Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
amator-28 napisał/a:
ogólnie :)bo musi być skoro k200d widze za troche ponad 1700 a k10d za 2222zł:)
Z tej teorii wynika, że Canon 450D jest najlepszy bo kosztuje więcej ? :roll:
 

Kosior  Dołączył: 26 Cze 2008
amator-28 napisał/a:
jak trzyma akumulatorek?


cos koło 700 zdjęc. Tak mysle...

amator-28 napisał/a:
przewaga k10d nad k200d jest duża?


Moze i jest... W teorii k10d jest bardziej zaawansowany niz k100d. k200d jest nowszy, a nowosci na tym rynku maja to do siebie, ze przejmuja zalety swoich poprzednikow, ale tych o klase wyzsza...
W tej kwestii powinien wypowiedziec sie ten, kto ma/mial oba aparaty...

amator-28 napisał/a:
Dada a jak zdjęcia,odwzorowanie kolorów ???


Mowi sie, ze Pentax swietnie odwzorowywuje kolory skóry i kolor czerwony. Póki co, to nie zawuważyłem żadnych przekłamań... No chyba, że sam je wywołałem, ale to materiał na inny artykuł....

amator-28 napisał/a:
pustynia:)2 sierpień tam będę i muszę opanować aparat do tego czasu i teraz w weekend góry!


Z tą pustynią to tak przytoczyłem, bo na pustyni wiadomo, jest gorąco. Matryca ma taką własnośc, że im jest cieplejsza, tym bardziej szumi. Jest to jednak przypadłośc wszystkich matryc, bez względu na producenta, wiec tym sie nie sugeruj...

Dada napisał/a:
Z tej teorii wynika, że Canon 450D jest najlepszy bo kosztuje więcej ?


Z tej teorii wynika tylko tyle, ze Canon jest drogi. Inna sprawa to to, ze 450D to bezposredni konkurent k200d, wiec 40d to konkurent k20d. Idac tą drogą, różnice miedzy k10d a k200d powinny byc mniej wiecej takie jak pomiedzy 30d a 450d....

30d to aparat z wyższej półki, ale czy to cos daje, to nie mam pojecia :D

Pozdrawiam
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
A propos przewagi, to jak położysz k10 na jednej szalce, a k200 na drugiej, to waga przewagę wskaże. Na korzyść k10 oczywiście, bo tam więcej złomu kolorowego upchali.
 
amator-28  Dołączył: 30 Cze 2008
a PL do k10D da sie wgrać?
 

Kosior  Dołączył: 26 Cze 2008
Sie da. Jest o tym watek w dziale forum o cyfrowych korpusach. NIe naszukasz sie duzo, bo jest na samym wierzchu. Kolorowi oczywiscie tego nie polecaja, trzeba robic na wlasne ryzyko.

A tak jeszcze ode mnie : Jesli potrzebujesz na szybko do bierz k200d, a skoro niedlugo wyjezdzasz to chyba potrzebujesz... k10d jest sens, ale tylko uzywany chyba...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach