Mój głos oddaję na:
pracę 01
25% Complete
14 (25%)
pracę 02
8% Complete
5 (8%)
pracę 03
3% Complete
2 (3%)
pracę 04
23% Complete
13 (23%)
pracę 05
23% Complete
13 (23%)
pracę 06
7% Complete
4 (7%)
pracę 07
8% Complete
5 (8%)
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
  Kalendarz Adwentowy, czyli kto został diehardem
Nowy wątek założę na ankietę, bo w tym starym to się jakoś rozpłynie...

Dla przypomnienia: trzeba było od 1 do 24.12 ubiegłego roku zrobić 24 zdjęcia, z tym, że każdego dnia można było zrobić jedno i tylko jedno. No i jeszcze zrobione zdjęcia (przynajmniej w założeniu) powinny stanowić w miarę spójną i sensowną całość.

Prac na konkurs wpłynęło siedem. I teraz trzeba wybrać najlepszą. W głosowaniu. I tu przypomnę regulamin konkursu:

"Wśród nadesłanych na konkurs i spełniających wymogi regulaminu prac wyłoniona zostanie w głosowaniu najlepsza praca. Głosowanie to odbędzie się na forum forum Pentax@pl w dniach od 05.01.2008 do 12.01.2008 roku. W głosowaniu brać będą mogli wszyscy użytkownicy forum Pentax@pl oddając jeden głos na wybraną pracę. Wygrywa praca, która uzyska najwięcej głosów. W przypadku, kiedy wynik głosowania nie da rozstrzygnięcia (znaczy remisu) przewidywana jest dogrywka trwająca 24h. Jeśli i tym razem nie zostanie jednoznacznie wybrany zwycięzca, to.... miejmy nadzieję, że się tak nie stanie ;-)
Oceniane będą całe prace składające się z 24 zdjęć, a nie pojedyncze fotografie z zaprezentowanego cyklu. Przy ocenie należy brać od uwagę przede wszystkim sposób podejścia do tematu konkursu, spójność całości, "wymowę" cyklu i takie tam elementy, które zwyczajowo determinują opinie o fotografiach. "

No to teraz pora ujawnić to, co przyszło:
PRACA 01 g70104sm
PRACA 02 ijon
PRACA 03 matb
PRACA 04 dzerry
PRACA 05 guerilla
PRACA 06 Brizz
PRACA 07 bEEf

a tu link "zbiorczy": http://adwentowy.matb.nr5.pl/

No to proszę oglądać, podziwiać, oceniać, głosować. Można krytykować, ale z umiarem! Bo ten konkurs naprawdę był trudny, co chyba poświadczą wszyscy, którzy brali udział.
Acha - dla zwycięzcy jest wartościowa nagroda! Prawdziwy Pentax Spotmatic (bez baterii).[/b]

 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Pierwsza uwaga - jednego autora już rozpoznałem :evilsmile:

[ Dodano: 2008-01-05, 00:38 ]
Wiecie jak? 1+1 =2 :-P

[ Dodano: 2008-01-05, 00:39 ]
Jeśli ta praca Link jest dziełem kobiety, to chyba faktycznie konkurs dla diehard'ów :-P

[ Dodano: 2008-01-05, 00:40 ]
rozpoznałem 2óch autorów już :mrgreen:
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Dosc gorzkie te swieta u wiekszosci. Ale cholera dobrze to wszystko razem sie oglada. Chyba najlepszy konkurs do tej pory na forum.

dz.
 

Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
Hmmm... czyżbym wysłał pierwszy głos?
Wszystko obejrzałem, bardzo fajny konkurs, ale wątpliwości co do mojego faworyta nie miałem najmniejszych - szybko poszło ;-) Żal, że nie wziąłem udziału - jakoś umknął ten wątek
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
tref napisał/a:
rozpoznałem 2óch autorów już :mrgreen:
A ja 4 bez grzebania w watku ;-) Po miastach i rodzinach mozna poznac :-P

dz.
 
aldek  Dołączył: 13 Paź 2006
Wielkopostny też będzie? Fajnie to wyszło, może i te święta gorzkie, ale prawdziwe.
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Glos oddany :-) Gratulacje dla wszystkich uczestnikow! I specjalne dla matb, za pomysl i jego konsekwetna realizacje :-B
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Fajnie :-) Konkurs był trudny, ale miodny. Aj łont mor.
Głos też oddałem, ale miałem dylemat.
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
jak na 1000 użytkowników, to 7 diehardów to nie wiele w sumie :))
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
guerilla, siedmiu, ale za to wspaniałych ;-)
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
samurajów też było siedmiu jeśli dobrze pamiętam :)
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Na razie tylko pobieżnie przeglądnęłam - później sobie ściągnę i po kolei pooglądam na spokojnie.
Ale już teraz: gratuluję wszystkim: wytrwałości, zacięcia i tego, że się Wam chciało!

Ps. Jakoś 3 grudnia [tuż po Pustyni] naszedł mnie pomysł na ten konkurs... ale było już za późno :-( Nikt go nie wykorzystał, więc mam nadzieję, że za rok będę miała okazję się wyakzać :-)
 

bbartlomiej  Dołączył: 10 Wrz 2007
Mogę tylko pogratulować pomysłu a zwłaszcza wykonania - dla mnie wszyscy jesteście diehardzi ;-)
A co do prac to wg. mnie są na wysokim poziomie, trzy kalendarzyki bardzo mi się podobały. Trzeba było zagłosować tylo na jeden niestety.

Pozdrawiam i raz jeszcze gratuluję pomysłu.
 

costa  Dołączył: 11 Maj 2006
Zanim przejrzę wszystkie kalendarze, nieśmiało zaproponuję rozpisanie "konkursu poza konkursem" dla diehardów-mięczaków, którzy zaczęli, a nie skończyli :-) (A w ogóle, czy są tacy poza mną?)
Jeśli taki będzie, to dopstrykam ten film (na jakiś planszach np. :-) )
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Głosuję na numer 9.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
alkos napisał/a:
Głosuję na numer 9.
Cos w stylu "Jury postanowilo nagrody nie przyznawac"? :-P

dz.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
dzerry napisał/a:
Cos w stylu "Jury postanowilo nagrody nie przyznawac"?


Nie, ex aequo 4 i 5 :-P
 

sebostek  Dołączył: 19 Kwi 2006
gratuluję wszystkim za wytrwałość ja nie miałem śmiałości pokazywać swoich szarości :)
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Zanim dam większe podsumowanie i ogólniejszą refleksję, to powiem że jest kilka naprawdę fajnych zdjęć. Mnie się na przykład podoba 9 w pracy 06. Taka drobna kwintesencja "polskiego" grudnia ;-)
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Mnie się np czysto fotograficznie podobała jedna praca ale głosowałem na inną. Problem w tym, że w tej pierwszej mało było (z wyjątkiem kilku zdjęć) tematu konkursu :\

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach