Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Eee.... a ja myslalem, ze Ty jak prawdziwy "bialy na koloniach" po staremu nie zawracasz sobie glowy ich imionami i kazdemu wolasz Jim... :mrgreen: :lol:

Pzdr
Spinner
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
Spinner napisał/a:
Eee.... a ja myslalem, ze Ty jak prawdziwy "bialy na koloniach" po staremu nie zawracasz sobie glowy ich imionami i kazdemu wolasz Jim...

To mi przypomina sytuację, jak iedys leżałem w szpitalu. Nałózku obok leżał student z Afganistanu. Na imię miał Raszid, ale salowa nie była w stanie tego zapamiętać i wciąż nazywała go "Muharadża"
 
-szu-  Dołączył: 23 Maj 2006
djack napisał/a:
Spinner napisał/a:
Eee.... a ja myslalem, ze Ty jak prawdziwy "bialy na koloniach" po staremu nie zawracasz sobie glowy ich imionami i kazdemu wolasz Jim...

To mi przypomina sytuację, jak iedys leżałem w szpitalu. Nałózku obok leżał student z Afganistanu. Na imię miał Raszid, ale salowa nie była w stanie tego zapamiętać i wciąż nazywała go "Muharadża"


Mnie by bardziej pasowało "Rychu" :mrgreen: :mrgreen:
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Spinner napisał/a:
Eee.... a ja myslalem, ze Ty jak prawdziwy "bialy na koloniach" po staremu nie zawracasz sobie glowy ich imionami i kazdemu wolasz Jim... :mrgreen: :lol:

Pzdr
Spinner


Masz racje, tylko Jima nazywa sie murzynow, bo bardziej pasuje im te imie, natomiast do skosnookich wolalo sie tomo,bo wiekszosc imion, to koncowka tomo. Dlatego na swojego pomagiera :mrgreen: wolam tomo! :mrgreen: :lol:
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
Trochę odgrzeję ten topic i może ktoś zorientowany zechce mi wyjaśnić w końcu jaki zakres czułości ma D80:
nikoś polska:
Zakres czułości zgodny z ISO (bez wzmocnienia):100-1600
dpreview podaje:
Sensitivity • ISO 100 - 1600 • Up to ISO 3200 with boost

i co to za cholera te wzmocnienie? i czy aby to nie to samo co iso 3200?
 
SzM  Dołączył: 02 Sie 2006
Mogę Tobie napisać jak jest w d200: ISO 100-1600 + ISO Hi, czyli właśnie wzmocnienie-boost. Dlaczego nie 3200? Bo to ISO Hi nie jest skalibrowane wg typowego ISO, czyli nie zawsze jest 3200. Więc Nikon, żeby pozbyć się oskarżeń o wprowadzanie w bład stworzył takie dodatkowe ISO typu boost. Pewnie w d80 jest podobnie.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach