semaJ  Dołączył: 16 Lip 2011
Sprawdzałem od priorytetu przesłony przez czas, przesłonę i czas , na x i na manualu i nic..... PTTL jest martwy.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Zmieniałeś w lampie tryb pracy?
 

semaJ  Dołączył: 16 Lip 2011
No i masz mnie. Wracam do instrukcji obsługi lampy.....
Pozdrawiam :)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Pierwszy przycisk od lewej - Mode.
 

semaJ  Dołączył: 16 Lip 2011
Sprawdziłem w A M i PTTL HSS działa, W trybie PTTL nie.
 

gebi  Dołączył: 05 Maj 2006
Minęły niemal cztery lata od rozpoczęcia wątku i w ofercie sklepu Quadralite jest nadajnik Quadralite Navigator X Plus Pentax , ale nie ma mocniejszej lampy Stroboss 60 dla Pentaksa, jedynie słabsza Stroboss 36.
Ciekawe czy trzeba będzie na niego czekać jak na pełną klatkę w naszym systemie ;-)
 
PiotrK.  Dołączył: 30 Maj 2017
gebi napisał/a:
Minęły niemal cztery lata od rozpoczęcia wątku i w ofercie sklepu Quadralite jest nadajnik Quadralite Navigator X Plus Pentax , ale nie ma mocniejszej lampy Stroboss 60 dla Pentaksa, jedynie słabsza Stroboss 36.
Ciekawe czy trzeba będzie na niego czekać jak na pełną klatkę w naszym systemie ;-)


Godox V1 - z okrągłą głowicą i akumulatorem. Działa w systemie Navigator. Sprawdzone, mam, polecam.
 

gebi  Dołączył: 05 Maj 2006
Zastanawiałem się nad tym V1, ciekaw byłem tej okrągłej głowicy i dodatków dołączanych na złącze magnetyczne ale jednak cena zwyciężyła :-)
Gdyby ktoś był zainteresowany to na stronie Godoxa jest dostępna aktualnie lampka Godox Ving V860III za 786zł (z kodem "PIERWSZY" jest dodatkowy rabat 5% na pierwszy zakup po rejestracji konta (kod -10% za rejestrację do newslettera nie działa przy przecenionych produktach)) .
To będzie moja pierwsza lampka z P-TTLem, liczę że będę zadowolony.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach