(A)rturo  Dołączył: 10 Paź 2007
Ile czasu na akumulatorkach PENTAX FGZ 360 ?
Ile powinna dzialac - ile blyskow oddac lampa PENTAX FGZ 360
na akumulatorkach 2300mha ?
Zrobilem 50 zdjeci i teraz o wiele wolniej lampa staje sie gotowa do blysku :(
 
Maxi 7  Dołączył: 07 Mar 2007
a może by kolega podał markę tych aku ? :-P
 

BAN gucio-59  Dołączył: 24 Lut 2007
(A)rturo, Jak Ci się sprawuje ta lampa bo jestem zainteresowany zakupem, czy jesteś zadowolony?
 

negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
(A)rturo, szczerze powiem, że robiłem sporo (koło 200 zdjec) w "godzine" z lampą (na wystepach różnych) i nie czułem spowolnienia. Może pozniej trocge. Za to jak aku poleżą troche to widać spowolnienie.

gucio-59, mi się sprawuje cudnie. I mnie nie przeszkadza wogole brak obrotu palnika (ale kto co lubi).
 

(A)rturo  Dołączył: 10 Paź 2007
akumulatorki to GP
Lampe mam dopiero kilka dni, aparat moze z miesiac ale nie mialem okazji jeszcze wybrobowac - lampe kupilem specjalnie do zlecenia bo musze porobci kilak fotek wewnatrz fabryki - zobaczymy jak sie spisze
Boli mnie ze nie ma obrotu palnika niestety :(
Ale za ta kase to nie ma co wymagac.
bede musial zastanowic sie nad obiektywem jeszcze tele ale to moze po nowym roku
 

negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
(A)rturo, to widzisz, zgadza się to co pisałem. Ciebie boli, że palnik się nie obraca, a mnie ani razu tego nie brakowało :-B mysle ze akumlatory starczą spokojnie na ponad setkę zdjęć. ale dokładnie nie powiem ile idzie zrobic, bo to zależy od wielu czynników. a mnie jakoś nie kręcą testy :D
 

(A)rturo  Dołączył: 10 Paź 2007
Po prostu musze kupic drugie komplet akumulatorow i tyle
No i poznac obcluge lampy bo w ogole nic nie czaje :mrgreen:
 

hamster  Dołączył: 11 Paź 2006
ja bardzo często "dobijam" akumulatorki w lampie więc zazwyczaj lampa ładuje się wolno, a tak "wykańczając" można używać jeszcze długo". Coś mi się wydaje że świeże starczają na więcej niż 200. Ze 300 powiedziałbym, aku GP2600
 

(A)rturo  Dołączył: 10 Paź 2007
Bylem na sesji - spokojnie 250zdjec zrobilem wiec jest dobrze :)
Akumulatorki jeszcze starcza nie na jedno zdjecie


Z lampy jestem zadowolony - choc brakuje mi ruchomego palnika na boki ale ok
Oto jakas fotka z lampy i z kita w k10d

 
Drukarz  Dołączył: 06 Sty 2007
A jak jest z czasem ładowania na kolejny błysk, w opisie podają mam nadzieję maksymalny czas 6s czy coś koło tego, prawda. Myśle, że się ładuje szybciej, ostatnio widziałem gościa z nikonem i jemu co chwilę błyskało
 
siwyyy77  Dołączył: 24 Lip 2007
Jak lampa błyska powiedzmy 10% swej mocy to ładuje sią b.szybko te 6s. to czas dla pełnego błysku (mocy)
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
Czas ładowania zależy od:
- stopnia naładowania baterii (im bardziej padnięte tym dłużej)
- siły ostatniego błysku (im mocniej trzeba było zaświecić tym dłużej się ładuje)
 
siwyyy77  Dołączył: 24 Lip 2007
Gwiazdor napisał/a:
- stopnia naładowania baterii (im bardziej padnięte tym dłużej)


Przy alkaicznych owszem ;-) przy aku w zasadzie pomijalne :roll: przynajmniej tak zaobserwowałem... do pewnego czasu ładuje lampe normalnie i nagle ładuje powiedzmy kilkadziesiąt sekund lub wcale.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach