dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Grip do GX-10?
Ktos widzial go w kraju? Da rade go kupic gdziekolwiek?

Koledzy z zachodu juz maja:
http://www.dslr-forum.de/...33&postcount=16

...stad:
http://www.askdirect.co.u...Search&id=10325

za 39 GBP :-o
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
dan napisał/a:
39 GBP
:shock: kurs 17-09-2007 1funt = 5,520zł
215zł za grip AAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Ciekawe kiedy i za ile będzie w Polsce :->

Jak będzie w takiej cenie w PL też kupię :mrgreen:

dan, u nas na razie niet. Obawiam się jednak że może być jak z 35/2 :-(
 
muciaq  Dołączył: 01 Wrz 2007
215zł za grip? to by był chyba najtańszy na rynku ? ;>>
 

argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
awakqwq napisał/a:
Ciekawe kiedy i za ile będzie w Polsce :->

Jak będzie w takiej cenie w PL też kupię :mrgreen:
Spróbujcie przycisnąć Czesia. Może dowie się czegoś w C-Konsulcie.
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Gadalem z Czesiem. Jak cos bedzie wiedzial, to da znac na forum :-)
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Nie planowałem kupowac gripa do GX-10 (swoją drogą kiedy jakaś swojska nazwa na ten korpus cuś jak kdyszka bo gxdyszka nie teges jest :mrgreen: choć może)

No więc nie planowałem gripa do gxdyszki, ale jakby tak kosztował do 300 zł to sie skusze :evilsmile:
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
gxdyszka jest ok :-)
 

Cześ  Dołączył: 15 Lut 2007
Obawiam się, że dostępność gripa może wyglądać tak jak dostępność szkieł Schneidera. Walczę o nie już z pół roku, z jakim skutkiem wiemy wszyscy. Ale nie poddaję się i walczę dalej!
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
Cześ napisał/a:
Ale nie poddaję się i walczę dalej!
Cześ, bądź twardy
 

Cześ  Dołączył: 15 Lut 2007
piotr_luk, no przecież w końcu jestem diehardem!
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
piotr_luk napisał/a:
Cześ, bądź twardy


Jak ten przejechany jez :P
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
milo napisał/a:
Jak ten przejechany jez :P
ten to dopiero był diehardem :mrgreen:
 

Cześ  Dołączył: 15 Lut 2007
aż takim diehardem to ja nie jestem
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Cześ, na czym polega problem :?: jak rozumiem porblem jest z firmą K-Consult? Rynek zbytu jest, popyt spory a po stronie podażowej pustka o co chodzi?
 

Cześ  Dołączył: 15 Lut 2007
awakqwq, żebym to ja wiedział o co chodzi :-/
Oni nawet nie muszą podejmować żadnego ryzyka! Mówię im zamówcie tyle i tyle a ja biorę wszystko. Czy to nie piękny biznes? Towar wchodzi - towar wychodzi - jest kasa na czysto... Tyle mojego co sobie pogadam. Ponoć cały czas zamawiają tylko koreańczycy robia jakieś problemy. Ja w to nawet wierzę :-?
 

vertiico  Dołączył: 08 Maj 2007
jezeli ten sklep jest z UK to mozna chyba sobie zamowic z wysylka do polski, czy tak?
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
vertiico, wiesz to nawet nie jest zły pomysł ilez może kosztowac wysyłka? Nawet jeśli ponad 100zł to i tak masz grip za niecałe 400zł złoty interes :mrgreen: trzeba będzie pomysleć. Choela tylko skąd wziąść fundusze?
Cześ,
Cześ napisał/a:
koreańczycy robia jakieś problemy
i tego nie rozumiem odnosze wrażenie że Samsung tak za bardzo nie wiem czy chce wejść w biznes z dSLR na poważnie czy też zostać przy kompaktach. Od dwana wszyscy mówią i piszą ze Pentax ma za małą podaż w stosunku do popytu, a od premiery kdycht i gxdychy ten popyt jeszcze wzrósł. Więc co jest? szkła które zaprezentował Sam jako swoje (przemalowane Pentaxy :mrgreen: ) na pewno by się świetnie sprzedawały gdyby tylko mozna bylo je kupić z akcesoriami to samo :evil:
 

Cześ  Dołączył: 15 Lut 2007
awakqwq, nie wiem co mam Ci odpowiedzieć... Jako sprzedawca jestem na maksa wkurzony bo chętnie bym tym pohandlował, jako użytkownik jestem wkurzony bo g**** mogę kupić... ale i tak nie zamienię tego systemu na żaden inny :-B
 

vertiico  Dołączył: 08 Maj 2007
awakqwq napisał/a:
Nawet jeśli ponad 100zł to i tak masz grip za niecałe 400zł złoty interes :mrgreen: trzeba będzie pomysleć.

hmm jak z UK to tylko koszt transportu, trzeba by sprawdzic jak z platnoscia , nie mam w tym doswiadczenia.
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
vertiico napisał/a:
jezeli ten sklep jest z UK to mozna chyba sobie zamowic z wysylka do polski, czy tak?

Kupic go w UK i sprowadzic do Polski to wlasciwie zaden problem. Jedyne "ale" stanowi srednia cena - ok. 120 GBP :-? .

Tamten sklep chyba sie pomylil z cena (ale byla ona realna, bo ten niemiec za taka kupil!)

[ Dodano: 2007-09-20, 23:43 ]
http://www.dcpai.com/etc/samsung-sbg-d1v.htm - tu jest troche zdjec gxdyszki z gripem

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach