Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
Drukarz napisał/a:
Posiadam zaswiadczenie o dyslekcji
Ja też, ale komputer to świetne narzędzie, żeby nad tym zapanować.
 
Drukarz  Dołączył: 06 Sty 2007
Przepraszam wszystkich za moje błędy ( już poprawiłem ), za tekst o zaświadczeniu i post bez polskich znaków. Obiecuję sprawdzać pisownię (o tyle o ile)

Nikt nie pytał serwisu? może są w stanie podkręcić czujnik tak aby wyciągnąć jeszcze trochę energii z padających baterii gdy jesteśmy w pieknej scenerii.
 

wkt  Dołączył: 03 Lip 2007
Dukarz, ale przecież 400 fotek to bardzo dużo. W analogu na 11 filmów i wywołanie musiałbyś wydać ok. 300 zł. Możesz kupić dodatkowy zestaw aku jak to ci za mało.

 

tomekz  Dołączył: 10 Kwi 2007
Moje 0,03 zł na temat akumulatorków GP.

Mam (miałem) 3 komplety GP 2500. Kupowane w różnym czasie, w różnych miastach, więc raczej seria inna.
Aparat (K100D) robił na komplecie ledwie kilkadziesiąt zdjęć. Zrobiłem więc prosty test:
po zgłoszeniu przez aparat rozładowania akumulatorów zmierzyłem multimetrem napięcie na każdej sztuce. Okazało się, że z każdego kompletu jedna sztuka ma wyraźnie niższe napięcie jak pozostałe. Różnica jak ~1.3 V vs. ~1.2 V.

Wadliwe egzemplarze wyrzuciłem i mam teraz dwa komplety akumulatorów, które wytrzymują dużo dłużej. Ile, to czas pokaże. Testy trwają.

Tak czy inaczej zawiodłem się na GP.

Pozdrawiam poświątecznie,
Tomek
 
Drukarz  Dołączył: 06 Sty 2007
wkt napisał/a:
Dukarz, ale przecież 400 fotek to bardzo dużo. W analogu na 11 filmów i wywołanie musiałbyś wydać ok. 300 zł. Możesz kupić dodatkowy zestaw aku jak to ci za mało.

Teraz to już nie jest problem mam 2 komplety. Chodzi o to, że w większości urządzeń z jakimi miałem do czynienia stan baterii był pokazywany w następujący sposób. Cała bateria wiadomo, połowa baterii to połowa baterii, prawie pusta to znak że zaraz się skończy zasilanie. W Pentaxie wiadomo jak to jest.
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Drukarz napisał/a:
Obiecuję sprawdzać pisownię (o tyle o ile)

Oooo! To ja Ci piwo kiedyś postawię, żebyś miał odpowiednią motywację :-)
Albo nawet dwa :mrgreen:
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
mygosia napisał/a:
Albo nawet dwa
I po takiej kuracji znowu będzie miał problemy z pisownią. :-P

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach