milo  Dołączył: 01 Sie 2006
marucha napisał/a:
Schowałem sprzęt, bo i tak bym nie wiedział, który to jest :mrgreen:


na plfoto i tak by sie nie poznali :D
 

Chmarski  Dołączył: 28 Mar 2007
szpajchel napisał/a:
A tak pięknie miało być

IMO w sumie pięknie wyszło. Tak... Artystycznie.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
tref napisał/a:
jak można robić zdjęcia pod słońce nie doświetlając lampą pierwszego planu?


Tref, mnie to tez zawsze bulwersuje ;-) A tak na serio, nigdy tego nie robie. Znaczy ostatnio robie, jak mi mju sam z siebie strzeli lampa ;-)

dz.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
hmm, odgrzebując nieco wątek, żeby się nie zakurzyła za bardzo, chciałem pochwalić się, że dziś miałem dla odmiany dobry dzień. Zgubiłem tylko 4 sytuacje! Za to 31 mam udanych, uwiecznionych, cieszących oczy. Ale czy pokazać? Nie, do szuflady!


[ps. po północy w galerii jedna z nich] :mrgreen:
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
tref napisał/a:
Zgubiłem tylko 4 sytuacje! Za to 31 mam udanych, uwiecznionych, cieszących oczy.


Kuzwa, ale z ciebie stachanowiec :shock: :shock: :shock: :shock:

Gratuluje! Ale czy jest co liczyc...? Nie zamieniaj sie w strit-onana ;-) :-P :-P :-P
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Tref skacze po ulicy jak pchla - ja sie nie dziwie ze on ma tyle sytuacji :mrgreen: Ja to raczej spaceruje sobie :-P
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
tak, skacząc dziś poznałem pana Bertyz'a [heh, to chyba będzie fotograficznie owocna znajomość], potem spotkałem kolegę teta, oddałem rolkę do labu [mama prosiła] i zrobiłem 31 zdjęć [przesadziłem, że wszystkie są takie na 100%, powiedzmy 21 z tego jest wg mnie wartych, a inne pozostałe są na moim poziomie sprzed 2 miesięcy].

dan napisał/a:
Tref skacze po ulicy jak pchla
tak, to prawda, potrafię oblecieć miasto w wielkim tempie. Pewnie niektórzy powiedzą, że to nie tak, że szuka się okazji powoli, ale ja mam swój sposób [najważniejsze, że skuteczny].

alkos napisał/a:
Gratuluje! Ale czy jest co liczyc...? Nie zamieniaj się w strit-onana
nie byłem "na miescie" od 10 dni! Musiałem, już mnie nosiło. 2 godziny "spaceru" i czuję się jak młody bóg. :mrgreen:
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
tref napisał/a:
Bertyz'a


Moze Bertyna? :-)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
alkos napisał/a:
Moze Bertyna?
nie wydaje mi się, oj, nie, ale... piszę na pw
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
byłem sobie w parku i polowałem na wiewiórki. wszystko ładnie, żyjątka się nie bały i można było focić do woli. wyciągnąłem więc CZJ 135/3.5, podpiąłem pod puchę i jazda. podszedłem (jeśli można to tak nazwać) do wiewióra na jakieś 2m i zacząłem strzelać. potwór jadł orzeszka, jak juz go opitolił odwrócił się do mnie i zaczął podchodzić! myslę sobie: ale będą zdjęcia. i co? i dupa :-/ wiewiór podszedł, chciałem szybciutko ustawić ostrość i szkło zostało mi w ręku :-? (wylazło z redukcją). myślałem że się tam potnę, taka okazja była :-x cóż, piątek 13 zrobił swoje :-P

2min po tym zdjęciu zaczęła podchodzić (pełny kadr)
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
macioh napisał/a:
szkło zostało mi w ręku :-? (wylazło z redukcją).


dlatego kupuje sie szkla na K... :P
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
milo napisał/a:
dlatego kupuje się szkla na K... :P

albo robi się dziurkę w dupce na tego dzyndzla. miałem to zrobić dawno temu, ale lenistwo..
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
macioh napisał/a:

albo robi się dziurkę w dupce na tego dzyndzla. miałem to zrobić dawno temu, ale lenistwo..


no jesli juz musisz to przejsciowka na kropelke i nawiercic otworek...
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
macioh faktyczne pech 13. Uzywam szkieł z przejściówką bez blokady i nigdy nie zdarzyło mi się coś takiego.
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
macioh napisał/a:
szkło zostało mi w ręku
To nie taki znowu pech. Gorzej, gdybyś zbierał je w częściach z asfaltowej alejki.
Dla mnie 13 nie jest ani dobra, ani zła.
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
emigrant napisał/a:
Gorzej, gdybyś zbierał je w częściach z asfaltowej alejki.

w tym akurat momencie rozwalenie szkła nie byłoby możliwe. raz, że spadłoby z wysokości ~30cm, a dwa że nie siedziałem na asfaltowej alejce ;-)
emigrant napisał/a:
Dla mnie 13 nie jest ani dobra, ani zła.

dla mnie też, ale dobrze jest mieć na co zwalić :-P

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach