maad11  Dołączył: 28 Lip 2007
world press photo
widzieliście???

Tutaj link do artykułu na gazeta.pl - KLIK no i oczywiście strona wpp

Kilka fajnych, podoba mi się to ujęcie
Cytat

3. miejsce w kategorii ,"Sport - reportaż''; Chris Detrick, USA, The Salt Lake Tribune


pozdrawiam
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
No patrzcie, a Gudzowatemu znowu tatus nagrode kupil, za to zdjecie:

Sports Features: 3rd prize singles
Tomasz Gudzowaty & Judit Berekai, Poland/Hungary, Yours Gallery/Focus Fotoagentur.
Yoga performers, Varanasi, India

Zreszta caly konkurs bardzo udany w tym roku, Zdjecia drugiego nagrodzonego Polaka widzialem juz kiedys w Duzym Formacie - genialny projekt.

Pierwsza nagroda dosc kontrowersyjna, ale dla mnie to zdjecie jest bardzo mocne.

dz.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
maad11, widziałem. Sporo naprawdę super zdjęć.
 
samber  Dołączył: 28 Cze 2007
nigdy bym nie twierdził, że cokolwiek tatuś Gudzowatemu kupił, bo to pomówienie. Zdjęcie tylko mi się nie podoba na miarę nagrody. Rzecz gustu i innych takich. Zrobił zdjęcie które zdobyło uznanie więc go nagrodzili. Należy się cieszyć, że polscy fotografowie są w cenie.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
samber napisał/a:
nigdy bym nie twierdził, że cokolwiek tatuś Gudzowatemu kupił, bo to pomówienie.
ironia, samber, to ironia. Ja bardzo lubie jego zdjecia.

dz.
 
samber  Dołączył: 28 Cze 2007
:mrgreen: :mrgreen: przecież wiem. to nie do Ciebie było
 

wkt  Dołączył: 03 Lip 2007
Gudzowaty robi BW jakby na kolor nie było go stać. Ciekawe czy on chodzi z obstawą po takich dziwnych miejscach?
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
co powiecie o tym:

 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Pentagram napisał/a:
co powiecie o tym:

czysta biel (nic nie widac)
 

wkt  Dołączył: 03 Lip 2007
Trzeba mieć szczęście.
 
rpg  Dołączył: 22 Gru 2007
A ja na przykład nie wiem o co tutaj chodzi. Chyba coś mi umyka (może ze względu na rozdzielczość).
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
dan, nie mam pojęcia co się stało, przed chwilą to zdjęcie było, a teraz został tylko podpis :"Pierwsza nagroda w kategorii ''Sport – akcja – seria''. Fot. Chris Detrick, USA, The Salt Lake Tribune." Reszta zdjęć jest. To jakiś wirus, pewnie fotograficznej grypy.

[ Dodano: 2008-02-08, 21:50 ]
chodziło mi o to:

co powiecie o tym?
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Przeostrzone :-P
 

maad11  Dołączył: 28 Lip 2007
pentagram to samo ujęcie, tylko z samym linkiem wskazałem w moim poście...

z jednej strony niesamowite wyczucie czasu spustu migawki (pewnie połączone ze szczęściem), a z drugiej "duch olimpijski" w całej okazałości :-/

pozdrawiam
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
matb napisał/a:
Przeostrzone :-P

Jakie to ma znaczenie, jak po meczu i tak nic nie widzisz ;-)
Swoją drogą, jakie ci sportowcy mają niskie czoła, muszą to być wielcy intelektualiści.

[ Dodano: 2008-02-08, 22:34 ]
maad11, sorki, chyba miałem jakieś kłopoty z netem i nie wszystkie strony mi się ładowały, między innymi Twój link. Teraz już ok
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
A swoją drogą to się pewnie jutro lub pojutrze wybiorę na halę ze sprzętem i jakąś koszykówkę pofotografuję ;-) Maco 400 Up już załadowany w aparat, tylko jeszcze nie wiem, czy będę forsował na 1600 czy 800 wystarczy.
Tylko na "moich" zawodach to sobie paluchów do oczu nie pakują :-(
 

maad11  Dołączył: 28 Lip 2007
Pentagram napisał/a:

maad11, sorki,


nie ma za co ;-) to nie tak... ja raczej miałem na myśli fakt, że zwróciłeś uwagę na to samo zdjęcie :-)

jeszcze jedno...
tak sobie patrzę na to zdjęcie Gudzowatego i przeszkadza mi ta ręka z prawej.


pozdrawiam
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
dzerry napisał/a:
No patrzcie, a Gudzowatemu znowu tatus nagrode kupil, za to zdjecie:

Właśnie się zalogowałem, żeby to samo napisać :mrgreen: Tylko teraz to zapomniałem, jak to było - czy Ty mi wisisz piwo, czy ja tobie ;-)
Zdjęcie super.
 

PiotruśP  Dołączył: 09 Sty 2007
Cytat
tak sobie patrzę na to zdjęcie Gudzowatego i przeszkadza mi ta ręka z prawej.
Tak, tak ... i jeszcze ta dziwna obwódka wokół głowy i brak szczegółów w cieniach :-P .

Egzotyka :-P .
 

fanmario  Dołączył: 23 Paź 2007
Sądzę,że TG robi na tyle dobre zdjęcia ,ze tatuś nie musi mu sprzętu kupować. Ma wyczucie i zgadzam się z Dzerry.
(To nie patriotyzm lokalny , też z Gdańska! )
To musi być coś co jest wyczuciem chwili, na moment zanim się wydarzy. Na tym zdjęciu to nie jest widoczne. Dla mnie zdjęcie byłoby nawet nudne i pozowane , gdyby nie ta dłoń...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach