Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
Nowy POZYTYW
Jak ktoś interesuje się prasą fotograficzną to pewnie zauważył, że jakiś czas temu zniknął z półek Pozytyw. Ja lubiłem to pismo bo było nasze lokalne (choć fotografowie przedstawiani niekoniecznie) i co ważne koncentrowało się na zdjęciach sprzętowi poświęcając zazwyczaj kilka stron, druk był przyjemny a cena rozsądna. Dzisiaj dowiedziałem się, że jest próba wznowienia wydawania pisma - ukazał się numer testowy 00 który w formie drukowanej był dystrybuowany w ramach jakiejś zamkniętej listy ale pismo w formie elektronicznej można pobrać, po wypełnieniu króciutkiej ankiety, ze strony www.pozytyw.org.pl
Na razie tylko przeglądnąłem - wolę jednak drukowane zdjęcia plus trafiły się tu zdjęcia na rozkładówce które w pdf-ie jest przedzielona na dwa ekrany no ale stosunek jakości do ceny na pewno jest bardzo dobry ;-) trzeba tylko przeciągnąć przez druty 13MB. Mam nadzieję, że zainteresowanie będzie spore i pismo wróci na półki.
 

Lipa Dołączył: 20 Kwi 2006
Zreygnowali zupełnie z działu technicznego na rzecz teoretyzujacych okołofotograficznych tekstów, troche ich to zbliża do Fotografii... no zobaczymy jak bedzie. Życzyłbym sobie powrotu na stałe!
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
niestety nudny jak ostatnie numery.....
 

sailor9  Dołączył: 23 Paź 2006
Świetne wiadomości 8-) Właśnie ciągnę pdf'a. Mam nadzieję, że Pozytyw wróci na półki. Byłem lekko podłamany, jak przestał się ukazywać.
 

marichi25  Dołączył: 08 Paź 2006
Ja też się cieszę, że Pozytyw chce wrócić.
Trochę z sentymentu, bo pierwsze numery (te z 2001 roku) towarzyszyły mi w mojej wczesnej edukacji fotgraficznej (ech, odkrywało się kiedyś MZ 5n), trochę z lojalności, bo pismo wywodzi się z mojej rodzinnej Łodzi, a poza tym kiedyś publikowali naprawdę świetne fotografie.
Jeśli uda im się utrzymać takie trochę antropologiczne zacięcie, to chętnie stanę się regularnym czytelnikiem. Chociaż trudno dziś wyrokować jak duży jest popyt na taki magazyn.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach