Raven  Dołączył: 03 Gru 2007
Jak chcesz to szperaj :-D , ja mówiłem o sobie, ale z ciekawości zobaczyłbym coś sprzed hi8.
A tak z ciekawości, 8 lat temu kupiłeś Canona nawet nie hi8? Ja w 2001 kupiłem już digital8, a były też minidv.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Raven napisał/a:
A tak z ciekawości, 8 lat temu kupiłeś Canona nawet nie hi8?

poczekaj niech policzę, może się przeliczyłem :-P

no niech będzie, że 9 lat temu (1999)

oczywiście że na rynku były Hi8, jednak sporo droższe od tego 8 którego nabyliśmy

[ Dodano: 2008-09-24, 10:40 ]
Raven napisał/a:
Ja w 2001 kupiłem już digital8

digital8 też posiadam, i wg mnie jakość obrazu jest spokojnie zadowalająca :-)
tylko trzeba by baterię nową kupić, bo oryginalna umarła już śmiercią naturalną i trzyma całe 15 minut :-P

[ Dodano: 2008-09-24, 10:47 ]
szkoda tylko że digital8 jest jednak sporo większa od miniDV
jednak pewnie optyka lepsza, i sensor też chyba większy

[ Dodano: 2008-09-24, 16:22 ]
zrzuty z 2 filmów - rozdzielczość 320x240 - fullscreen na 1024 monitorze



gdybym wtedy jak je robiłem miał taki komputer jak teraz, to zapewne kompresja byłaby dużo niższa, no i mógłbym ściągać filmy bez straty klatek przy pełnej rozdzielczości\

ale to już zaszłość :-)
 

Raven  Dołączył: 03 Gru 2007
Do moich celów kamera digital8 była lepsza niż minidv, choć jak ją kupowałem to o tym nie wiedziałem :-)
Powiem tak, widziałem wiele nagrań z minidv i wydaje się, że moja większość z nich by pokonała jeżeli chodzi o jakość. Niestety przepały były ogromne czasami, ale tak ma chyba każda kamera.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Raven napisał/a:
widziałem wiele nagrań z minidv i wydaje się, że moja większość z nich by pokonała jeżeli chodzi o jakość.

też mi się tak wydaje - i przy okazji wolę mieć w ręce kamerę digital8, która waży słusznie, i jest słusznych rozmiarów, niż leciutkie miniDV
 

Raven  Dołączył: 03 Gru 2007
O tym właśnie mówię :-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach