BartekKw  Dołączył: 12 Gru 2008
Zdanie tak jak i u Kol. kulten'a z tym że podobają mi się kolorki i odbicie w wodzie. Coś czuję że za niedługą chwilę będzie dużo lepiej :-D
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Co do zdjęcia zgadzam się z komentarzami kolegów wyżej. Autor chyba właśnie wjechał na początek długiej prostej do celu :-B :mrgreen: .
 

Benek  Dołączył: 18 Wrz 2008
13
Moim zdaniem te domki u góry zaśmiecają widok. Gdyby nie one, otrzymałbyś poprawną fotkę. Choć gdyby ja to zdjęcie robił, podszedłbym bliżej do tych traw i trzcin. I może nie kadrowałbym ten podest tak centralnie.

12
OK. Szkoda że nie znalazło się w kadrze więcej neonów. Fajnie komponują się z nastrojem nieba i tych latarni ulicznych.

9. Moim zdaniem najlepsze - poprawna, klasyczna kompozycja. Może tylko zdecydowałbym się na pokazanie większej ilości gałązek, lub całkowite ich wyciachanie, ale to już moje widzi mi się :-D

8 i 10 wyciągnąłbym cienie po prawej w tym lesie nad wodą. Trochę mi za ciemne są. Jeżeli chcesz robić takie kompozycje zainwestuj w coś szerokiego (S 10-20, DA 12-24). Frajda wtedy jest wielka. :lol:

2. Zdecydowanie najlepsza w tym wątku mostowym. Mnie najbardziej frapuje nie ten rozmazany zarys pociągu, który cię mijał, ale to światło nadjeżdżającego w tle drugiego pociągu. Mogłeś zaczekać aż się jeszcze bardziej zbliży :lol:


Pozdrawiam, dzięki za komenty w moim wątku.
 
Apazar  Dołączył: 10 Gru 2008
Dzięki kulten, BartekKw, White i Benek za komentarze i wskazówki. Bardzo sobie cenię wasze zdanie i wasze rady przydadzą przy następnych zdjęciach.

Póki co zamieszczam 2 stare, więc nie bijcie za mocno:
14. mam nadzieję, że nie za ciemne, na moim monitorze w domu coś tam widać

15.
 
kulten  Dołączył: 19 Lip 2007
14 mogłoby być jaśniejsze ale źle nie jest. Podoba mi się ten zestaw kolorów.
15 blado/wyprane i leci w prawo. Kompozycyjnie ciężki motyw, dużo bałaganu się wkrada.
 

Benek  Dołączył: 18 Wrz 2008
Mnie akurat bardziej kolorystycznie podoba się 15. "Blado i wyprane"? Dla mnie to ładne pastele. Ale bałaganu i śmieci trochę jest, fakt :-D
 
Apazar  Dołączył: 10 Gru 2008
Dziękuję koledzy za komentarze.
16.
 
BartekKw  Dołączył: 12 Gru 2008
Generalnie zdjęcie podoba mi się ale moje subiektywne odczucia są następujące:

1. Obróbka do BW mogłaby być troszkę lepsza - podciągnałbym czernie.
2. Jest troszkę nieostro - zamierzony efekt ??
3. Jest spory cień na czole
4. Rozjaśniłbym troche oczy, podbródek i baki ;-)
 
Apazar  Dołączył: 10 Gru 2008
Dzięki BartekKw za komentarz.

16.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach