levy16  Dołączył: 17 Mar 2007
SIGMA EF-500 ST + K10D
Witam
SIGMA EF-500 ST + K10D
wiem, że współpracują razem ze sobą kadyszka i sigma ef500st, ale czy ktoś używa i może potwierdzić, że w 100% i że nie ma żadnych problemów?

dzięki
levy16
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
levy16, - przeszukaj forum!!!!!
 
siwyyy77  Dołączył: 24 Lip 2007
mam i działa... pisałem już o tym :-)
 
levy16  Dołączył: 17 Mar 2007
dzięki...
a jak ... zadowolony z tego 'duetu' jesteś?

levy
 
mekoen  Dołączył: 09 Kwi 2009
ja także od niedawna mam taki duet i powiem że nie jest najgorzej ;-) Głównie korzystam z błysku odbitego no a wtedy tylko pełna moc (która jest olbrzymia całe 50 lp) a jak błysk na wprost to 1/16 pozostaje i efekt jest naprawde zadawalający ale tylko w trybie M z czasem ok +/- 1/30 Przy aku 1800 wystarcza na ok 200 pełnych błysków a przy aku 2500 ... nie chciało mi się do tylu liczyć w każym badź razie dużo :-P
 

filorp  Dołączył: 03 Lis 2008
Z tego co pamietam to sigma do cyfrowych pentaxow powinna miec symbol ef-500 DG ST, bez tego DG to tylko zwykla lampa na zwyklego ttla... do takiego sprzed ery cyfrowej; aparat nie majacy ttla a majacy p-ttla na takiej lampie bedzie walil pelna moca... MUSI BYC SYMBOL DG...
 

Ekajana  Dołączył: 30 Lis 2006
No tak DG - mam tą lampę służbowo i działa. Była b. tania i jest mocna. Nawet nie wiem czy wyzwala się bezprzewodowo hihi Jednak często się zawiesza. Muszę włąćzyć- wyłączyć, czasem zdjąć etc. Prosta ale k10d ma w korpusie spore możliwości sterowania błyskiem (np. k200d nie ma) Suma sumarum wolę swojego 540fgz. No ale to drożyzna szalejąca.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach