matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Kytutr, Dr Strangeove! Fantastyczny film. Teraz już takich nie kręcą :-(
 

wkt  Dołączył: 03 Lip 2007
Aliens vs Predator - Requiem

jeszcze nie widziałem, tylko pierwszą część, ale można go zarekomendować w ciemno. Wkrótce powinien być na DVD.

 

MvA  Dołączył: 29 Kwi 2006
wkt napisał/a:
Aliens vs Predator - Requiem

jesli rekomendujesz po obejrzeniu pierwszej czesci to sie mocno roznimy:) avp1 to dla mnie co najwyzej 2/10
oby avp2 byl dobry (mam sentyment do obcego), ale i tak watpie ze na skali przekroczy znacznie 5 :-P
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Pretty woman - piękna bajka ze świetną obsadą (i pewnie wszyscy już to widzieli :mrgreen: )
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Flagoon napisał/a:
Stardust - Gwiezdny pył. Jedna z najlepszych baśni jaką ostatnio widziałem. Ubawiłem się po pachy. 9/10


Dzieki! Sciagnalem, obejrzalem, 8/10 ;-) Lekkie i nie do konca dla dzieci, troche przeszkadzajace odautorskie mrugniecia okiem, ale rzeczywiscie świetne ;-)
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
Na gorąco z wczoraj:

Persepolis - animowana adaptacja komiksu o dorastaniu irańskiej dziewczynki w polityczno-religijnym reżimie, w obcości emigracji ale też w świecie zwyczajnych ludzkich problemów z okresu dorastania. Momentami bawi, wzrusza, często daje do myślenia. Chyba nikt w kinie nie pozostał obojętny. Mi się też bardzo podobał sposób rysowania i animacji. Polecam! 10/10 (a co!)

Karmel - libańska opowieść o kobietach, podobne bardzo w klimacie do Almodovara sprzed paru lat tylko język i kraj inne ale nie ma to tutaj znaczenia bo problemy są uniwersalne a opowieść oderwana od tła politycznego czy geograficznego. Warto zobaczyć. 7/10
 

blanchet  Dołączyła: 20 Kwi 2007
na przełomie roku oglądałam Transylvanie T. Gatlifa - super, bardzo super, zresztą wszystkie jego filmy wciągają mnie bez reszty, oszołaniają
 

diplodok  Dołączył: 13 Cze 2006
a ja bardzo chetnie ogladne dzis underworld na tvp a potem wlacze sobie 2cz.
kawal dobrego rozrywkowego kina
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Wlasnie wrocilem ze "Zgonu na pogrzebie". Dawno sie tak nie smialem na komedii :-D Ode mnie ***** 8-)

[ Dodano: 2008-01-02, 19:52 ]
Dzis na TVN Siedem, o polnocy, bedzie "Mo' Better Blues" Spikego Lee. Polecam ze wzgledu na dobra muze (jazz!) i super atmosfere. Widzialem juz ze 3 razy... ale dzis tez bede ogladal. Ode mnie ****.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Tak, ten film u mnie też ma dużego plusa. Może nie jest to najlepszy film Spike'a Lee, może nie jest to najbardziej spektakularna rola Denzela Washingtona, ale ma w sobie kupę świetnego jazzu i ten wciągający nastrój. Takie mocne 7/10. Może nawet 8.
Czasem mi szkoda, że satelity nie mam i dziwnych TV w niej ;-)
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
matb napisał/a:
Kytutr, Dr Strangeove! Fantastyczny film. Teraz już takich nie kręcą :-(


Trudno w dzisiejszych czasach o drugiego Kubricka. No, może David Fincher stara się mu dorównać.
 

wkt  Dołączył: 03 Lip 2007
Ghost Rider. Świetny film z Nicolasem Cage.

 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
wkt, mamy skrajnie różne gusta :shock: Lubię ghost ridera ale film IMHO tragiczny 2/10, a Nicolas Cage za tą rolę 1/10 drewniany kołek byłby lepszy. Tragedia z każdej strony, jak dla mnie wyjątkowo kiepski film na miarę "dzieł" "mistrza" Uwe Boll'a. :evil:
 

wkt  Dołączył: 03 Lip 2007
radzę nie wierzyć żabie na słowo i samemu zobaczyć.
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
i stracić czas :-P Jak pisałem każdy ma swój gust. IMHO film w pierwszej 20 najgorszych adaptacji komiksów :mrgreen:
 

rOTTEN  Dołączył: 27 Mar 2007
Widzialem tego "Ghost rider'a" jakis czas temu, nie wiedzialem czy wylaczyc czy poczekac a moze cos sie rozkreci.....Poczekalem....niepotrzebnie :/
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Żaba napisał/a:
IMHO film w pierwszej 20 najgorszych adaptacji komiksów :mrgreen:


http://www.rottentomatoes.com/m/ghost_rider/

nie jest jeszcze najgorszy :-P :

http://www.rottentomatoes...tw/?todayonrt=3
 

jacekh  Dołączył: 08 Maj 2007
A ja niedawno oglądałem MIŁOŚĆ I ŚMIERĆ Woody Allena... To jest kawał komedii...
 

wkt  Dołączył: 03 Lip 2007
bez przesady ten film nie jest kiczem pod żadnym względem.

rOTTEN, ktoś ci zasugerował i byłeś źle nastawiony. Obejrzyj go jeszcze raz bez uprzedzeń.
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
alkos masz rację catwoman jest jeszcze gorszy nie byłem w stanie go zmęczyć żenujący film.
To może dla odmiany jakieś dobre kino :?:
A zapomniałbym dziś w gazecie krakowskiej film DVD...

mój najukochańszy BIG Lebowski :!: Polecam wszystkim rewelacyjny film braci Coen

Wiem że nie nowość ale film jest bomba no i od jutra pewnie do kupienia na dworcu PKP w Krakowie :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach