Pebal  Dołączył: 15 Lis 2009
Dancer napisał/a:
No jak to K.... o co???

Na 5 stronicowym wątku tłumaczyli Ci, że RC rządzi się swoimi prawami a Ty nadal z uporem maniaka Nap.....lasz zdjęcia robione w swoim programie w miejscu gdzie ich nie powinno być.

Co złego w pokazaniu poza konkursem, co można zrobić ze zdjęciem w niedopuszczonym do zawodów oprogramowaniu?
Może kogoś interesuje jak takie zdjęcie może wyglądać. Widzisz w tym jakiś problem?

deckard napisał/a:
Pebal, na regatach jachtów też pokazujesz co potrafisz motorówką? ;-)

Czy zamieszczone przeze mnie zdjęcie w czymś Ci przeszkadza?
 

Dancer  Dołączył: 05 Wrz 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
Dancer, luz, święta idą. Szkoda nerw.


:-]
 

JackDeJack  Dołączył: 21 Gru 2007
Pebal napisał/a:
Czy zamieszczone przeze mnie zdjęcie w czymś Ci przeszkadza?

Tak.
I uprzedzając twoje pytanie: "dlaczego ?"
Z tego właśnie powodu.

A jak jeszcze chcesz powodów, to od siebie moge powiedzieć że piszesz program który reklamujesz na forum i przy pomocy użytkowników jednocześnie testujesz. O ile wiem to jest to wersja okrojona (max rozmiar pliku wyjściowego), bo wersja finalna będzie za kasę.
Jeśli podany wątek potraktować jako reklamę to po gwiazdce kolorowi mogą go zamknąć jako niezgodny z regulaminem forum.
Masz swój wątek to tam wrzucaj sample, próby i inne testy nie musisz reklamować się wszędzie.
Z mojej strony wszystko.
 

Pebal  Dołączył: 15 Lis 2009
JackDeJack napisał/a:
Pebal napisał/a:
Czy zamieszczone przeze mnie zdjęcie w czymś Ci przeszkadza?

Tak.
I uprzedzając twoje pytanie: "dlaczego ?"
Z tego właśnie powodu.

A jak jeszcze chcesz powodów, to od siebie moge powiedzieć że piszesz program który reklamujesz na forum i przy pomocy użytkowników jednocześnie testujesz. O ile wiem to jest to wersja okrojona (max rozmiar pliku wyjściowego), bo wersja finalna będzie za kasę.
Jeśli podany wątek potraktować jako reklamę to po gwiazdce kolorowi mogą go zamknąć jako niezgodny z regulaminem forum.
Masz swój wątek to tam wrzucaj sample, próby i inne testy nie musisz reklamować się wszędzie.
Z mojej strony wszystko.

Raczysz chyba sobie żartować.
Zamieściłem zdjęcie w wątku, nie pisząc jak było obrobione, więc posądzasz mnie o coś czego nie zrobiłem.
Mam rozumieć, że mam zakaz publikowania jakichkolwiek zdjęć na forum tylko dlatego, że potrafię napisać działający program?

Co zaś do mojego programu to rozumiem, że bardzo Ci on przeszkadza. Nie potrafisz uszanować tego, że ktoś wkłada wiele serca w coś, co udostępnia innym za darmo. Nie potrafisz docenić tego co dostajesz i wytykasz wprowadzone ograniczenia.

Gdybym zarabiał na oprogramowaniu, uiściłbym stosowana opłatę właścicielowi portalu. Nie zarabiam, więc takiej opłaty nie uiszczam. Jeżeli administratorowi przeszkadzają moje posty to proszę o info, usunę je z portalu.
 

tatsuo_ki  Dołączył: 01 Mar 2009
sluchaj Pebal, nawet gdybys wypalal ten program na CD i rozdawał biednym, nie zmieniłoby to faktu, że po prostu psujesz ludziom zabawę.
Grupa umówiła się, że gra w nożną, a Ty wbiegasz na boisko, chwytasz piłkę w ręce i zaczynasz grać w koszykówkę. Jeszcze do tego masz pretensje, że nie doceniają twojego dwutaktu i rzutów za 3.
Standardem było dotąd, iż w wątku zdjęcia pojawiają się tylko te, które zostały przesłane na e-mail konkursowy. Już raz wszedłeś na wojenną ścieżkę, teraz znowu. Tak jakbyś zupełnie nie pamiętał, co się działo wtedy, albo co gorsza uprawiał agresywny marketing. Nie ważne, co o mnie mówią, ważne żeby mówili.
Do znudzenia było powtarzane - podstawowym założeniem jest, by każdy pokazał swój osobisty "sznyt" do każdego zdjęcia z osobna. Nie "kolejne zdjęcie, które obrabiam w ten sam sposób, co wszystkie poprzednie". Wątek pozwala uzmysłowić, że z jednego RAWa może powstać mnóstwo pomysłów na efekt końcowy, a nie to, że z mnóstwa RAWow może powstać jeden pomysł na efekt końcowy.
ale po co ja sie tu produkuje... i tak, za nie dalej jak 5, góra 10 RAW Challange'ow znowu wrzucisz swoją konwersję...
 

JackDeJack  Dołączył: 21 Gru 2007
Pebal napisał/a:
Raczysz chyba sobie żartować.
Mamy dbać o atmosferę na forum więc do mety.
Pebal napisał/a:
Zamieściłem zdjęcie w wątku, nie pisząc jak było obrobione, więc posądzasz mnie o coś czego nie zrobiłem.
Naprawdę :?:
Pebal napisał/a:
Co złego w pokazaniu poza konkursem, co można zrobić ze zdjęciem w niedopuszczonym do zawodów oprogramowaniu?

Pebal napisał/a:
Mam rozumieć, że mam zakaz publikowania jakichkolwiek zdjęć na forum tylko dlatego, że potrafię napisać działający program?
Absolutnie nie. Ale w RawChallenge pokazujemy fotki obrabiane zgodnie z zasadami - nawet poza konkursem - taki Gentlemans Agreement.
Pebal napisał/a:
Co zaś do mojego programu to rozumiem, że bardzo Ci on przeszkadza.
Absolutnie nie. Daje całkiem fajne efekty, ale nie w tym wątku.
Pebal napisał/a:
Nie potrafisz uszanować tego, że ktoś wkłada wiele serca w coś
Szanuję ale ty chyba nie szanujesz nas.
Pebal napisał/a:
co udostępnia innym za darmo
Chyba nie tak do końca bo jednak w zamian dostajesz info od testerów które pozwala ci poprawić to i owo co oszczędza ci czas testów
Pebal napisał/a:
i wytykasz wprowadzone ograniczenia
gdyby ich nie było to bym nie wytykał.
 

tatsuo_ki  Dołączył: 01 Mar 2009
Pebal napisał/a:
Co zaś do mojego programu to rozumiem, że bardzo Ci on przeszkadza.

mnie owszem... bo jest jak żarcie "2 minuty w mikrofali"... tak jak gotowe "dania" upośledzają poczucie smaku i powoli wyniszczają organizm, tak tego typu programy sprawiają, że zmysł estetyczny staje się niepełnosprawny, a fotografię trawi rak jednakowości i standaryzacji. program nastawia na proste i bezrefleksyjne efekty, oducza myślenia i przyzwyczaja, że myśleniem zajmą się inni. Prowadzi do zalewu internetu jednakową, bezwartościową, bezsmakową papką.
Tak, uważam, że twój program jest szkodliwy dla kultury i rozwoju ludzkości już u podstaw jego założeń. Nie przyczyni się nawet w najmniejszym stopniu do tego, by ten świat stawał się lepszym.
Mogłeś lepiej wykorzystać swoje moce przerobowe kawa->kod.
 

Pebal  Dołączył: 15 Lis 2009
JackDeJack napisał/a:

Pebal napisał/a:
Zamieściłem zdjęcie w wątku, nie pisząc jak było obrobione, więc posądzasz mnie o coś czego nie zrobiłem.
Naprawdę :?:

Naprawde, patrz mój pierwszy post w tym wątku.

JackDeJack napisał/a:
Pebal napisał/a:
Co złego w pokazaniu poza konkursem, co można zrobić ze zdjęciem w niedopuszczonym do zawodów oprogramowaniu?
Mam rozumieć, że mam zakaz publikowania jakichkolwiek zdjęć na forum tylko dlatego, że potrafię napisać działający program?
Absolutnie nie. Ale w RawChallenge pokazujemy fotki obrabiane zgodnie z zasadami - nawet poza konkursem - taki Gentlemans Agreement.

Bardzo ciekawa argumentacja, ale fotki zgodne z zasadami można zgłosić do konkursu, więc późniejsza ich prezentacja byłaby bez sensu.

JackDeJack napisał/a:
Pebal napisał/a:
Co zaś do mojego programu to rozumiem, że bardzo Ci on przeszkadza.
Absolutnie nie. Daje całkiem fajne efekty, ale nie w tym wątku.

Nic w tym wątku o moim programie nie pisałem. Sami wywołaliście kolejną, niepotrzebną burzę.

JackDeJack napisał/a:
Pebal napisał/a:
Nie potrafisz uszanować tego, że ktoś wkłada wiele serca w coś
Szanuję ale ty chyba nie szanujesz nas.

Grubo przesadzasz.

JackDeJack napisał/a:
Pebal napisał/a:
co udostępnia innym za darmo
Chyba nie tak do końca bo jednak w zamian dostajesz info od testerów które pozwala ci poprawić to i owo co oszczędza ci czas testów

Masz bardzo mylne pojęcie. 99% informacji jakie dostaję to: za wolno, za wolno, za mały format wyjściowy.
Wystarczy poczytać moje wątki na różnych portalach, aby się o tym przekonać.

JackDeJack napisał/a:
Pebal napisał/a:
i wytykasz wprowadzone ograniczenia
gdyby ich nie było to bym nie wytykał.

Obecne ograniczenia wynikają z zupełnie innych powodów niż myślisz, pisałem o nich na forum.
Poza tym postanowiłem, że finalna wersja programu nie będzie ograniczała rozmiaru docelowego a jedynie pole dozwolonych zastosowań.

[ Dodano: 2009-12-21, 01:13 ]
tatsuo_ki napisał/a:
sluchaj Pebal, nawet gdybys wypalal ten program na CD i rozdawał biednym, nie zmieniłoby to faktu, że po prostu psujesz ludziom zabawę.
Grupa umówiła się, że gra w nożną, a Ty wbiegasz na boisko, chwytasz piłkę w ręce i zaczynasz grać w koszykówkę. Jeszcze do tego masz pretensje, że nie doceniają twojego dwutaktu i rzutów za 3.
Standardem było dotąd, iż w wątku zdjęcia pojawiają się tylko te, które zostały przesłane na e-mail konkursowy. Już raz wszedłeś na wojenną ścieżkę, teraz znowu. Tak jakbyś zupełnie nie pamiętał, co się działo wtedy, albo co gorsza uprawiał agresywny marketing. Nie ważne, co o mnie mówią, ważne żeby mówili.
Do znudzenia było powtarzane - podstawowym założeniem jest, by każdy pokazał swój osobisty "sznyt" do każdego zdjęcia z osobna. Nie "kolejne zdjęcie, które obrabiam w ten sam sposób, co wszystkie poprzednie". Wątek pozwala uzmysłowić, że z jednego RAWa może powstać mnóstwo pomysłów na efekt końcowy, a nie to, że z mnóstwa RAWow może powstać jeden pomysł na efekt końcowy.
ale po co ja sie tu produkuje... i tak, za nie dalej jak 5, góra 10 RAW Challange'ow znowu wrzucisz swoją konwersję...

A guzik prawda. To Wy sami bez przerwy wspominacie o moim programie. Gdybyście o nim nie pisali, nikt by się o nim z tego wątku nie dowiedział.

Zamieściłem zdjęcie, aby pokazać jak inaczej może ono wyglądać. Może ktoś chciałby je zobaczyć, to taki grzech?
Wytłumacz mi proszę, czego Ci żal - miejsca w wątku, małej ilości odsłon - czego?

Konkurs został zamknięty, więc wrzućcie na luz.

 

tatsuo_ki  Dołączył: 01 Mar 2009
Pebal napisał/a:
Może ktoś chciałby to zobaczyć, to taki grzech?

czlowieku, nie kumasz bazy, ze w tym watku nikt nie chce ogladac efektu pracy twojego programu? masz zalozony watek ze swoim programem, w nim pisz: "sluchajcie, wrzucilem w swojego HDRa ostatni RAW Challange - takie efekty: ". I tam sie ludzie beda zachwycac, jaki to j** program napisales, ze wymiata razem z butami wszystkie "ręczne" obrobki.
Pebal napisał/a:
JackDeJack napisał/a:

Pebal napisał/a:
Zamieściłem zdjęcie w wątku, nie pisząc jak było obrobione, więc posądzasz mnie o coś czego nie zrobiłem.
Naprawdę :?:

Naprawde, patrz mój pierwszy post w tym wątku.

i nie wykrecaj kota ogonem, bo powiedziales:
Pebal napisał/a:
Co złego w pokazaniu poza konkursem, co można zrobić ze zdjęciem w niedopuszczonym do zawodów oprogramowaniu?

nie trzeba być Sherlokiem Holmsem, żeby wykoncypować, iż zwyczajnie przyznałeś się do użycia swojego "tworu" dla uzyskania prezentowanego zdjęcia.
także zdecyduj się w końcu na jedną linię obrony...
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Pebal napisał/a:
To Wy sami bez przerwy wspominacie o moim programie.
Tak, masz rację. Ja na przykład mamroczę o nim przez sen. Znam również wiele kobiet, które przestały chodzic na zakupy, bo śledzą rozwój programu tak dokładnie, że nie chcą przegapić żadnej nowej wersji. A historycy powoli przekonują się do opcji, żeby demokratyczne Niemcy pod władzą Honeckera, zamiast DDR, nazywać HDR.
 

Pebal  Dołączył: 15 Lis 2009
tatsuo_ki napisał/a:

czlowieku, nie kumasz bazy, ze w tym watku nikt nie chce ogladac efektu pracy twojego programu? masz zalozony watek ze swoim programem, w nim pisz: "sluchajcie, wrzucilem w swojego HDRa ostatni RAW Challange - takie efekty: ". I tam sie ludzie beda zachwycac, jaki to j** program napisales, ze wymiata razem z butami wszystkie "ręczne" obrobki.

Potrafisz czytać ze zrozumieniem?
Skąd do jasnej ch... wiesz jak obrobiłem to zdjęcie?
Wrzuć je do mojego programu i zobacz co Ci wyjdzie, to może przestaniesz się czepiać.

tatsuo_ki napisał/a:
i nie wykrecaj kota ogonem, bo powiedziales:
Pebal napisał/a:
Co złego w pokazaniu poza konkursem, co można zrobić ze zdjęciem w niedopuszczonym do zawodów oprogramowaniu?

nie trzeba być Sherlokiem Holmsem, żeby wykoncypować, iż zwyczajnie przyznałeś się do użycia swojego "tworu" dla uzyskania prezentowanego zdjęcia.
także zdecyduj się w końcu na jedną linię obrony...

Po prostu super, tylko zobacz kiedy to napisałem.
Ciekaw także jestem, po czym nieznający mojej osoby poznają, że jestem autorem jakiegoś programu.

[ Dodano: 2009-12-21, 01:41 ]
Jarek Dabrowski napisał/a:
Pebal napisał/a:
To Wy sami bez przerwy wspominacie o moim programie.
Tak, masz rację. Ja na przykład mamroczę o nim przez sen. Znam również wiele kobiet, które przestały chodzic na zakupy, bo śledzą rozwój programu tak dokładnie, że nie chcą przegapić żadnej nowej wersji. A historycy powoli przekonują się do opcji, żeby demokratyczne Niemcy pod władzą Honeckera, zamiast DDR, nazywać HDR.

Dlaczego jesteś uszczypliwy?
 

Dancer  Dołączył: 05 Wrz 2006
I na dodatek się perfidnie śmiejesz!:
 

Pebal  Dołączył: 15 Lis 2009
Dancer napisał/a:
I na dodatek się perfidnie śmiejesz!:

Fajne macie standardy na forum. Nic dziwnego, że ich nie rozumiem.
 

romeoad  Dołączył: 02 Lis 2009
Pebal napisał/a:
fotki zgodne z zasadami można zgłosić do konkursu, więc późniejsza ich prezentacja byłaby bez sensu.


A jaki jest sens pokazywania poza konkursem fotki, która nie może wziąć udziału w konkursie bo powstała niezgodnie z jego zasadami?

Uprzedzając możliwą odpowiedź typu:
Pebal napisał/a:
Wrzuć [zdjęcie] do mojego programu i zobacz co Ci wyjdzie, to może przestaniesz się czepiać.


Jest to niemożliwe, ponieważ nie używam windows.
 

Pebal  Dołączył: 15 Lis 2009
Pebal napisał/a:

A jaki jest sens pokazywania poza konkursem fotki, która nie może wziąć udziału w konkursie bo powstała niezgodnie z jego zasadami?

Taki sam sens, jak pokazywanie na salonie samochodowym modeli samochodów studyjnych, których i tak nikt nie kupi.

Pebal napisał/a:
Uprzedzając możliwą odpowiedź typu:
Pebal napisał/a:
Wrzuć [zdjęcie] do mojego programu i zobacz co Ci wyjdzie, to może przestaniesz się czepiać.

Jest to niemożliwe, ponieważ nie używam windows.

Uwierz na słowo, że wygenerowany obraz jest inny, albo poproś kogoś aby to sprawdził.
Nic nie poradzę na to, że nie używasz Windows.
 

tatsuo_ki  Dołączył: 01 Mar 2009
zeby bylo wiadomo, o co chodzi:

wiesz co Pebal, wymysl jakis temat (tylko blagam nie rzucaj "HDR", licze chociaz na odrobine kreatywnosci), zapros mnie tutaj: http://pentax.org.pl/viewforum.php?f=42, bedziesz mogl uzywac czego tam sobie chcesz, w kazdym razie jesli wygrasz, przy najblizszej mozliwej okazji, komisyjnie zostanie sprawdzone, iz wszedlem pod stol i zaszczekalem, a za kazdym razem, gdy ktos bedzie mial obiekcje, ze wstawiasz jakies zdjecie napisze posta tresci:

Pebal ma prawo wstawiac zdjecia w swoich postach, nie istotne czy jest to temat o HDR czy nie! Być może ktoś chciałby zobaczyć to zdjęcie. I koniec!

no. i nie musisz sie zastanawiac, nad konsekwencjami ewentualnje porażki. Wystarczy mi smak goryczy w twoich ustach.

p.s
uch, pojechalem, ze testosteronem az obcieka... pewnie do tego stopnia, ze obudze mygosie i dopiero bedzie akcja...


z drugiej strony, szkoda czasu...

 

Pebal  Dołączył: 15 Lis 2009
tatsuo_ki napisał/a:
wiesz co Pebal, wymysl jakis temat (tylko blagam nie rzucaj "HDR", licze chociaz na odrobine kreatywnosci), zapros mnie tutaj: http://pentax.org.pl/viewforum.php?f=42, bedziesz mogl uzywac czego tam sobie chcesz, w kazdym razie jesli wygrasz, przy najblizszej mozliwej okazji, komisyjnie zostanie sprawdzone, iz wszedlem pod stol i zaszczekalem, a za kazdym razem, gdy ktos bedzie mial obiekcje, ze wstawiasz jakies zdjecie napisze posta tresci:

Pebal ma prawo wstawiac zdjecia w swoich postach, nie istotne czy jest to temat o HDR czy nie! Być może ktoś chciałby zobaczyć to zdjęcie. I koniec!

no. i nie musisz sie zastanawiac, nad konsekwencjami ewentualnje porażki. Wystarczy mi smak goryczy w twoich ustach.

Nie jest moim celem rywalizacja z wami, ale kto wie, może kiedyś spróbuję.

Ja staram się tylko pokazać, że można lepiej poradzić sobie z niektórymi problemami technicznymi. Potrafię lepiej panować nad światłem i cieniem a wielu ma mi to za złe tylko dlatego, że PS im tego nie umożliwia.
Może w CS5 będą wbudowane algorytmy z których ja korzystam. Gdy tak się stanie, to pewnie będziecie mogli z nich korzystać, bo wdrożyło je wielkie Adobe.

tatsuo_ki napisał/a:
z drugiej strony, szkoda czasu...

Na szczęście są jeszcze ludzie, którym dla innych czasu nie szkoda.
 

tatsuo_ki  Dołączył: 01 Mar 2009
Pebal napisał/a:
Ja staram się tylko pokazać, że można lepiej poradzić sobie z niektórymi problemami technicznymi.

jakkolwiek zaczepnie to zabrzmi, zależy co nazwiemy " lepiej" i co "problemem".
Pebal napisał/a:
Potrafię lepiej panować nad światłem i cieniem

z calym szacunkiem, ale "lepiej" to panował nad światłem Ansel Adams na przykład. Twój program sprowadza wszystko do jednego waloru, obrazki są płaskie, mówią o wszystkim i o niczym, brakuje właśnie światła i cienia, wszystko ląduje w półtonach. nazwałbym to właśnie brakiem jakiejkolwiek kontroli, bo jak się nie wie, gdzie powinno być jaśniej, a gdzie ciemniej, żeby to naprawdę dobrze wyglądało, no to się robi "Jelenie na rykowisku"... a że internauci łykają to jak młode pelikany i sikają ze szczęścia, jakie pożal się Boże, obrazki im wychodzą prosto z tego... no to już mi po prostu przykro się robi... zero klimatu, nastawianie się na technikalia itd. itp. ...
Pebal napisał/a:
Gdy tak się stanie, to pewnie będziecie mogli z nich korzystać, bo wdrożyło je wielkie Adobe

spoko, nawet jak dadzą to wbudowane jako kolejny filtr i będzie dawało gwarancję wygranej na wszystkich okolicznych konkursach, nigdy go nie użyję... a jeśli chodzi o możliwość jego używania wtedy w RC, no to czas pokaże, za innych nie będę decydował...
Pebal napisał/a:
Na szczęście są jeszcze ludzie, którym dla innych czasu nie szkoda

dzięki temu masz kilkudziesięciu darmowych betatesterów... bo "spory bonus" to nie będzie w tym wypadku miał jakiegoś większego znaczenia finansowego, z całym szacunkiem...

zreszta, posty i tak pojdą wek, jak mygosia wstanie, albo Samp ją ubiegnie... w najlepszym wypadku zostaną, mam nadzieję, wyekspediowane do wątku o SNS-HDR.

w każdym razie, to wszystko, to było moje osobiste zdanie, można się z nim nie zgadzać, tego typu fotografia może się podobać i może być uznana jako warta zaproponowanych kiedyś przez autora pieniędzy.

wszelka zbieżność imion i nazwisk mogła być zamierzona, ale za zmniejszenie efektywności sprzedażowej proszę do mnie pretensji nie mieć :-P
 

Pebal  Dołączył: 15 Lis 2009
tatsuo_ki napisał/a:
Pebal napisał/a:
Ja staram się tylko pokazać, że można lepiej poradzić sobie z niektórymi problemami technicznymi.

jakkolwiek zaczepnie to zabrzmi, zależy co nazwiemy " lepiej" i co "problemem".

Myślę, że nie muszę pisać z czym były problemy, bo każdy kto obrabiał to zdjęcie, dobrze o tym wie.

tatsuo_ki napisał/a:

z calym szacunkiem, ale "lepiej" to panował nad światłem Ansel Adams na przykład. Twój program sprowadza wszystko do jednego waloru, obrazki są płaskie, mówią o wszystkim i o niczym, brakuje właśnie światła i cienia, wszystko ląduje w półtonach. nazwałbym to właśnie brakiem jakiejkolwiek kontroli, bo jak się nie wie, gdzie powinno być jaśniej, a gdzie ciemniej, żeby to naprawdę dobrze wyglądało, no to się robi "Jelenie na rykowisku"... a że internauci łykają to jak młode pelikany i sikają ze szczęścia, jakie pożal się Boże, obrazki im wychodzą prosto z tego... no to już mi po prostu przykro się robi... zero klimatu, nastawianie się na technikalia itd. itp. ...

Napisałem Ci już, abyś wrzucił zdjęcie z tego wątku do mojego programu i przekonał się, że nie wiesz o czym piszesz.

tatsuo_ki napisał/a:
spoko, nawet jak dadzą to wbudowane jako kolejny filtr i będzie dawało gwarancję wygranej na wszystkich okolicznych konkursach, nigdy go nie użyję... a jeśli chodzi o możliwość jego używania wtedy w RC, no to czas pokaże, za innych nie będę decydował...

Z pewnością już korzystasz z podobnych mechanizmów tyle, że bardziej prymitywnych. No, ale może jak wyjdzie CS5, korzystać z nich przestaniesz.

tatsuo_ki napisał/a:
Pebal napisał/a:
Na szczęście są jeszcze ludzie, którym dla innych czasu nie szkoda

dzięki temu masz kilkudziesięciu darmowych betatesterów...

Nie masz w ogóle pojęcia o czym piszesz. O ile w przypadku mojego poprzedniego programu, zgłaszano do niego wiele uwag i propozycji o tyle teraz, merytorycznych uwag odnoszących się do działania algorytmu HDR, praktycznie nie ma.

tatsuo_ki napisał/a:
bo "spory bonus" to nie będzie w tym wypadku miał jakiegoś większego znaczenia finansowego, z całym szacunkiem...

Nie rozumiem o co Ci chodzi. Czy mam może jeszcze płacić innym za korzystanie z softu, który udostępniłem za darmo? Kto tak robi?

tatsuo_ki napisał/a:
zreszta, posty i tak pojdą wek, jak mygosia wstanie, albo Samp ją ubiegnie... w najlepszym wypadku zostaną, mam nadzieję, wyekspediowane do wątku o SNS-HDR.

Jeżeli o mnie chodzi, to moje posty mogą iść do kosza. Zamiast odnieść się do zdjęcia które zamieściłem, odnieśliście się do mojej osoby. Widać takie tu panują standardy.

tatsuo_ki napisał/a:
w każdym razie, to wszystko, to było moje osobiste zdanie, można się z nim nie zgadzać, tego typu fotografia może się podobać i może być uznana jako warta zaproponowanych kiedyś przez autora pieniędzy.

Problem w tym, że nie oceniasz fotografii a moją osobę.

tatsuo_ki napisał/a:
wszelka zbieżność imion i nazwisk mogła być zamierzona, ale za zmniejszenie efektywności sprzedażowej proszę do mnie pretensji nie mieć :-P

Jak na razie to ja niczego nie sprzedaję, ale jak widzę ta perspektywa boli Cię najbardziej.
Zupełnie niepotrzebnie bo wyżyć się z tego nie da.
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Pebal napisał/a:
Potrafię lepiej panować nad światłem i cieniem
Śniadanie mi wypadło przez nos.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach