TomekS  Dołączył: 05 Mar 2007
Cześć. Miałem podobne wzorki, powstawały podczas kopiowania zdjęć na HD przez kabel. Działo się tak podczas kopiowania dużej ilosci zdjęć.

Tomek
 
byjek  Dołączył: 27 Maj 2007
Witam, dzieki za wszystkie odpowiedzi, wyglada na to ze byl to czytnik w laptopie, na zdjeciach zrzucanych przez kabel nie moge sie niczego dopatrzec. :)
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
byjek, - to moze zmien jakos tytul watku ? :roll:
 
oocho  Dołączył: 01 Lut 2008
Witam.
To mój pierwszy post na forum, wiec witam sie ze wszystkimi użytkownikami systemu na P.
Do tej pory zawsze czytałem forum i znajdowałem odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, ale teraz mam nieco wiekszy problem. Jakiś czas temu kupiłem swojego pierwszego pentaksa. była to kaseta. Bardzo dobra puszka ale jakos tak mnie ciagnęło do 10. No i stalo sie. Całkiem niedawno przekonałem szanowną malżonke, że jednak jest mi potrzebna nowa zabawka i tak oto stałem sie posiadaczem wymarzonej kadyszki. wszystko było pieknie do dzisiejszego wieczora. Od samego początku fotki wychodziły jak na moje iście amatorskie możliwości bardzo ładne / przynajmniej tak żonka mówi :D /

1.

Tutaj wszystko gra i buczy

2.

A tutaj juz tragedia i rozpacz w oczach. Postanowiłem zobaczyć jak to będzie na nieco dłuższych czasach.
Nie mam pojęcia co się dzieje i co moze byc tego przyczyną. W pierwszej chwili pomyślałem wada matrycy i dlatego tutaj postanowiłem napisać.
Prosze o pomoc.
Czy od razu puszka do sprzedawcy i na serwis??
 
byjek  Dołączył: 27 Maj 2007
Fafniak napisał/a:
byjek, - to moze zmien jakos tytul watku ? :roll:


sorki, tak mnie dawno nie bylo ze zapomnialem, badz cos sie zmienilo, zmienione chyba trafnie
 
hrobass  Dołączył: 05 Mar 2008
oocho... ja jeszcze niczego podobnego nie widziałem... poza zdięciami ekranu laptopa np. Spróbuj w innych pomieszczeniach z takimi samymi ustawieniami... i napisz czy masz tak samo za każdym razem?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach