mycielski  Dołączył: 20 Kwi 2006
No dzisiaj musze wyslac meila straszaka. Z nimi to jest tak jak tylko wspominam ze wysylam informacje do japoncow to odpowiedz jest blyskawiczna kurcze w ostatnim meilu wlasnie nic ich nie postraszylem a nie wspomne juz ze w warszawie przetrzymali sprzet zamiast puscic go zaraza jak przyszedl do nich. Ja juz sie nawet nie wkurzam poprostu nie mam sily na szarpanie.
 

PilowBox  Dołączył: 09 Lut 2007
vivooo napisał/a:
chwileczkę... to, co mogą wydać komuś body używane w zamian za to które oddajesz do serwisu???? To chyba jakiś żart teraz jest co?


Wystarczy zobaczyć co się dzieje w takich sklepach typu MM czy starun - tam kupujesz aparat czy inny sprzęt - pada on Tobie po powiedzmy 2-3 dniach idziesz do nich i dostajesz nowy - a czy zastanawiałeś się co się dzieje z takim sprzętem który oni odebrali od ciebie ???? A no trafia do serwisu a potem ponownie na półkę....
I tak ten biznes się kręci - jedyne wyjście to kupienie aparatu fabrycznie zaklejonego albo zrobienie foty i sprawdzenie w programie na kompie przebiegu migawki i sprawdzenie tego jeszcze przed zakupem.
 

dickkett  Dołączył: 18 Wrz 2006
PilowBox, nie stosujemy na forum animowanych avatarów.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
PilowBox napisał/a:
I tak ten biznes się kręci - jedyne wyjście to kupienie aparatu fabrycznie zaklejonego albo zrobienie foty i sprawdzenie w programie na kompie przebiegu migawki i sprawdzenie tego jeszcze przed zakupem.
- o ile wiem to niestety w pentaxie tego nie sprawdzisz....nawet dodatkowymi programami...nie zapisuje w exifie tej informacji
 

PilowBox  Dołączył: 09 Lut 2007
Fafniak napisał/a:
- o ile wiem to niestety w pentaxie tego nie sprawdzisz....nawet dodatkowymi programami...nie zapisuje w exifie tej informacji


Cóż w tej chwili tego nie sprawdzę - bo jeszcze nie mam aparatu :-P ale za kilka dni będę go miał :-) A teraz to wierzę na słowo.

dickkett napisał/a:
PilowBox, nie stosujemy na forum animowanych avatarów.


Już wykasowałem ..... sorki .... więcej nie będę :oops:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach