mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
piotr_luk napisał/a:
wagarujesz?

Na wagarach popalam w krzakach i piję w parku....

O kawał mi sie przypomniał. Idę do odpowiedniego wątku.
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
mygosia napisał/a:
Bo dobrzy ludzie, którzy nie wyłudzają mają Micha, a niedobrzy mają grzecha...


Ja to sobie wypraszam... jak coś złego to do razu Grzech

Grzesiek ;)
 

GRZESIO  Dołączył: 05 Mar 2007
screwdriver napisał/a:
Serwis nie naprawi w ramach gwarancji sprzętu uszkodzonego z winy użytkownika.

toż to ewidentna wina wódki, nie przypominam sobie aby jakiś Pentaxian psuł swój sprzęt tak ot co. :mrgreen:
 

screwdriver  Dołączył: 22 Mar 2007
Qrcze, czuję nagonkę :-/ Nikt nie mówi o psuciu celowym, nie sugeruję naciągania i oszustwa. Pracowałem przez jakieś ponad dwa lata w serwisie, przyjmowałem i wysyłałem sprzęty maści wszelakiej do serwisów i stad wyszło tak, że napisałem, co napisałem. W serwisach nie siedzą sami złośliwcy (choć tak tak sądzi większość klientów) i czasem naprawiają sprzęty zepsute z winy użytkownika za darmo w ramach promocji marki. Dając opis usterki, pomija (nie ZATAJA, pomija ;-) ) się okoliczności uszkodzenia. Jeśli w serwisie stwierdzą że jednak nie zrobią tego za darmo - dzwonią, podają kwotę i naprawiają.

Cytat
toż to ewidentna wina wódki, nie przypominam sobie aby jakiś Pentaxian psuł swój sprzęt tak ot co.
"piłeś - nie jedź" znasz takie hasło? Może by je tak jeszcze odnieść do tej sytuacji? :mrgreen:

Kończę, bo paradoksalnie - piszę prawą, a w lewej mam :-B Jak sobie maka zaleję, to będzie płacz...
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Maki są najlepsze z działki. A działka tez moze być. Zamiast. ;-)
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Cytat
Maki są najlepsze z działki.


Odwrotnie :-P
 

screwdriver  Dołączył: 22 Mar 2007
zorzyk napisał/a:
Maki są najlepsze z działki.
hmmmm.... nie sprawdzałem :-)
Cytat
A działka tez moze być.
Zależy jaka ;-)
 

deniel  Dołączył: 15 Kwi 2007
screwdriver napisał/a:
"piłeś - nie jedź" znasz takie hasło? Może by je tak jeszcze odnieść do tej sytuacji? :mrgreen:
Nie chce nic mowic ale ponad polowa zdjec z imprez robiona jest w stanie wskazjuacym na spozycie :mrgreen: A tak na marginesie nie bylem bardzo pijany skoro robilem jeszcze zdjecia :mrgreen:
 

Michał K  Dołączył: 22 Lut 2007
dobrze masz SR-a :-D
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
deniel napisał/a:
A tak na marginesie nie bylem bardzo pijany skoro robilem jeszcze zdjecia

Bywało, że ja się czasem sama zaskakiwałam pod tym względem...
 

deniel  Dołączył: 15 Kwi 2007
mygosia napisał/a:
Bywało, że ja się czasem sama zaskakiwałam pod tym względem...
Zawsze mowiłem, ze kobiety mogą więcej wypić :mrgreen:
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Tzn dokładnie chodziło mi o to, że dla mnie miarą upojenia nie jest zdolność do wykonywania zdjęć ;-)
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
alkos napisał/a:
Cytat:
Maki są najlepsze z działki.

Odwrotnie

Ze mną, jak z dzieckiem :mrgreen:
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
zorzyk napisał/a:
Ze mną, jak z dzieckiem
za rączkę i do baru :lol:
 
Malki  Dołączył: 13 Sie 2007
Pierwszy kurz już pewno na tym temacie usiadła ale może odświeżę...

Mianowicie miałem kiedyś podobną przygodę z Fuji 5600... Przypadkiem uszkodziłem dzięki panu tramwajarzowi spust.

A więc było to tak. Ze łzami w oczach poszedłem do Pana co to naprawia aparaty i opowiedziałem co się stało. Pan bardzo miły poinformował, że jeśli siadła płytka to niewiele wskura ale obejży za darmo, a jak nie bedzie mógł pomóc to mi go złoży tak, że będę mógł go wysłać na gwarancję i liczyć na cud.

Okazało się, że stało się coś paranormalnego. Plastikowy bolec pod przyciskiem zmiagniótł się na wrażliwej płytce. Jak to się stało? Nie wiem. W każdym bądź razie rozmontowaliśmy z bratem sprzęt i małymi szczypcami uformowaliśmy plasik do poprzedniego kształtu. Do dziś działa bez zarzutu.

Jeśli jesteś ze śląska to mogę Ci wskazać gdzie pracuje w Chorzowie "Pan co naprawia aparaty"...
 

deniel  Dołączył: 15 Kwi 2007
Malki, dzieki za rade i pomoc ale chyba zostawie tak jak jest.Na Slask ma daleko a zdjecia mozna nadal robic.poczelam do kolejnej imprezy moze znowu cos wypadnie :mrgreen:
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
przecież przycisk AE_L w k10d tylko blokuje ekspozycje, da się bez tego żyć w sumie :)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach