Iza  Dołączyła: 01.10.2007
Szanowny espresso, ponieważ nie dajesz mi możliwości wyjaśnienia Twoich ewentualnych wątpliwości ani mailowo, ani telefonicznie, ani osobiście (co kiedyś proponowałam), jestem zmuszona odpowiedzieć tutaj na Twoją kolejną zaczepkę. Kwestia istnienia giełdy na naszym Forum została wyjaśniona dogłębnie i niejednokrotnie. Decyzja ta została podjęta przez osoby odpowiedzialne za jej zarządzanie wobec braku możliwości dalszego jej prowadzenia z pełną odpowiedzialnością i zaangażowaniem. Należy pamiętać, że opieka nad Forum jest sprawowana społecznie, podobnie jak wszelkie inne inicjatywy podejmowane tutaj przez naszych Forumowiczów.
Padła również propozycja zaangażowania się w tę sprawę przez chętnych Forumowiczów. Nikt się nie zgłosił. Wobec tego, handlu na naszym Forum nie ma i wszyscy musieliśmy się z tym pogodzić.
Nie rozumiem, czemu mają służyć Twoje ciągłe nawiązania do tego zamkniętego tematu, wrzucanie ogłoszeń i udawanie, że nie wiesz, o co chodzi. Na pewno nie służy to rozwijaniu dobrej atmosfery na Forum. Chciałabym więc zwyczajnie, po ludzku prosić Cię o pogodzenie się z tą sytuacją i niewracanie do tego tematu. Pokój z Tobą.

p.s. Jedyny "Prezes", jakiego kojarzę z tego Forum to żartobliwa ksywka Sylwiusza.

opiszon  Dołączył: 29.01.2008
Jeszcze bym zrozumiał jakby to dotyczyło nowego użytkownika albo takiego który hibernował kilka lat...

Kuba Nowak  Dołączył: 12.05.2010
A tak przy okazji - będzie w tym roku jakaś grupowa zakupa?
W zeszłym roku przegapiłem :cry:

espresso  Dołączył: 30.04.2007
Iza napisał/a:
Szanowny espresso
Jeśli o mnie chodzi to pasuję
opiszon napisał/a:
Jeszcze bym zrozumiał
nie dziwię że nie rozumiesz.

dendrol  Dołączył: 25.10.2010
Kuba Nowak napisał/a:
A tak przy okazji - będzie w tym roku jakaś grupowa zakupa?
W zeszłym roku przegapiłem :cry:

Działaj bo znów przegapisz;)

Blesso  Dołączył: 24.09.2007
Zakupy grupowe nie obejmują książek więc mała wstawka/dodatek dla łaknących wiedzy przygotowana przez księgarnie Ebookpoint.pl z okazji jej siódmych urodzin.
Na przykład Podręcznik dla fotografów - Lightroom 6/CC za ->19,90 zł <- ( przeceniony z 129zl).
Oficjalny podręcznik Photoshop CS6 za taką samą kwotę tj -> 19,90 zl <- .
Są też pozycje o Gimpie i Photoshop Elements w równie niskich cenach.
A wszystko TU
[ książki w formacie "pdf" ]

idzi  Dołączył: 24.10.2010
Nie sądziłem ,że na tym forum usuwa się wpisy. :evil:

Misztu  Dołączył: 19.03.2007
idzi, jak na każdym forum. Ale dotknięte paranoją tematy handlu to na P@PL wyjątkowo łakomy kąsek ;)
Wszystko powinny wyjaśnić tematy związane z g* (boję się napisać pełne słowo - chodzi o miejsce handlu, jak np. warszawski Wolumen, tylko, że wersji forumowej) :D

Misztu napisał/a:
Ale dotknięte paranoją tematy handlu to na P@PL wyjątkowo łakomy kąsek ;)

Nic zdrożnego nie napisałem, podałem tylko link do sklepu i napisałem ,że można kupić w "dobrej "cenie Tamrona z mocowaniem Pentax. A ,że był to sarkazm z mojej strony to prawda, bo szlag mnie trafia ,że różnica w cenie kopi Tamrona to prawie 3 tys złotych. Do zielonych- jeśli macie jakieś uwagi to proszę napisać, zwrócić uwagę, nie pogniewam się. Ale takie kasowanie postów wcześniej czy później szkodzi forum.
Dodam na koniec ,że jestem amatorem, pomimo to mam worek sprzętu z logiem Pentax, i dość mocno utożsamiam się z tą marką, jednak nie widzę od dawna ,żadnej troski o takiego odbiorcę jak ja ze strony tej firmy.

idzi, no to robi się coraz weselej ;)
Skoro na g. można było paść ofiarą oszustwa, to może prewencyjnie nie można już linkować ofert przedstawionych przez różne formy działalności gospodarczej?
To ma sens.
W końcu założenie sp. z o.o. to trochę papierów i 5000 zł kapitału.

To był link do sklepu do którego linki są przynajmniej w kilku postach trzy strony wcześniej. Zupełnie nie wiem o co chodzi.

Cóż, moderator nie podziela poczucia humoru ;)

Może jak się uśmiechnę :-D i jeszcze dwa razy :-D :-D to się rozweseli, miłego dnia

Ryszard  Dołączył: 04.10.2006
idzi, trzeba takie rzeczy wrzucać do wątku z kawałami i okraszać zestawem: ;-) ;-) ;-)

Kuba Nowak  Dołączył: 12.05.2010
Idzi, niestety to sprowadza się do przysłowia: Co wolno wojewodzie, to nie Tobie Idzi ;-)
Wojewodowie mają swoją politykę i nic na to nie poradzimy, nawet jeśli jest ona czasem nielogiczna i niekonsekwentna. Z drugiej strony może warto się zdystansować i odejść od kompa ze świadomością, że ani to forum, ani nawet pentax nie jest najważniejszy, bo dla fotografa, nawet amatora najważniejsze powinno być robienie zdjęć. Tyle truizmów na dziś :-P

tref  Dołączył: 05.09.2006
idzi, a przeczytałeś powiadomienie wysłane podczas kasowania postu? To może najpierw przeczytaj zanim zrobisz się obrażony. Warto.

Link był nieaktualny, cena z kosmosu i obiektyw nie ten co trzeba.

tref napisał/a:
Link był nieaktualny, cena z kosmosu i obiektyw nie ten co trzeba.

To nie łatwiej było dodać zwyczajną odpowiedź pod postem, zamiast klikać, usuwać, powiadamiać?

rychu  Dołączył: 08.10.2006
Cytat
zanim zrobisz się obrażony.

To ja zrobiłem się obrażony. Już zdążyłem zrobić spis inwentarza pod zastaw na pierwszą ratę za sprzęt amatorski, bo takim cały czas jest jak się dotychczas twierdzi. A tu zonk, twierdzisz, że nieaktualne :evilsmile:
Ale co fajnego jeszcze mnie fascynuje przy "promocjach" na sprzęt P. - adnotacja : zapytaj o dostępność, towar na zamówienie.

bakulik  Dołączył: 20.04.2013
Cytat
apytaj o dostępność, towar na zamówienie

Dzięki temu można czuć się wyróżnionym, że dostaje się coś sprowadzonego specjalnie dla ciebie, a nie dostępnego dla wszystkich jak kartofle z worka w warzywniaku. ;-)

tref napisał/a:
idzi, a przeczytałeś powiadomienie wysłane podczas kasowania postu? To może najpierw przeczytaj zanim zrobisz się obrażony

Nie otrzymałem żadnej informacji. Daj spokój cena z kosmosu to akurat prawda, 5599,00PLN za Tamrona z logo Pentax dla 24-70 i 6999,00 PLN dla 15-30 widnieje jak byk na tej stronie poniżej:
https://www.cyfrowe.pl/ob.../16/Pentax.html
Uważasz ,że link nie aktualny ? to w jakiej obecnie cenie można kupić te obiektywy?.
Jeśli nie aktualne ceny były powodem kasowania postu to przejrzyj pozostałe wpisy i zweryfikuj ceny kasując 2/3 założonego tematu.
Nie napisałem nic obraźliwego, nie naruszyłem regulaminu, jeśli ceny były nie aktualne trzeba było podlinkować właściwe i po sprawie. Najwyżej wyszedłbym na głupca. I jeszcze jedno wykupiłem sobie prawo do pisania tu na tym forum jeśli chcesz to podlinkuję ci skan przelewu. Tak długo jak nie naruszam regulaminy nie życzę sobie kasowania postów
Marek Wawrzynek

Skocz do: