sergeant  Dołączył: 04 Mar 2009
Metz 24 AF-1
Jako że czekam na naprawę mojej głównej lampy , przypomniałem sobie iż gdzieś w szufladzie leży metz 24 AF-1 . To maleństwo na K-5 i K-3II spisywało się świetnie . Po podpięciu do mojego nowego nabytku K-1 za każdym razem pali pełną mocą . Nie zależnie od wybranego trybu . Czy lampka ta jest kompatybilna z K-1 ? Czy coś innego stwarza problem ?
Właśnie na stronie Metz znalazłem informację które lampy są rekomendowane do K-1 , niestety 24 AF-1 nie znajduje się na tej liście :evil:
 

Penteusz  Dołączył: 28 Mar 2012
sergeant napisał/a:
Czy lampka ta jest kompatybilna z K-1


sergeant napisał/a:
znalazłem informację które lampy są rekomendowane do K-1 , niestety 24 AF-1 nie znajduje się na tej liście


Sam sobie odpowiedziałeś. W jakim celu więc założyłeś ten wątek?
 
sergeant  Dołączył: 04 Mar 2009
Jako świeży użytkownik K-1 byłem zdziwiony że mój mały Metz "nie gra" z nowym nabytkiem.Post w pierwszej postaci nie zawierał "Właśnie na stronie Metz znalazłem informację które lampy są rekomendowane do K-1 , niestety 24 AF-1 nie znajduje się na tej liście " . Dopisałem to po fakcie jak sam znalazłem sobie odpowiedź. Post po znalezieniu odpowiedzi mogłem od razu usunąć a co najmniej inaczej go wyedytować . Proszę zatem admina o skasowanie tematu.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
sergeant napisał/a:
Jako świeży użytkownik K-1 byłem zdziwiony że mój mały Metz "nie gra" z nowym nabytkiem.

Metz 48 też współpracował z K-1 poprawnie dopiero po aktualizacji oprogramowania.
 
sergeant  Dołączył: 04 Mar 2009
Tylko w jaki sposób zaktualizować oprogramowanie skoro nie widzę nigdzie usb ?

[ Dodano: 2019-01-29, 12:03 ]
Producent na stronie nie zaleca tej lampki i coś w tym na pewno jest .

[ Dodano: 2019-01-29, 12:13 ]
Na stronie producenta niema nawet firmware do aktualizacji tego modelu.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Wg opisu na stronie aktualizacja firmware w serwisie.
 
sergeant  Dołączył: 04 Mar 2009
Zapewne koszt przesyłki wraz z aktualizacją to co najmniej połowa ceny nowej lampki. Pytanie czy warto ?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach