Lipa Dołączył: 20 Kwi 2006
[fotografowie] ITF - KONEC!
Uff po wielkich bojach udało się! Wybroniłem tego bakalarza i mam dość! Końcówka to była mordęga, aż musze se w ramach autoterapii fragment dyplomu opublikować.
A! Kto był na konsultacjach? Ponoć miały być tłumy...
pzdr.










[ Dodano: 2011-01-22, 22:40 ]


[ Dodano: 2011-01-22, 22:42 ]
upps dwa razy konik wskoczył :-|
 

alekw  Dołączył: 27 Wrz 2007
Re: ITF - KONEC!
Lipa napisał/a:
Uff po wielkich bojach udało się! Wybroniłem tego bakalarza i mam dość! Końcówka to była mordęga, aż musze se w ramach autoterapii fragment dyplomu opublikować.


Gratulacje. To moze jakies forumowe piwo w Katowicach? :-)
 

Lipa Dołączył: 20 Kwi 2006
alekw napisał/a:
To moze jakies forumowe piwo w Katowicach?

Z przyjemnością! Czasu będe miał teraz dość ;-)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
No to forumowe piwo w Warszawie.
Gratulacje!
 
M.W  Dołączył: 20 Sie 2008
:-B
 
kefa  Dołączył: 13 Mar 2008
Gratulacje :-) . A mozna wiedziec jaki byl temat pracy?
 

bar4t  Dołączył: 26 Maj 2008
Lipa napisał/a:
Kto był na konsultacjach? Ponoć miały być tłumy...

I były! Ostatnie niedobitki zostały wygonione z sekretariatu po 17...
Ktoś z forumowiczów pojawił się wczoraj na konsultacjach?
Oczywiście gratulacje dla Lipy.
 
M.W  Dołączył: 20 Sie 2008
Cytat
Ktoś z forumowiczów pojawił się wczoraj na konsultacjach?


karmazyniello wybierał się do Opawy, al czy był :?:


Lipa a jakie jest twoje zdanie na temat ITF
http://pentax.org.pl/viewtopic.php?t=34735
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
Lipa :-B :-D

M.W napisał/a:
karmazyniello wybierał się do Opawy, ale czy był ?


Był, ale nie podzielę się z Wami niczym nowym czego o ITF Opava byście nie wiedzieli.

Osobiście, porażka ze względu na skrajne różnice zdań na temat zdjęć dotąd przeze mnie nie publikowanych, bo tylko na tym mi szczerze zależało i stety niestety, ale nie zrobiłem dobrego wrażenia.

Z plusów tyle że wreszcie zrobiłem co nieco odbitek archiwalnych, choć na robiłem się przy tym dziki wół, ale i odwiedziłem teściów po drodze :-)
 

bar4t  Dołączył: 26 Maj 2008
karmazyniello, u których profesorów byłeś?
Spotkałem 2 osoby z Częstochowy, Ciebie nie widziałem...
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
bar4t, człowiek w brązowym kożuchu, z dwu-tygodniowym rdzawym zarostem i ostrzyżony na rekruta to ja byłem :-)

bar4t napisał/a:
u których profesorów byłeś?


Tylko u jednego.

[ Dodano: 2011-01-24, 19:33 ]
bar4t, jakie wrażenia :?:
 

alekw  Dołączył: 27 Wrz 2007
Slyszalem, ze byly takie cuda, jak np. fotoreportaz z pogrzebu pary prezydenckiej, w BW i pozostawiona trumna w kolorze :mrgreen:
 

TomaSzSz  Dołączył: 05 Lip 2007
alekw napisał/a:
Slyszalem, ze byly takie cuda, jak np. fotoreportaz z pogrzebu pary prezydenckiej, w BW i pozostawiona trumna w kolorze :mrgreen:


Przerażasz mnie...
 

bar4t  Dołączył: 26 Maj 2008
karmazyniello, udało mi się porozmawiać z dwójką profesorów, z jednym z nich po angielsku. Mój kolega trafił na wykładowcę posługującego się płynnie naszym ojczystym językiem. Zaciekawił mnie fakt, iż do jednej sali, gdzie przyjmowało dwóch starszych panów nie było większej kolejki -fot. cz-b/dok, oni nie przepadali za obecnymi tendencjami w fotografii.
Z tego co ja widziałem na stołach przeważa abstrakcja...
 

Lipa Dołączył: 20 Kwi 2006
kefa napisał/a:
A mozna wiedziec jaki byl temat pracy?

dokument o "ślązakach" w Teksasie, żyją tam w małych społecznościach od 160 lat...
M.W napisał/a:
Lipa a jakie jest twoje zdanie na temat ITF

Generalnie pozytywne!!! Ale na moją ocenę składają się dwa zupełnie odmienne okresy: pierwsze dwa lata to była wspaniała przygoda, nowości, ludzie, inspiracje, energia, działanie Super! drugi to niestety znużenie, niechęć jakiś taki ogólny marazm z którym do końca miałem problem. Ot kryzys!
Generalnie system nauczania Na ITF jest bardzo rozbudowany wychodzą tam z założenia, że nie każdy opuści szkołę jako uznany artysta, każdy jednak musi opuścić ją jako doskonłąy rzemieślnik stąd te wszystkie cegły, reklamy, mody i wiele innych mocno użytkowych ćwiczeń. Słowem Obowiązki! Cała zabawa zaczyna się w przypadku klazur czyli takich rocznych autorskich dyplomów, robisz wtedy co chcesz i jak chcesz. Totalna swoboda. Tu warto się przyłożyć jeśli liczysz na to że szkoła będzie cie wieszać na zbiorowych wystawach, festiwalach itp. Sęk w tym, że proporcje pomiędzy obowiązkami a klauzurową swobodą mogły by być jednak bardziej wyważone. Przynajmnie 50 na 50. Ja się zawsze musiałem napipczyć z tymi ćwiczeniami zamiast siedzieć nad klauzurą ale ja jestem leń i myśle że teraz że jak ktoś systematycznie do wszystkiego podchodzi to nie ma problemu. Na pewno sam atmosfera panujaca w szkole rekompensuje te czy inne braki. To co się w tym kontekście pisze i mówi o Opavie to prawda. Kapitalny klimat wszystko toczy się w iście czeskim tępie przy piwku, dosłownie nigdy wcześnie nie zdażyło mi się popijać piwka na wykładach :-) Broń Boże nie ma tam mowy o żadnej anarchii! Czechofile wiedzą o co chodzi!
Osobny problem to kierunek fotograficzny w jakim szkoła zmierza ale ten temat jest już mocno przewałkowany na forum, ja wracam do roboty, przynajmniej na moment bom leń :)
 

radekone  Dołączył: 20 Maj 2009
To takie cos klimaciarskie w temacie, od kolegow z AT:

http://www.youtube.com/watch?v=cpwykSn6_F4
 

Ekajana  Dołączył: 30 Lis 2006
Lipa napisał/a:
Czasu będe miał teraz dość

Lipa napisał/a:
wracam do roboty


Stawiam na opcję nr 2 - kierat rulez :mrgreen:

[ Dodano: 2011-02-08, 01:11 ]
radekone,
ależ przegląd - dzięki niemu przypomniałem sobie o starym zdjęciu, któe będzie trza wygrzebać z dyskowych zasobów - szuflada rulez. A Kometę Nohavicy se na pulpicie kompa w robocie trzymam i czasem zapuszczę na wspomożenie mentalne.

Lipa - gratuluję!
 

alekw  Dołączył: 27 Wrz 2007
radekone napisał/a:
To takie cos klimaciarskie w temacie, od kolegow z AT:

http://www.youtube.com/watch?v=cpwykSn6_F4


To ja tez dorzuce linka, z przymruzeniem oka: http://smoczehistorie.blo...os-takiego.html ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach