kwi 2008
ja ogólnie lampy używam tylko na weselu, i to też nie zawsze... a pstrykam canonem 40d, 30d. ze szkieł mam 28mm 1,8, 85mm 1,8 no i sigme 10-20 dla szerokosci. teraz poluje na 50tke 1,4.. niestety na Lki mnie jak narazie nie stać

[ Dodano: 2009-09-15, 16:18 ]
rysiekp17 napisał/a:
takpoprostu na ile mogę otworzyć przysłonę przy portrecie mając metza 48 lub podobną?

chyba najlepiej na tyle na ile pozwala obiektyw... czyli max gdzie zdjęcia zaczynają być ostre... u mnie w 85/1,8 na 1,8 nic więcej nie trzeba,a przy 28/1,8 przymykam do 2,0-2,2 i tez już ostrość jest świetna. na 1,8 tez można używać bez problemu. No ale już fotka jest miękkawa troszku, ale naa odbitkach i tak wyjdzie bardzo ładnie.
 

rysiekp17  Dołączył: 27 Wrz 2008
a tak w ogóle to świetne fotki ;-)
 

jutokintomi  Dołączył: 08 Lut 2009
świetne to mało powiedziane :D jest się od kogo uczyć :D pozdrawiam

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach