eryk Dołączył: 18 Lip 2006
zorzyk napisał/a:
...obejrzałem, ale żebym tam jakiegoś kota zobaczył, to nie powiem :shock: to gdzie ta łapa :?:

Już wyjaśniam -"kocia łapa" nazwa nieformalnego związku ,bez ślubu ,a więc bez konieczności zatrudniania fotografa,którego nie kamienie powinny dosięgnąć , a pociski z Magnum.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
sylwiusz, to zawodowiec dal dupe bo na superii mozna spokojnie zrobic....o ile pamietam to wlasnie na niej robilem ale z delikatnym fleszem i leckka korekcja przy nswietlaniu w labie...
 
eryk Dołączył: 18 Lip 2006
Witam!
Ponieważ w tym temacie pisałem o Sonnarze 200/2.8 w konteście bokehu pozwole sobie na przesłanie zdjęcia ,które mam nadzieje przyczyni się do dyskusji na temat bokehu , a nie zdjęcia , bo to banał nad banały i jest nieudolną próbą wykazania zalet tego obiektywu , a nie fotografa.Dodam ,że zdjęcie robiłem bez statywu i bałem się czy czegoś nie pourywam.Jeżeli coś popsułem w przesyle tego zdjęcia to proszę usunąć ten post.
Jednocześnie dziękuje Trefowi za udzielenie cennych wskazówek dot.
przesłania zdjęcia.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
eryk napisał/a:
Jednocześnie dziękuje Trefowi za udzielenie cennych wskazówek dot.
przesłania zdjęcia

jestem, by pomagać
pomagam, jak umiem
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Ja w kwestii formalnej:
Czy ktoś z szanownych forumowiczów, wypowiadających się w tym wątku na temat ślubnego rozmywania tła, otrzymał przemiłe e-maile od autora tych zdjęć?
Czy tylko mnie takie wyróżnienie spotkało? :-D
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
AAAA!!!!
Zostałeś Poszyszczem!!! Napisz nam napisz - czymże Cię tak zaszczycił achtysta?
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
Czy tylko mnie takie wyróżnienie spotkało?


Łeeeee :-) mnie przed chcwila spotkalo wyróżnienie od firmy reprezentujacej Nikon Polska :-D http://manufactura.home.p...e002da807544474
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Michu, przykro mi, ale nie zwykłem ujawniać prywatnej korespondencji, bywam chamem i prostakiem, ale tuż nad poziomem mułu staram się utrzymywać.
W skrócie powiem tylko, że zostałem zawezwany do pokazania swoich zdjęć, skonfrontowany z profesorami pewnej szkoły w pewnym mieście słynącym z Pogotowia Ratunkowego, dodatkowo było o tym, że nie wszystko musi się każdemu podobać (z tym akurat się zgadzam). Więcej nic ciekawego nie było.
Także, Michu, jeszcze raz sorry, ale nic Ci nie mogę napisać.

alkos, trzeba było tym od Nikona powiedzieć, że nie umiesz edytowac postów.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
alkos, Coś więcej może w tym temacie?

[ Dodano: 2006-11-02, 17:30 ]
To nie możliwe Jarek - nie wierzę Ci. Dlaczego Ty musisz zawsze być takim szczęściarzem. Dlaczego nikt do mnie nie skrobnie tak miłych słów. Zwłaszcza z królestwa Pawulonu.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Michu, ja nie wiem, czy on z Kajaka pisał - przemycał jedynie przekazy podprogowe, związane z rzekomym pobieraniem tam nauk.

Ale on chyba nie stamtąd - patrzę, kierunkowy 068, Zielona Góra.... aaaa... Spinner! Mamy Cię!
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Colombo. Jak pragnę zdrowia. Jarek - przemawia przez Ciebie Colombo.
A z tym Spinnerem to od zawsze wiedziałe, że jakaś podpucha. Ale fakt - nieźle się maskował.
A ten pan od pobierania nauk w pontonie, to czym się konkretnie chwalił? Bo po dramatyźmie swych dokonań i formie ich obrony wnoszę o jakieś galopujące kompleksy...
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
Michu napisał/a:
alkos, Coś więcej może w tym temacie?


Niewiele. Pan byl bardzo mily w rozmowie telefonicznej, wyjasnil co, komu, jak oraz dlaczego i dzieki temu szybko osiagnelismy porozumienie :-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach