Fotus Tuus  Dołączył: 14.02.2010
lukarch napisał/a:
Wątpię w to czy jeszcze spadnie. Zrobiło by się wtedy przesadnie blisko ceny K-70. Moim zdaniem 2-3 stówki w dół od tych promocji to max tego na co możemy liczyć na sam koniec ...

Dzięki za podpowiedzi. Się pomyśli.

Blesso  Dołączył: 24.09.2007
Może nie będzie to informacja o dobrej cenie w której można nabyć nowy pentaxowy asortyment ale osoby mające "rodzinne dojścią" w UK mogą poszerzyć swój stan posiadania o kilka kilogramów obiektywów z mocowaniem "K" a nawet "KA" i nowszym.
W Wielkiej Brtytani działa sporo domów aukcjnych . Za pośrednictwem strony The Saleroom.com możemy wziąć udział w licytacjach przez nie przeprowadzane a trzeba przyznać, że pentaxowewgo dobra ( i nie tylko) jest tam sporo i to w bardzo dobrych (niskich) cenach.
Problem niestety jest zorganizowanie spakowania towaru oraz jego wysłanie. Jeśli więc Wasza rodzina/znajomi znajdują się akurat w mieście w którym odbywa się licytacja, warto wziąć w niej udział. W przeciwnym razie jest to nieopłacalny biznes gdyż usługi firm typu "pack&send" kosztują krocie.
Ostatnio sprzedawany był obiektyw SMC PENTAX 50MM F/1.2 A ; Tamron LD Di SP AF 70-200mm f/2.8 IF ( za 160 GB ) ; 5 obiektywów z telekonwerterem za 20GB albo 12 szkieł za 100 funtów ewentualnie 40 szkieł za 300 funciaków.
Puki UK jest jeszcze z nami - warto skorzystać z tej oferty i obkupić się w starorcie.

Ciekawe, co przyniesie jubileuszowa nowość APSC Pentaksa.

[ Dodano: 2019-10-08, 11:26 ]
Czy pod złym adresem zapytałem?

Blesso  Dołączył: 24.09.2007
Pentax K-70 + DA 18-135WR o 200zl taniej czyli za 3732zl .
I Affinity Photo z 50% rabatem.

K-70 to bardzo przyzwoity Pentax, wiem, bo mam i polecam. Nie jestem tylko pewien, czy to szkło jest odpowiednie doń. Raczej za cienkie.

Rivelv  Dołączył: 17.08.2008
bardzo fajną robi robotę - chociaż wolę 16-85

Rivelv napisał/a:
bardzo fajną robi robotę - chociaż wolę 16-85

Nie dziwota, 16-85 to lepsza lepszość, więcej wyciska z tej puszki. Tak piszą, więcej nie gadam, bo nie mam żadnego z powyższych.

Skocz do: