j-z  Dołączył: 23 Sty 2009
http://www.fotopolis.pl/n...rania-20-tys-zl

Jakiś czas temu chcialem zrobic pare fotek na roznych spektaklach, dla siebie, niekomercyjnie, probowalem dogadać się z obsługa, nawet z osobami, które były wladne pozwolic, i efekt był jeden: absolutny zakaz fotografowania podczas spektaklu. Nie pomogły tlumaczenia o mojej dyskrecji i że na pewno nie przeszkodze itd. Nie pomogła legitymacja dziennikarska, dosłownie nic.

Jedyne co mogli zrobić to zorganizować krótkie spotkanie z aktorami po zakończeniu spektaklu, i wtedy mógłbym. Z tym, że akurat w teatrze interesuje mnie głównie "światło" a nie geby... więc d*** zbita.

Ciekawy jestem tych zdjęć ze spektaklu w konkursie, bo zakładam, że nie tylko mi zabronili... a może tylko mi... a nie chciałem ich robic z tzw czajochy.

No i kwestia z tego wątku... nawet jak by ktoś miał jakieś zdjęcie, to czy aktor-ka wyrazil-a zgodę na publikacje, nie mówiąc o dyrektorze teatru jako instytucji...

A może ktoś zna jakiś teatr w Krakowie gdzie można by było zrobić parę zdjęć podczas spektaklu? Oczywiście nie w celach konkursowych, bo to mnie kompletnie nie interesuje.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
j-z napisał/a:
A może ktoś zna jakiś teatr w Krakowie gdzie można by było zrobić parę zdjęć?
Czy czasem zdjęć teatralnych nie robi się podczas prób kostiumowych? Był nawet wątek na temat fotografii teatralnej. Polecam poszukać.
 

nemo  Dołączył: 21 Wrz 2007
Od czasu do czasu robię jakieś zdjęcia w teatrze, zawsze w trakcie prób.
 

pyciar  Dołączył: 29 Cze 2007
Też mi się wydawało że robią specjalne pokazy dla dziennikarzy (nie zawsze, ale te większe "sztuki"). Nie wiem jak w trakcie spektaklu z publicznością miałbyś tam fotografować (chyba że siedział byś w jednym miejscu z k-01 z wyciszonymi dżwiękami i bez AF). Już podczas spokojniejszych koncertów głupio mi się kręcić po sali szukając kadrów a co dopiero teatr.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach