waskiwidze  Dołączył: 22 Mar 2007
matb nikt mnie nie przekona do aparatow sony. nie twierdze ze sa zle (np moj h5 na pewno nie odstaje od konkurencji w tym segmencie). firma jest pewna lecz mowia ze jesli cos jest do wszystkiego to i do niczego. moze dlatego daewoo upadlo. dobrze ze sie za aparaty nie bralo...

[ Dodano: 2007-04-01, 23:10 ]
a tak swoja droga to co sie stalo , ze tak nagle pentax jest bee a sony alfa swietna ?
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Cytat
a tak swoja droga to co się stalo , ze tak nagle pentax jest bee a sony alfa swietna ?
Pełnia. Pewnie ma okres.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
brrr.... CO za czasy, że jak się dwudziestu emotikonów nie doda, to już ludzie ironii nie widzą :-P
Choć może to tylko ja mam dowcip przyciężki? :roll:

A poza tym trzeba te Pentaxy obrzydzać, bo strych obiektywów nie przybywa, popyt na nie rośnie, a ceny.... :evil:
 

PiotruśP  Dołączył: 09 Sty 2007
Właśnie matb o co Ci chodziło z tym Sony? Chciałem kupić Pentaksa, ale jak mówisz, że Sony lepsze to już sam nie wiem :roll: ... a i mam jeszcze pytanie, bo mam juz kilka szkiełek pod P to da się je podpiąć pod S?


:-P
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
PiotruśP napisał/a:
Właśnie matb o co Ci chodziło z tym Sony? Chciałem kupić Pentaksa, ale jak mówisz, że Sony lepsze to już sam nie wiem :roll: ... a i mam jeszcze pytanie, bo mam juz kilka szkiełek pod P to da się je podpiąć pod S?
:-P

Z użyciem toporka i spawarki bez problemu.
 

Polar  Dołączył: 12 Mar 2007
Michu
Cytat
Ta ciągła podmiana avatarów działa mi na nerwy. Będę musiał złożyć wniosek do admina, by avatar można było zatwierdzić tylko raz, a potem na wyraźną prośbę z dwutygodniowym okresem oczekiwania

rozumiem że denerwuje Cię jak ludziska ciągle zmieniają swoje avatary ale ja wcześniej pisałem że twój był zamieniony z avatarem Jarka Dabrowskiego i teraz to sam już nie wiem czy to przypadek czy też padłem ofiarą waszej zmowy :lol:
 

Meggido  Dołączył: 05 Mar 2007
Polar, niejaki EMIGRANT wziął sobie mój awatar będący moim własnoręcznie wykonanym zdjęciem i sobie używa. A nie udzieliłem mu takiej zgody.
 
Piotr G. Dołączył: 05 Maj 2006
Stich-gratuluję wyboru, ale coś Ty Chłopie zrobił? Jeszcze paru Was dokona TAKIEGO nabycia, a Pentax z elitarnego systemu stanie się pop. i w przypadku spotkania się / co kiedys było rzeczą niezwykłą, bo rzadką jak tlen w próżni// dwóch takich co im zwisa na szyji pasek z napisem PENTAX przestaną sie sobie kłaniać, o wymianie doświadczeń nie wspomnę. Z moich 40 letnich przygód z fotografią wynika jedna istotna cecha Pentaxa-poprostu doskonale naświetla/ł/ z niezwykłą powtarzalnością wyników.Życzę przynajmniej 50000 uniesień lusterka samopowrotnego...... Piotr G.
 

Polar  Dołączył: 12 Mar 2007
ha faktycznie macie teraz takie same właśnie znalazłem
Meggido a może to tylko czeski błąd kolega szukał jakiegoś fajnego zdjęcia i twoje tak mu się spodobało że przez nieuwagę je zapodał.
 

Meggido  Dołączył: 05 Mar 2007
Mam nadzieję, bo to nie jest w porządku.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Nie wiem, czy zauważyliście, ale wczoraj to 1 kwietnia był :-P I rózne dziwne rzeczy się działy na forum ;-)
 
waskiwidze  Dołączył: 22 Mar 2007
Panowie, matb zrobil zart z okazji prima aprilis czy jak to sie tam zwie. czulem, ze cos kreci z ta alfa
 
a.d.a.m  Dołączył: 15 Sty 2007
spox73 napisał/a:
Przyznam się bez bicia, że też przeszedłem z Ciemnej Strony Mocy (czytaj Canon). [...] 30d stał się moim marzeniem. Na krótko. Polatałem po necie, poczytałem, trafiłem tutaj. I szczęka mi opadła na widok "kadyszki". Nabyłem w drodze kupna ;) za dobre pieniądze (Kocham Stany i ich podatki) i jestem baaaardzo zadowolony. [...]
Pozdrawiam
Wojtek


A mam pytanie, czy ten zakup zrobiłeś na terenie usa czy u nas w zascianku via sklep internetowy? Jesli ten drugi wariant, to czy nie oskubali Cie na cle?

Pozdrawiam
a.d.a.m
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Cytat
Hmmm... Ta ciągła podmiana avatarów działa mi na nerwy. Będę musiał złożyć wniosek do admina, by avatar można było zatwierdzić tylko raz, a potem na wyraźną prośbę z dwutygodniowym okresem oczekiwania.
Ludzie! Nie można Was poznać!
Cierp :-P Ludzie się zmieniaja to i avatarki też :mrgreen:

Widac skutki popularyzacji systemu na allegro do Pentaxa wystawionych jest 58 obiektywów. AF 19 w tym kilka kitów :evil:
 
mucias  Dołączył: 20 Lis 2006
Meggido, Dzięki za pozdrowienia!!! :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach