ttb  Dołączył: 26 Lip 2006
ceny patrzylem na skapcu - a tam rzeczywiscie male roznice. na aledrogo widze g9(nowka) za 1090 to rzeczywiscie fajna cena.
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
espresso napisał/a:
compakta


? :-P

ile chcesz za G9? Ja chyba upoluję Canona A95 :-D obracany LCD !
 
jungli
[Usunięty]
ttb,

Z tego co pamietam lepiej dziala iso powyzej 800, G9 jest jednak ciut mniejszy, oba do mikrusow nie naleza, fakt zakres G10 na dole zdecydowanie lepszy, choc i tak wole 24 w moim LXie:)
Seria G Canona jest na prawde niezla odkad pamietam, zawsze mialem dylemat czy jakiegos G czy cos innego jednak zawsze wybieralem cos innego i nie zalowalem, kolejno Olka C4000, Fuji 6500fd itd.

Jedno jest pewne i Canon G i LX3 i GX200 to aparaty warte grzechu, wszystko zalezy od upodoban.

hej

ps

S3 to sprzedalem juz nascie korpusow, a teraz mam problem, bo koledze pozyczylem, obiecalem, ze zalatwie, a nie mam juz skad brac przez zaporowe ceny walut:(

[ Dodano: 2009-01-02, 15:05 ]
espresso,

Pewnie masz i racje, choc z tego co widzialem, kolega takie toto ma, na prawde dziala ladnie, a wydac 300zl wiecej i miec bodaj 17 i tele 130, a i fisheya! zapomnialem, to i tak bardziej uzasadnione niz wydawac 500zl na wizierek:(

ILE ZA G9???????!

Jeny nie moge sie opamietac z tym sprzetem ale na szczescie widze, ze nie jestem osamotniony w tym szalenstwie:)
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
espresso, wiem ze inne swiaty.. ja w cyfrowkach siedze juz od (!!!) 8 lat..
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
espresso, jeszcze tylko warto dodać, że akurat A95 to:

- 5 Mpix na matrycy 1/1.8 cala
- tryb M
- obracany wyświetlacz
- 15s - 1/2000s
- CENA DO 200zl !!!

(ostatni argument jest najmocniejszy.. trudno ze nie ma RAW..)

Tu akurat się nie dziwię, że ktoś na forum szuka A5** lub A6** bo tam można wgrać firmware z obsługą RAWów.. heh.
 

papcio  Dołączył: 20 Kwi 2006
Coś widzę, że powinno powstać subforum LX-3 ;)
 
jungli
[Usunięty]
papcio,

Malo tego subforum trojmiasto!:), a dziwisz sie? przeciez ta Lajka to bardzo fajne szkielko:)

hej
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
drogie te LX3.. mialem rewelacyjny Ricoh GX200 i nie zaluje ze go sprzedalem.. dopoki w kompakcie nie bede mial APS-C to nie zaplace za niego wiecej niz za dobre lustro (GX10 od jungli za 1200.. a LX3 nowka okolo 1500 najtaniej)

czekam na obiektyw 20/1.7 do Panasa G1.. i na inne nowinki..
 

papcio  Dołączył: 20 Kwi 2006
jungli napisał/a:
a dziwisz sie? przeciez ta Lajka to bardzo fajne szkielko:)


Wiem, i dlatego robi się popularne ;)
 
jungli
[Usunięty]
dagio,

Szczerze? ten format male 4/3 mnie wkurza, kiedys uzytkowalem olka bodaj 520, masakra male toto, AF beznadzieja, wizjer beznadzieja, szumi... jedynie zuiko jak na kiciora daje rade, malosc tegoz jak i G1 mam gdzies, dla mnie to = nieporecznosc, pucha musi byc solidna i koniec, na 1wszym miejscu cenie sobie S3, swietny chwyt, potem K10 daje rade ist*D juz dla mnie ciut przymaly ale jeszcze da sie zniesc i tu wlasnie dobre szklo w kompakcie sie przydaje, LX3 miesci sie na upartego w kieszeni koszuli czy spodni i naprzod w teren przy zachowaniu bdb jakosci, a czy drogi? a co GX200 tani jest albo DP1? niestety woz albo przewoz, cos kosztem czegos. APS-C w tak malym kompakciepewnie kiedys bedzie ale zawsze znajdzie sie cos na co bedzie mozna ponarzekac, a to zakres nie ten, a to jasnosc nie ta itd.

espresso,

Masz racje, kiedys Pextax na calej linii miazdzyl towarzystwo, teraz te gwiazdki troche mnie denerwuja, to juz nie to, co innego limitedy:), a Leica? milo jak wklada swoje szkla do np Panasonica i jest o 1tys tansze od tego samego pod marka Leica i kropka z przodu.

hej
 
dagio  Dołączył: 29 Lis 2006
jungli napisał/a:
a czy drogi? a co GX200 tani jest albo DP1? niestety woz albo przewoz, cos kosztem czegos.


wszystko drogie, dalatego w pore zdazylem sie tego pozbyc, poki jeszcze wartosc mialo.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach